Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Oktawia napisał(a):
😜To niech do tego zdjęcia Amelcia jeszcze ząbki pokaże i tego smoczka schowa za ucho 😉


Jak tak będziemy się ustawiały to na rozmowę nigdy nie dotrę :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej jakoś nie miałam jak wejść wcześniej. Pawełek ma jakiegoś wirusa, ale po podaniu jednej dawki lekarstwa już nawet nie ma kataru. Myślę, że będzie wszystko ok. Edzia nie przejmuj się, Ja kiedyś mojego kilkumiesięcznego brata wywaliłam z wózka i nic mu nie było, a mój ojciec mnie zostawił w wózku i ruszył on, a Ja wyleciałam i nic mi nie jest. Zdarza się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez z tych emocji wypiłam Karmii jak nigdy!
Wszystkiego naj dla dwoch Wojtusiów i Martynki i wczorajszych solenizantów Aleksandra i Hani! Buziaki maluchy i wybaczcie ciotce ze zapomniala!
A swoja droga to mamusie dajcie znac co u Was! I Moni nie było o dowch dni!! I Misia jeszcze nie wrociła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy.

A powiedzcie mi jeszcze czy jak Wasze pociechy leżą na pleckach to prostują nóżki czy cały czas w górze trzymają? I jak robią te "półbrzuszki" do siadu to też prostują nóżki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
No to jeszcze odpowiem
Korni czesto jak lezy na plecach to prostuje nogi i jeszcze tak nimi fajnie uderza o łóżko! A nie zwrocialm uwagi co z nimi robi jak sie probuje podniesc, jutro ja poobserwuje to napisze!!


Dzięki, dobrej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...