Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej! a już myślałam że forum zostało zawieszone na zawsze bo admin postanowił nas wyleczyć z mamusiek osobiście.
Też bym się na wesele przeszła!
My wczoraj byliśmy z małą na basenie i bardzo jej się podobało zapiszemy się od września na jakiś kurs dla niemowląt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dwa dni bez forum, czułam się jak nałogowiec na głodzie 🙂 No ale już działa. Tuśka, Haliszczanka, fajnie że się zabawiłyście. Ja mam ślub brata we wrześniu 🙂
Myszka, nie przejmuj się niektórzy lekarze powinni mieć zakaz zbliżania się do ludzi albo powinni przechodzić jakieś kursy empatii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
dziwnie mi było bez forum choć coraz mniej tu zaglądam.
A poza tym to męczy mnie to że w czwartek idę DO PRACY!!! PłAkać mi się chce jak o tym myślę. 😞


Uuu, faktycznie to już wrzesień. No a my do żłoba. Też nic przyjemnego. Tulę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
Szarla a Amelka kiedy idzie do żłobka jak do pracy pójdziesz?Czy wcześniej ją będziesz też dawała na kilka godzin żeby się zaklimatyzowała?


Na kilka godzin, tak na 2-3, później wydłużę. Do pracy od 19 września idę, także dużo czasu będzie młoda miała na aklimatyzowanie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byliśmy na rehabilitacji i miałam się umówić nas na kontrolę do lekarki tam z ośrodka rehab., ale nasza rehabilitantka powiedziała, że jest dzisiaj, no i zaraz po rehabilitacji mieliśmy wizytę Lekarka powiedziała po zbadaniu małego, że bardzo się dobrze rozwija i robi wszystko na te swoje 5,5miesiąca..a nawet niektóre rzeczy robi wcześniej niż powinien
Powiedziała, że jedynie mamy obniżone napięcie mięśniowe(słabe mięśnie brzuszka) .. no i to mamy ćwiczyć jeszcze 2miesiące pod kontrolą naszej rehabilitantki. A jeśli chodzi o asymetrię to nie widać jej patrząc na niego...tylko wiadomo, że ją ma tylko po tym, że obraca się na brzuszek tylko w prawą stronę czy na boczek, a w drugą stronę nie umie.. mamy go mało sadzać..raczej ma leżeć, no i 100razy dziennie kłaść na brzuszek
za 2miesiące do kontroli i raczej wtedy skończymy rehabilitację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
dzisiaj byliśmy na rehabilitacji i miałam się umówić nas na kontrolę do lekarki tam z ośrodka rehab., ale nasza rehabilitantka powiedziała, że jest dzisiaj, no i zaraz po rehabilitacji mieliśmy wizytę Lekarka powiedziała po zbadaniu małego, że bardzo się dobrze rozwija i robi wszystko na te swoje 5,5miesiąca..a nawet niektóre rzeczy robi wcześniej niż powinien
Powiedziała, że jedynie mamy obniżone napięcie mięśniowe(słabe mięśnie brzuszka) .. no i to mamy ćwiczyć jeszcze 2miesiące pod kontrolą naszej rehabilitantki. A jeśli chodzi o asymetrię to nie widać jej patrząc na niego...tylko wiadomo, że ją ma tylko po tym, że obraca się na brzuszek tylko w prawą stronę czy na boczek, a w drugą stronę nie umie.. mamy go mało sadzać..raczej ma leżeć, no i 100razy dziennie kłaść na brzuszek
za 2miesiące do kontroli i raczej wtedy skończymy rehabilitację


No to gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości w kładzeniu Alanka na brzuszku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Hey dziewczyny.Forum nie dzialalo akurat jak nie mialam kiedy wejsc.Wczoraj bylismy nad morzem i musze wam sie pochwalic,ze Julka pierwszy raz usiadla z pozycji lezacej 🙂 🙂Dobrze,ze mam na to swiadkow,bo by mi nikt nie uwierzyl 😜


Super! Julcia chciała więcej zobaczyć, a że nikt jej nie chciał posadzić to sama sobie usiadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 a my pierw na rehabilitacji,później A.napisał,że w pracy do 18.00 to poszliśmy z Alankiem do cioci na herbatkę,a teraz mały je, zaśnie..no i mama bierze się za obiadek dla tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamperek, ale się uśmiałam, widać, że z Poznania jesteście ;-) Ja ostatnio się uczyłam Waszego języka u rodziny M i wiem, że tytka to torebka, bana to pociąg, wiara to ludzie i nie pamiętam co jeszcze umiem ;-P
No to w skrócie, Pawcio ma dalej mały katarek, ale już nie taki co wcześniej. Wczoraj byliśmy na pierwszej dłuższej wycieczce samochodowej i młody był chyba zadowolony. Nie brałam wózka tylko nosidełko i nawet było spoko.
Julka to zdolniacha ;-)
Dorotko Ja idę od 12 do roboty i też już płaczę, a najgorszy będzie czwartek, bo Pawcio idzie do żłobka.
Tuska dobrze, że z Alankiem już lepiej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ponowie dziewczyny jestem wykończona cały dzień jestem na nogach i zwiedziłam pół Krakowa załatwiając sprawy dopiero teraz siadłam przez kompem i kukłam do was Igor u tej okropnej teściowej więc ma chwile ... Byłam dziś u ginekologa bo od półtora tygodnia mam okropne krwawienie a tu jego nie ma, ma urlop do 2 września nie chce iść do innego bo on jest super zna mnie od tylu lat to po czekam na niego ale czy mój organizm wytrzyma zobaczymy ...JA już zmykam na kolacje może będę później ale jeśli mnie nie będzie to już życzę wam dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...