Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
gdzies czytalam ze podusie od 6 miesiecy sie daje... nie wiem czy Zawitkowski o tym nie pisał.


Wyjęliśmy poduszkę z łózeczka i Hania zasnęła prawie od razu 🤪 🙂 🙂 no jeszcze porządnie najedzona była, bo z dwóch cyców na maxa pojadła...
Mam nadzieję, że pośpi teraz 🙂 🙂

A co do czapeczki to wyobraziłam to sobie Aniu 😉 :* Tez mi było żal Haneczki, że jej za gorąco i źle ale myślałam, że tak trzeba dla jej dobra... 🤨


rozumię Cie doskonale.. 😘 😘 😘 😘 boimy sie o te nasze skarby .
a ja połozyłam MArtynke na brzuszku na naszym łózku na samym srodku tak nie myslac.. a ta agentka zasneła sobie 😁 i spiocha sobie twardo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
MArtyna moze nie szłas wózeczkiem tak gdzie ona chciała 😁
ja zauwazyłam ze jak mała jest niespokojna na spacerze.. a juz ja rozgryzłam mam nadzieje o albo: chce jej sie odbic, lub jest za zimno.. 😲

Mi się dzisiaj wydawało że jest jej za gorąco 😲 🙂 a poza tym to chciała na rączki :/ bo jak ją wyjęlam z wózka to się wtuliła i zasnęła...Uhmm... moja kokoszka... zaraz wrzucę zdjęcie ze spaceru dzisiejszego 😉

A teraz aż nie wierzę, jak szybko sama w łózeczku zasnęła (no.. z pomocą nagranego na tel dźwięku suszarki 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
gdzies czytalam ze podusie od 6 miesiecy sie daje... nie wiem czy Zawitkowski o tym nie pisał.


Wyjęliśmy poduszkę z łózeczka i Hania zasnęła prawie od razu 🤪 🙂 🙂 no jeszcze porządnie najedzona była, bo z dwóch cyców na maxa pojadła...
Mam nadzieję, że pośpi teraz 🙂 🙂

A co do czapeczki to wyobraziłam to sobie Aniu 😉 :* Tez mi było żal Haneczki, że jej za gorąco i źle ale myślałam, że tak trzeba dla jej dobra... 🤨


rozumię Cie doskonale.. 😘 😘 😘 😘 boimy sie o te nasze skarby .
a ja połozyłam MArtynke na brzuszku na naszym łózku na samym srodku tak nie myslac.. a ta agentka zasneła sobie 😁 i spiocha sobie twardo..

Hehe 🙂 poczuła wygodę łoża rodziców 😁 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzisiaj jak bylysmy na dzialce polozylam ja na kocyku zupelnie nagusienka i wtedy przestala kwinkac. lezala tak z 40minut. szczesliwa ze moze sie powietrzyc 🙃 nie wiedzialam wogole o co chodzilo wczesniej..
a co do kupki jeszcze, Hania zrobila mega kupala kolo 12 i do tej pory nic. hmm.. wogole dzis malo jadla. probowalam dopajac cycuchem ale ciagle konczylo sie placzem. wiec pieknie zjadla dopiero po kapieli i od 20 spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
a wiesz czesto ja biore rano ok 6 ona sie wytula -taka małpka 😁 i nie odkładam jej do kołyski tylko biore do naszego łózka.. i spiocha dalej, a ja tylko piersi wystawiam 😁 dzis pospałysmy do 11 .. 😁 😁 ale byłam szczesliwa.

my Hanulke bierzemy codziennie z samego rana kolo 6 do naszego lozka. Dzis tez pospalysmy do 11 🙂 oj bardzo naladowalam baterie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka ja jak już ok 2-3 Hania w nocy się obudzi na karmienie to już do rana w łózku z nami 😁 I też tylko cycki wystawiam 😁 😁 😁

Fijolek
🤪 nagusieńką? 😁 🙂 🙂 🙂 Ale czad 😁


🤪 🤪 powaga,wczesniej byla bardzo niespokojna. a jak lezala jak ja Pan Bóg stworzyl od razu sie uspokoila i bylo "a gu" i wogole takie usmiechy ze wow!
wczesniej tez staralismy sie klasc na golaska jak bylo tak goraco ale wtedy ciagle nam sikala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
ja dzisiaj jak bylysmy na dzialce polozylam ja na kocyku zupelnie nagusienka i wtedy przestala kwinkac. lezala tak z 40minut. szczesliwa ze moze sie powietrzyc 🙃 nie wiedzialam wogole o co chodzilo wczesniej..
a co do kupki jeszcze, Hania zrobila mega kupala kolo 12 i do tej pory nic. hmm.. wogole dzis malo jadla. probowalam dopajac cycuchem ale ciagle konczylo sie placzem. wiec pieknie zjadla dopiero po kapieli i od 20 spi 😉


nasza kupsztyka robi raz dziennie, ale za to porzadnego.. raz nam sie zdarzyło ze 2 dni nie robiła.. podobno to normalne. Aniu Hani napewno plum plum sie chciało. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Martyna musze zapytac:dlugi rekaw??? jejku, a czemu? w Lodzi bylo ok 30stopni...

No wlaśnie ja nigdy nie wiem jak ją ubrac... Bałam się , ze może wiatr jest, żeby jej zimno nie było... Ale później chciałam jej ogrodniczki zdjąć, żeby w samym body została, to mąż mi nie pozwolił, żeby jej nie owiało jakoś... I TAK WŁASNIE U NAS JEST Z UBIERANIEM 🤨 Zawsze się boję, że za zimno jej będzie 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Martyna musze zapytac:dlugi rekaw??? jejku, a czemu? w Lodzi bylo ok 30stopni...

No wlaśnie ja nigdy nie wiem jak ją ubrac... Bałam się , ze może wiatr jest, żeby jej zimno nie było... Ale później chciałam jej ogrodniczki zdjąć, żeby w samym body została, to mąż mi nie pozwolił, żeby jej nie owiało jakoś... I TAK WŁASNIE U NAS JEST Z UBIERANIEM 🤨 Zawsze się boję, że za zimno jej będzie 😮 🤢

dziecku podobno bardziej przeszkadza jak jest goraco niz chlodno.. zobacz, Ty bylas w koszulce na ramiaczka i zapewne bylo Ci cieplo.. co do wiatru, jesli wyciagam Hanie z wozka i wieje wiatr, delikatnie otulam ja pieluszka. ale dzis jak lezala na golaska, wiatr na bank nie wial.
na jutro naszykowalam dla Hanexa rampersa na ramionka. zadnych skarpet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
M> spróbuj patrzec po karku .. a jak raczki ma ciepłe to jej za ciepło , tak tłumaczyła nam pediatra. a poza tym teraz mozemy juz nasze maluszki ubierac tak jak my sie ubieramy.,szczegolnie w ciepłe dni..

dokladnie!! ja tez patrze po karku. i ubieram Hanie juz nie o jedna warstwe wiecej niz ja mam sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
M> spróbuj patrzec po karku .. a jak raczki ma ciepłe to jej za ciepło , tak tłumaczyła nam pediatra. a poza tym teraz mozemy juz nasze maluszki ubierac tak jak my sie ubieramy.,szczegolnie w ciepłe dni..

dokladnie!! ja tez patrze po karku. i ubieram Hanie juz nie o jedna warstwe wiecej niz ja mam sama.


😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...