Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nie ma za co polecam tez kisiel Kornelce sie bardzo spodobalo! Pozniej wrzuce zdjecia i moze filmik! A zaraz bede jej dawac fasolke i inne i tez zrobie fotki!
Szarla wyglądasz super a torebka rewelacyjna! Ja tez je uwielbiam!
Gerda masz racje!! Ja tez znam matki ktore nie powinny byc matkami ale jak wczoraj Korni mi spadla to poczulam sie okropnie!! Bo mozna bylo temu zapobiec, ale nie bede juz tego rozstrzasac stalo sie i trudno!! Juz tego nie odwroce!!
Myszko hustawka to super prezent ale mysle ze to dla dzieciaczkow ktore same juz siedza tak jak np. Julcia! Jeszcze troszke i Igorek usiadze a wtedy hulaj dusza... Warto jeszcze poczekac zeby potem nie płakać!
Monis dawno Ciebie nie było!! Wspołczuje Ci tych nocek!! Mam nadzieje ze Julce juz niedługo zabki wyjdą bo to przez nie tak cierpicie prawda????
Ide do piwnicy po wiatrak i jak wroce to postaram sie zarzucic zdjecia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Szarla pierwsze co mi na myśl przyszło to to, że napiszę " ale masz wielki biust", zjeżdżam niżej i patrzę Gerda to samo napisała ;-)
Moniś też myślę, że casanova sobie tam wszystkie poustawia ;-)
No i przestańcie się fochować na forum już, każda tu pisze swoje zdanie, ale nie wierzę, aby chciała swoimi słowami komuś zrobić przykrość. To jest tylko wyrażanie swojej opinii, nikt do niczego nikogo nie zmusza. Każda z nas dobrze wychowuje swojej dziecko i chce dla niego jak najlepiej, dlatego jesteśmy normalnymi matkami, a nie złymi. Tak jak Gerda pisze być złą matka to coś naprawdę gorszego. Poczytajcie o patologicznych rodzinach.
To tyle oo tym, a teraz opowiem dzień. Wybrałam się z Pawlisiem na molo i był tam festyn, młody oglądał samochody strażackie i aż go musiałam z wózka wyciągnąć tak był zainteresowany. Wygrał picie, bo był taki zamek dmuchany i sobie z boczku na nim poskakał na siedząco z mamą, a nagroda była butelka z wodą smakową, oczywiście mama wypiła ;-) Dostał balon i przyczepiłam mu do wózka, to całą drogę się do niego śmiał. Chyba mu lepiej skoro taki dziś pogodny jest ;-)
Idę wieczorem na piwko z koleżanką to się już pewnie nie odezwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszka a jaka ta huśtawka w instrukcji obsługi na pewno jest napisane od kiedy można używać.Można można regulować oparcie?Samantka już dawno kupiła Nikoli huśtawkę ale tam ona leży jak w leżaczku- bujaczku.
MONISIA A Julia już samodzielnie siedzi?Czy chwilami?
A Ja Właśnie muszę Agatkę przebrać 3raz dzisiaj.
A pochwalę się że od 4dni codziennie była kupa 🙂Syrop odstawiłam na kupę praktycznie,wydaje mi się że to dzięki kaszce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kisielowa sesja wiecej bedzie na agu jak matka znajdzie chwilke zeby je tam umiescic 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wiem co jeszcze chcialam napisac.Myszko to zdjecie Igorka co ostatnio wrzucilas jest cudowne.On ma takie piekne,niebieskie oczka.Zakochac sie mozna.I ciesze sie,ze zalatwilyscie szkole.Edytko ten kisiel to moze byc nawet fajna zabawa 🙂A my dzis z Julka caly dzien w lozku lezymy.Mala znalazla sobie nowa zabawe-ciagnie mnie za nos i wargi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisiu takie zabawy polecane sa dla wszystkich dzieci! Tak jak pisalam wczesniej w jednej miseczce ma byc zimny kisiek z lodowki a w drugiej taki w temp pokojowej lub ciut cieplejszy zeby dziecko moglo pobudzac receprory na raczkach poprzez cieplo i zimno! Polecam!!! Kornelce sie bardzo podobało, była bardzo skupiona! Najlepiej to robic na golaska lub w juz brudnym bodziaku no i pieluchy tetrowe niezastapione! Ja mialam trzy, dwie rozłozylam tak zeby okryc siebie i nogi Konelki a trzecia namoczylam zeby ewentualnie na koniec wytrzec łapki (az po łokcie)!!! 😁
Kornelka z rana lubi mnie tak łapac za nos i policzki a jak powiem "ała" to ma radoche jak nic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja to połowicznie dzisiaj . Biust mam, a i tak mi się zmniejszył po ciąży i karmieniu i pewnie jeszcze w dół pójdzie. Ale dobrze. No i nie jest aż taki olbrzymi, bez przesadyzmu :P

A Korni super w kisielu, wiedziałam, że miałam coś kupić i zapomniałam 😁. Za to groch, fasolę i ryż mam w całym pokoju 🙂)). Pewnie chciałam coś więcej napisać, ale zapomniałam.

Ja wrzucam filmiki młodej na youtube, ale to dla teściówki. Jak Wam się nudzi i chcecie zobaczyć to wrzuciłam dzisiaj kolejny. Ale nic rewelacyjnego i długi od tego.

http://www.youtube.com/watch?v=DzK0MeizXCM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Szarla Amelka to niezła kombinatorka jak Kornelka!! Po całym pokoju sie turla!! Jeszcze troszke i zacznie Ci raczkowac! A najlepszy koniec!!! 😜 Nie ma to jak ulac po takich wibracjach! 😉

Ide spac dziewczynki do jutra!!


Tak! My to z Tomkiem się śmiejemy, że Korni urodziła się w tym samym dniu i dziewczynki są na tym samym etapie rozwoju, razem z zaciśniętymi piąstkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny po długiej przerwie mam wam tyle do opowiedzenia ze chyba nie będziecie tego chcieli czytać :P żartuje no więc zacznę od tego na czym skończyłam ostatni post
Z mężem zaraz po pracy pojechaliśmy z małym do szpitala lekarz nasz wyśmiał mówiąc ze nic małemu nie jest nie chciał nam uwierzyć ze mały był rozpalony kiedy spał powiedział tylko tyle żebyśmy mu nie zawracali głowy ironiami i żebyś my wrócili do domu i zgłosili się do psychologa ... Więc wróciliśmy do domu dopiero po 4 nad ranem nie mogliśmy spać bo rozmawialiśmy na temat tego lekarza kompletny kretyn, wiec zadzwoniliśmy o 8 do naszej pani doktór która na szczęście do nasz przyszła zbadała małego i powiedziała ze mały dostał temperatury od gorąca które było na polu. Opowiedzieliśmy jej o tym co nam się przydarzyło w szpitalu to powiedziała ze to jakieś bałwan był podaliśmy jej jego nazwisko powiedziała ze postara się zbadać tą sytuacje dlaczego tak się zachował stosunku do nasz. Ale teraz jest już wszystko ok
Igorek robi postępy w nauczę pomału próbuje wstać na czworakach i już chyba kilka razy mu się udało ale matka za późno Włączała kamerę 😞 ale nagrałam jak się bawi nóziami...później wgram filmik to wam pokarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu forum działa!!! Dziękujemy adminowi!

Myszka niestety ale 3/4 lekarzy minęło się ze specjalizacją, albo w ogóle nie powinno być lekarzami :/. Dobrze, że już wszystko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny 🙂 dużo do nadrabiania nie było, ale to przez to pewnie, że forum nie działało, bo wczoraj próbowałam wejść od rana i nie dało rady..
My byliśmy na weselu, no i było fajnie..ale pojechaliśmy po 23., bo mały spał w wózku w osobnym pomieszczeniu, no i cały czas ktoś musiał z nim siedzieć, a do tego byłam tylko ja, no i od czasu do czasu zajrzał A. zapytać się czy mały śpi..no albo tyle co siadłam przy małym to pytał się czy zostać z nim, mówiłam, że nie bo dopiero przyszłam..to później przez godzinę potrafił się nie zjawić. No i z małym siedziała jeszcze moja mama, ale też nie chciałam, żeby za długo siedziała, bo to w końcu wesele mojej siostry.. to głupio, żeby młodej mamy praktycznie non stop nie było.. no a jak bym się miała zmiieniać z A.tylko przy młodym to bez sensu, bo nawet razem się pobawić nie moglibyśmy.. ale ja sobie odbiłam zabawę jak mały jeszcze nie spał i wszystkie ciotki go zabawiały i prababcia 😁 😁 wytańcowałam się 🙂
my na 9.00 na rehabilitace,wiec poxniej zajrze jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! Ja też wczoraj cały dzień próbowałam wejść na forum ale, jak wiadomo, nie działało.
My również byliśmy w sobotę na weselu. Mały spędził noc u moich rodziców. Przespał całą noc od 19 do 6 rano. My odsypialiśmy u siebie w domu i pojechaliśmy do Grzesia ok 10.30 w niedzielę. Potem pojechaliśmy na poprawiny, ale nie brałam małego z sobą. Generalnie młody spędził cały wczorajszy dzień u moich rodziców i byli nim zachwyceni. Wcale nie płakał i mama była w szoku, że tak łatwo się go usypia. Wystarczy położyć go do łóżeczka, pocałować i wyjść z pokoju 🙂
Myszko u nas w mieście też jest mnóstwo tego typu lekarzy. Aż strach pojechać z dzieckiem na pogotowie. Czują się bezkarni, są nieprzyjemni a zwykły pacjent czuje się wobec ich chamstwa bezsilny. Uch... aż nerw mnie łapie.
Szarla, Amelcia to już taka silna dziewczynka, że naprawdę już wkrótce zacznie Ci raczkować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że imprezowe dziewczyny 😁. Ja tylko z mężem przy piwku na balkonie siedziałam, ale też coś 🙂

A Amelcia silna, niech tylko przy podparciu piąstki prostuje to już nie będę od niej nic wymagała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...