Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
ponawiam pytanie poduszeczki... czy Wasze dzieciaczki śpią na płasko czy na poduszeczkach?
Ja już włożyłam do łóżeczka...

and.... czy nadal po kąpieli zakładacie czapeczki?
Moja Hania tak bardzo tego nie lubi, że choćby cała kąpiel była miła i bez płaczu to przy czapce płacz.... 🤢 🤢

A dzisiaj tyle je, ze szok 😮 🙃 🙃

ja podkladalam poduszke, al od jakis 2tyg przestalam i malej sie lepiej spi i nie wygina mi sie. Co do czapeczek to ja ani razu jej nie zakladalam po kapieli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiar12 śliczna z was rodzinka i chyba młoda co?? 🙂 🙂 🙂

Jolajcik baaaaaaaaardzo się cieszę , że z Szymkiem wszystko dobrze! Cały czas trzymałam za as kciuki i myślałam!

Anonimosia wszystko będzie dobrze!

Fijolku ja też swojego Księciunia kładę nago 🙂 🙂 Widzę, że wtedy jest bardzo spokojny 🙂 🙂 🙂

Martyna czaro śliczne zdjęcie!

Aneczka hmmm morze mówisz?? To się spotkamy może 🙂 🙂 My też jedziemy ale na samą sobotę. dziś wyruszamy na mazury do nas a w sobotę z rańca nad morze 🙂 🙂

gusia ja zakładam same body na krótki rękaw i pieluszką czasami okrywam

bea masz bardzi śliczne dzieci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/img9809uz.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9044/img9809uz.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
http://imageshack.us/photo/my-images/841/img9809uz.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anonimosia napisał(a):
Monalissa, jeśli nadal macie wodniste kupki radzę odwiedzić szpital.
U nas okazało się, że to rotawirus... My od wczoraj jesteśmy w szpitalu. Tomek dodatkowo wymiotował (dziś już całe szczęście nie), podwyższone próby wątrobowe i okazało się, że żółtaczka wcale nie ustąpiła - bilirubina 100, gdzie norma 3-22 (nie wiem w jakiej to jednostce, dlatego spytałam o normy...).
Zła jestem bardzo na naszą panią doktor, że nie zleciła żadnych badan i tak to zlekceważyła twierdząc, że żółtaczki już nie ma... Ech 😞
Wpadłam na chwilę przestrzec, żebyś nie czekała zbyt długo z działaniem, bo wcale nie musi być gorączka czy wodniste kupki non stop, żeby to był rota...
Zaraz wracam do szpitala, trzymajcie kciuki, żebyśmy w poniedziałek wrócili zdrowi do domku.


anonimosiu a co wam radzą z zoltaczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
ponawiam pytanie poduszeczki... czy Wasze dzieciaczki śpią na płasko czy na poduszeczkach?
Ja już włożyłam do łóżeczka...

and.... czy nadal po kąpieli zakładacie czapeczki?
Moja Hania tak bardzo tego nie lubi, że choćby cała kąpiel była miła i bez płaczu to przy czapce płacz.... 🤢 🤢

A dzisiaj tyle je, ze szok 😮 🙃 🙃


my zakladamy czapeczke tylko na dwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka ja jak już ok 2-3 Hania w nocy się obudzi na karmienie to już do rana w łózku z nami 😁 I też tylko cycki wystawiam 😁 😁 😁

Fijolek
🤪 nagusieńką? 😁 🙂 🙂 🙂 Ale czad 😁


🤪 🤪 powaga,wczesniej byla bardzo niespokojna. a jak lezala jak ja Pan Bóg stworzyl od razu sie uspokoila i bylo "a gu" i wogole takie usmiechy ze wow!
wczesniej tez staralismy sie klasc na golaska jak bylo tak goraco ale wtedy ciagle nam sikala 🙂


najfajniej jest jak ssie dzidzie gołą położy na sobie 🙂 kangurowanie 🙂 Maja bardzo lubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! dzis juz lepiej i ze mna i z Piotrulkiem 🙂 wlasnie sobie spiocha w body z krotkim i skarpetkach bo mu szybko nozki marzna i przykryty pieluszka, wstanie i idziemy na ogrod. a tak wogole to jeszcze kilka dni moze tydzien i wyciagamy gondole gargamelek moj maly juz sie nie miesci w niej 🙂 a 13 mamy neurologa, trzymac kciuki ja sie bardzo boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka jestem w koncu misiek był wiec cały czas razem 🙂
wczoraj bylismy u lekarza bo juz mnie te kupy i wzdecia wkurzały obie niewyspane i wogóle i pani doktor pochwaliła moja diete ale dodała pare produktów czyli masło bo tez zawiera laktoze nasza kupka jest wodnista ale ostatnio raczej 2 na dobe no i mała wazy 4400 czyli przez mieisac i tydzin przybrala 1300g 🤪 mały kluseczek 🙂 no i dostałysmy kropelki bobotic no i czekamy na efekty byłysmy na spacerze ale było za gorąco i teraz w domu spi juz 3 godziny normalnie w szoku jestem pozniej znowu do 23 bedziemy ogladac tv a w nocy jak sie budzi na jedzenie to przy obijaniu sie wybudza i koniec spania ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...