Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marinka napisał(a):
Fijolku dzięki ☺️ ☺️

No jestem ciekawa czy Hania będzie chciała 🙂 🙂

BA!! mam nadzieje ze jest pierwsza w kolejce 🙂
a to jej poranny usmiech!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dsc06638j.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/746/dsc06638j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, odosnie ulewania, znalzalam cos takiego:
W jaki sposób zmniejszyć częstotliwość ulewania?
Niezależnie od tego, czy podajesz pierś czy butelkę, staraj się karmić dziecko uważnie i bez pośpiechu. Podczas jedzenia niemowlę zawsze powinno być ułożone wygodnie, najlepiej w pozycji półsiedzącej. W trakcie posiłku rób małe przerwy i czekaj, aż maluchowi się odbije - doskonałym momentem na to jest np. zmiana piersi podczas karmienia. A jeśli tuż po zakończeniu posiłku dziecku się nie odbije, ułóż je na brzuszku, potem na plecach, a następnie chwilę ponoś. Delikatnie poklep plecki. Jeżeli to nie poskutkuje, połóż malca na boku (aby nie zakrztusił się ulanym pokarmem). Nigdy nie zostawiaj go w łóżeczku samego, dopóki mu się nie odbije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, co do tych czopkow to tez ja mam mama mi przyslala i leza na czarna godzine zabkowania. Co do kolek to ja daje malej do kazdego mleka kropelki Infacolu i nie mamy zadnych problemow 🙂 a moja to smieje sie caly czas nieraz juz nawet w glos jej sie zdarza, dla takich chwil warto zyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
suszarka włączona - Hania śpi
wyłączona - otwiera oczy
włączona - zasypia i śpi już nawet twardo
wyłączam - otwieramy oczy! 😮

Ja pikole... dobrze, że ta suszarka jest, bo tak to nie wiem kto by prania za mnie powiesił 😜

zostawiam suszarkę włączoną i idę robić kolejną porcję bułeczek... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Martyna - u nas suszarka też działa. nawet żartuję ze musimy to skamerowac bo Majka nie uwierzy 🙂

My już nagraliśmy suszarkę na telefon i czasami, żeby nie grzać tak w pokoju tą suszarką to z telefonu włączamy... ale jest ciszej troszkę, więc nie zawsze się nabiera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i zrobiłam rafaello dla gości i pizza stoi w piekarniku już...

Boże dał mi siłę bo dziś mi brakuje jej mocno, mocno.

Martyna czaro spryciula ta Wasza Hania!

Oj Powiem Wam , że ja uwielbiam te poranne uśmieszki. Taka miłość na cały dzień!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
Gosiaa a prosze powiedz mi czy dajesz infacol do każdego posiłku? Ja Frankowi daje przed z pipetki ale on starasznie pluje tylko nie wiem czy mozna bezpośrednio do mleka i czy nie zmienia smaku mleka - czy bedzie pić?

tak daje do kazdego mleka 3 kropelki i mala normalnie pije a dawka jest tak mala ze chyba nawet nie ma roznicy w mleku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
marinka skad Ty masz tyle sily i ochoty na to wszystko jeszcze przy 2 dzieci? 🤪 ja czasem obiore ziemniaki i juz mi sie nic innego nie chce 😜


Nie wiem powiem Ci szczerze skąd ta siła sie bierze! Ale powiem Ci , że odkąd mam 2 dzieci to jestem bardziej zorganizowana i szybciej mi wszystko idzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
marinka skad Ty masz tyle sily i ochoty na to wszystko jeszcze przy 2 dzieci? 🤪 ja czasem obiore ziemniaki i juz mi sie nic innego nie chce 😜


Nie wiem powiem Ci szczerze skąd ta siła sie bierze! Ale powiem Ci , że odkąd mam 2 dzieci to jestem bardziej zorganizowana i szybciej mi wszystko idzie!

jak ja bym tak chciala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...