Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
a czy ktoras z Was przeszla juz z pampkow roz 2 na 3? 🙂

Ja się nad tym zastanawiam 🙂 i będę zaraz sprawdzała jak Hani w 3 🙂 bo mam całe opakowanie 3 a 2 się kończą. No i 3 są od 4-6kg więc Hania się chyba łapie. Zobaczymy jak wyjdzie test pampersa 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Fijolek napisał(a):
a czy ktoras z Was przeszla juz z pampkow roz 2 na 3? 🙂

Ja się nad tym zastanawiam 🙂 i będę zaraz sprawdzała jak Hani w 3 🙂 bo mam całe opakowanie 3 a 2 się kończą. No i 3 są od 4-6kg więc Hania się chyba łapie. Zobaczymy jak wyjdzie test pampersa 😁 🙂

no wlasnie my konczymy rozmiar 2 i wchodzimy w 3. Hania wazy prawie 6kg, a "3" sa od 4-9.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nasza chyba ponad 5 kg waży (ale to na wadze domowej u mnie na rękach)...

My w tym tyg idziemy na szczepienie. Wybraliśmy 5w1, ale cały czas nie wiem co z pneumokokami i rotawirusami. Raczej nie będę szczepić, bo Hania nie będzie szła do żłobka i na razie do przedszkola też nie planuję.

Najgorsze jest tylko to, że jak widzę te reklamy "Zaszczep mnie mamo... nie pozwól, żeby choroba mnie dopadła" to mam poczucie winy, że tego nie zrobię. :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Nasza chyba ponad 5 kg waży (ale to na wadze domowej u mnie na rękach)...

My w tym tyg idziemy na szczepienie. Wybraliśmy 5w1, ale cały czas nie wiem co z pneumokokami i rotawirusami. Raczej nie będę szczepić, bo Hania nie będzie szła do żłobka i na razie do przedszkola też nie planuję.

Najgorsze jest tylko to, że jak widzę te reklamy "Zaszczep mnie mamo... nie pozwól, żeby choroba mnie dopadła" to mam poczucie winy, że tego nie zrobię. :|

my na rota nie szczepilismy. szczepilismy na pneumokoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już dawno używamy pampersów 3 i jak się to opakowanie skończy kupujemy większy rozmiar 😜 A co do szczepień to my wybraliśmy 6w1 na pneumokoki i rota też szczepimy ,nie chcę sobie potem wpluć brode jak mały zachoruje że mogłam zaszczepić ale tego nie zrobiłam 🤨
z chorobami układu pokarmowego to jest na bank że kilka razy nas to dopadnie a lzejszy przebieg rowna sie mniej cierpienia dla malego 😁proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny ale mialam nadrabiania... 😲
martynapiekny film!!! ☺️
marinka sliczne Twoje dzieciaczki sa 🤪
co do lezaczka to my mamy z mamas&papas mala na nim siedzi prawie caly czas i nieraz musze ja na nim karmic bo rece jej nie opowiadaja. A no i przewaznie w lezaczku robi kupke widocznie pozcja jej odpowiada 😜
kupilam vanessce w sobote mate dzungle z fisher price ale niestety nie ma jeszcze za duzego zainteresowania mimo melodyjek i swiatelek.
Co do pampersow to my uzywamy o paru dni 3, dwojki byly za male ale 3 sa troszke przy duze ale widac ze malej lepiej odpowiadaja bo ja nic nie sciska. Tydzien temu wazyla 5350g i miala 60cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie! wstalam dzis rano i sie zalamalam jak popatrzylam na mojego syncia, skorupa na glowie i czole jedna wielka,nie pomogla oliwka na noc wrecz mam wrazenie ze jeszcze to zaostrzyla, ale maz juz byl u mnie w pracy i pare specyfikow dostal,a jak to nie pomoze to do pediatry bo czasem skazowcy maja gorzej niz normalni.
co do pampkow to my juz drugie opakowanie 3 mamy, nie bylo szans na dwojki tymbardziej ze moja kroweczka ma juz gdzies z 6 kg 🙂 dowiemy sie dokladnie w polowie miesiaca bo bedziemy u naszej pani doktor na szczepieniach, z ktorymi podobnie jak wy mam problem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
mam pytanie w sprawie kaszek i przecierow, kiedy zaczniecie podawac?? bo ja chce od3ego msc a Wy? przepiosowo jak w gazetach pisza od 4-5go czy wczesniej? marinka Ty cos wiesz o tym? 🙂

ja zamierzam podawac nie wczesniej jak 5-6 miesiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ej no weźcie się ogarnijcie bo ja ryczę jak bóbr przy tym... Fijolek cuuuuuuuuuudny film! A karmiłam józka to jak zaczęła muzyka grać to ten aż przestał jeść, jakby słuchał. ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Naprawdę śliczne i Ta wasza Hanulka , no dobra , dobra bo musze ekran wycierać 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was kochane na chwilke.Kevinek zasnal.Wlasciwie w dzien malo co sypia,a jak to na...ramieniu.Za chustka nie przepada,ale mam nadzieje,ze to sie zmieni,bo juz z sil opadam,a miesnie ramienia jak u Rambo 😉 Co pijecie zamiast mleka? Mojego synusia ,jak wypije mleko brzuszek boli.Chcialam sie na sojowe przestawic,ale nie wiem dokladnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justina1975 napisał(a):
Witam Was kochane na chwilke.Kevinek zasnal.Wlasciwie w dzien malo co sypia,a jak to na...ramieniu.Za chustka nie przepada,ale mam nadzieje,ze to sie zmieni,bo juz z sil opadam,a miesnie ramienia jak u Rambo 😉 Co pijecie zamiast mleka? Mojego synusia ,jak wypije mleko brzuszek boli.Chcialam sie na sojowe przestawic,ale nie wiem dokladnie 🤨

u mnie kozie stoi w lodówce i czeka az sie do niego przekonam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...