Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Samantka widzę, że zorientowana w temacie jesteś. No to będziesz musiała wziąć Nicole i bardzo mocno tulić i tulić i cysia dać. A ja przed chwilką nagrałam jak Amelcia obraca się na brzusio. Zaraz wrzucę link do filmu. A teraz zapięłam ją w foteliku i nie będzie się obracała. Bo ja to się tym denerwuje od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry dziewczyny 🙂 jejciu Alanek się dziś w nocy nie budził.. no o 3.50 wsadziłam mu smoczek i spał dalej, ale nie bylo wstawania co godzina 🤪 na pierwsze jedzonko obudził się o 5.10 🙂 no i później dalej spaliśmy, no i tata go obudził jak wrócił z nocki, bo uderzył ręką w lustro(drzwi od szafy), bo pokazywał jak mały śpi, a spał z rękami rozłożonymi..no i dup obrączką w lustro:/ i było po spaniu o 7.45..to i tak ładnie spał, ale spał by dłużej..
no i po 9. po ćwiczeniach znów zasnął, ale już się wierci, więc pewnie zaraz się obudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ale Amelka jest silna i nie wydaje mi sie,zeby to jej obracanie bylo oznaka napiecia.No,ale ja lekarzem nie jestem,chodz na moje jest po prostu silnym maluszkiem.Samantko powodzenia:*Ja wpadlam tylko na chwile,powiedziec,ze noc byla bezsenna,bo Juli sie strasznie rzucala i spac nie mogla przez to glupie zabkowanie.Reke tak gleboko do buzi wlozyla,ze az zwymiotowala 😞To ja lece do lekarza wymusic na nim skierowanie na krew,bo czuje,ze cos jest nie tak..A do tego leje jak cholera 😞Milego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mnie noc do kitu. Nie wiem czy to po tym szczepieniu ale Krystek miał straszne problemy z zasypianiem w nocy. Zjadł, kładłam go do łóżeczka i jeszcze z pół godziny się rzucał i stękał. No ale nic, może dziś będzie lepiej. Ja powoli zbieram się na spacerek, póki pogoda w miarę przyzwoita. Zajrzę później.

Szarla, mi też się wydaje, że Amelcia jest po prostu sprytna. Ale zawsze lepiej sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Krystianka coś męczyło? Ja też się zbieram, bo dzisiaj calusienki dzień w mieście spędzamy 🙂. Dzięki Hawajka za słowa otuchy! 🙂 Miłego dnia i spacerku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelcia obraca się na brzuch i w prawą i w lewą stronę. Przestaję się stresować, podnoszę głowę do góry i żyję dalej 🙂. Emka u nas też plan dnia totalnie się nie sprawdza i to właśnie przez jedzenie, bo młoda je jak jej się podoba 🙂. Ale śpi mniej więcej po 1,5 do 2 h aktywności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam pytanie do dziewczyn ktore szczepily na rotawirusa i juz byly na 2 dawce...
chodzi o to ze kupilam szczepionke 2 dawka, ale tam nie jest napisane czy to druga dawka.. czy to ma jakies znaczenie?? czy moze sklad obu dawek jest taki sam??? bo ja nie wiem... opakowanie wyglada identycznie jak pierwszej dawki... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewuszki nie nadrobie choc bym bardzo chciała, juz nie mam kiedy, samemu w domu jest cięzko i xczasu mi na wszystko brakuje, wrocilismy wczoraj z Jędrusiowej i dom wyglądal jak wysypisko, M przez tydzien nie odkurzyl wiec po nieprzespanej nocy wzielam sie od razu za szczote, sprzatanie gotowanie nianczenie, mam dosyc, niech on konczy te swoje egzaminy bo szalu dostane ciągle sama!!!

A dzisiejsza noc to byl koszmar Aleks zasypiał po 19 od kąpania do 23;00 i w nocy dwa razy wstawał i nie chciał zasnąć. Wydaje mi sie ze to pełnia - poprzednim razem tez byl niespokojny cala noc w pełnie.

Jestem nieprzytomna ale jakos dowloklam sie na szczepienie dzis druga dawka - Samantka wydaje mi sie ze w kazdej dawce ta sama zawartosc. Dzis zaszczepilismy 5w1 rota i prevenar13, zdziwilam sie za nie 6w1 jak za pierwszym razem ale doktor powiedziala ze nie ma potrzeby faszerowac tyle szepien na zoltaczke bo wystarczy tylko 3 razy w 1,2 i 6 miesiącu jakoś tak, więc o 70 zł do przodu 🙂 Aleks wydarł sie jak poprzednio przy kłuciach ale potem juz bylo spokojnie, teraz grzecznie zajada a ja padam na pysk...... i choc u nas piekne slonce to zastanawiam sie czy isc na spacaer czy isc spac bo wszystko mnie boli ze zmeczenia.

Niunia jak bys miala chwilke napisz w kilku słowach o co chodzi to pobierznie w Windows movie maker - nigdy nie montowalam filmików i nie mam pojecia do czego sluza te wszystkie okienka, pokazy robilam zawsze w power poincie a fotki obrabiam w poto shopie ale na filmach nie znam sie wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AA i miałam wrzucić skład maści do pupy, jest troszkę ulepszona o obniżonej zawartości kwasu borowego (mam nadzieję ze nie przekręciłam nazwy)

SKŁAD MAŚCI NA ODPARZENIA: Parafini lig., Lanolini, Vaselini aa 25,0, 3% sol.Ac. Borici 10,0, M.f.ung.

najlepiej poprosić podwujną ilość zeby starczylo na dłuzej bo idzie jak woda u nas smaruje nią równiez miejsca zaczerowieninone w zgięciach bo w te upały tro łatwo sie poodparzac jak sie jest takim małym serdelkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilam.Zmoklam jak cholera.Nawet kurtka przeciwdeszczowa mi przemokla.Dostalam skierowanie na krew i w przyszlym tygodniu pojde na pobranie,bo jutro mam egzamin w szkole.I jestem mega szczesliwa,bo od ostatniej wizyty 10.05 ubylo mi kolejne 6 kg 😁 😁 Samantko wczoraj pytalas o wycieranie raczek.Ja malej wiele razy w ciagu dnia chusteczkami czyszcze,bo je ciagle do buzi wklada.Ale ja uzywam tych pampers sensitive one sa hipoalergiczne i bezzapachowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Monisia, ja też tylko tych chusteczek używam... no to w takim razie będę myła chusteczkami 🙂
Wyobraźcie sobie, że ta moja "koleżanka" co wczoraj z nią się pokłóciłam usunęła mnie ze znajomych na wszystkich portalach 🤪 hehehe... zabolalo ją widocznie to co napisałam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak narazie prawie 15 😁 😁 I tak z 10-12 jeszcze chcialabym zrzucic i bede szczesliwa 😁 Do znikniecia to mi jeszcze daleko 😉A co do twojej kolezanki to powiem ci,ze moja siostra jest taka sama.Ma 2,5 letnia coreczke i ona wszystko wie lepiej.Uslyszalam juz,ze jestem hipochondryczka,bo to niemozliwe,ze Julka zabkuje,chociaz nawet lekarz to potwierdzil.Non stop sie mnie czepia i w ten sposob chyba siebie dowartosciowuje.Nawet dzis mi tak dopiekla,ze az mi sie przykro zrobilo i jak wrocilam,to az sie poplakalam.Ograniczylam z nia spotkania,ale ona nawet przez tel potrafi ostro dopiec jak dzis z reszta.Sorki,nie chcialam sie zalic,ale musialam to z siebie wyrzucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...