Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosiu Vanesska cudowna, moj Piotrus tez sie tak usmiecha ale skubany jak tylko widzi aparat albo telefon to przestaje ciezko mi wiec uwiecznic takie chwile.Przypomnij mi prosze kochana co dajesz malutkiej na kolki infacol czy bobotic? bo u mnie sab simplex sie konczy i sie zastanawiam co kupic a esputicon i espumisan nie dzialaja, pamietam tez ze pisalas o rozszerzeniu diety malutkiej, ja tez chcialabym podac jej juz cos innego za jakies 2-3 tygodnie jeszcze pediatry sie podpytam.a teraz mykam do malego troche z nim pogadac 🙂 buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi ja podaje infacol i mala nie ma kolek, wzdec podaje jej do kazdego mleka 3-4 kropelki.
Co do rozszerzeniu diety to chce od 3ego msca daac juz kaszki i sloiczki ile mozna pic same mleko 😉
a ostatnio jadlam lizaka i mialam slodkie usta i pocalowalam Vanesske to na pczatku sie skrzywila od nowego smaku a pozniej caly czas cmokala i lizala ustka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
hussi ja podaje infacol i mala nie ma kolek, wzdec podaje jej do kazdego mleka 3-4 kropelki.
Co do rozszerzeniu diety to chce od 3ego msca daac juz kaszki i sloiczki ile mozna pic same mleko 😉
a ostatnio jadlam lizaka i mialam slodkie usta i pocalowalam Vanesske to na pczatku sie skrzywila od nowego smaku a pozniej caly czas cmokala i lizala ustka 🤪

juz od 3go? odwaznie, a nie za szybko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny :* u Nas w końcu wczoraj zaświeciło słonko i korzystałyśmy z pięknej pogody 🙂

Martynko moja Niuńka na polu dziś w samych bodziakach na krótki rękawek była :P be skarpetek itp i byłą najszczęśliwsza na świecie 🙂

Na noc zakładam cieniutki kaftanik i jakiegoś pajacyka bo Kluska się strasznie wierci i odkrywa i marznie...
co do poduszeczek to nie używamy ale za to mamy taki spad do łóżeczka w kształcie trójkąta i

Mała śpi nie na płasko tylko pod lekkim skosem... wcześniej nie mieliśmy tego i kiepsko ze spaniem było a teraz jest ok zasypia sama po kąpieli i butli 🙂

Hussi a próbowałaś kropelek delicol? zawierają laktazę która pomaga trawić laktozę... ponoć to ona jest w dużej mierze sprawcą koleczek... u nas pomógł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...