Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witajcie Muśki.. 🙂 u nas nocka nawet w miarę podbudka o 2 kolejna przed 6...
ja już po jednym spacerku..teraz sobie młody śpiocha a ja mam chwilkę dla siebie...
u nas piękna pogoda dzisiaj, słoneczko pięknie grzeje...
co do zorganizowania siebie to mi się czasami udaje a czasami jest troszkę gorzej...ja narazie mieszkam z rodzicami jak ja to mówie na wsi...ale rodzice pracują więc do 15tej jestem sama...Kubolec mój bardzo lubi dźwięk odkurzacza więc jak sprzątam to sobie grzecznie leży...a obiad przeważnie szykuje jak sobie śpiocha.. 🙂 więc nie jest tak źle.. 🙂 Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane! my dzis sie wyspalismy Piotrus spal od 20 do 23 a potem od 23 do 5.30 i na koncu do 9 az pospal takze suuuper!
a teraz trochu marudzi ale se przysnal na chwilke a potem na spacerek.
Gosiu super ta twoja gadulka widzialam na innych filmach ze dajesz jej juz jabluszko od dawna? i jak reaguje bo przyznam ze my tez myslimy o rozszerzaniu diety...
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Jamargaretko
To ulewanie czy wymioty? Bo może tak intensywnie ulewac jak przy karmieniu przez dłuzszy czas ma głowke niżej bynajmniej Stas tak miał jak go na leżąco karmiłam
POGODA U MNIE TEZ DO DUPY!!! 😞wiec nie jestes sama 🙂 🙂 🙂
I może jak pojedziesz do rodziców to odpoczniesz troche a dziadkowie zajmą sie królewna


no wlasnie nie wiem czy wymioty czy ulewanie 😞 chlusta mlekiem jakby pod cisnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasidelko88 napisał(a):
Pytanie do dziewczyn mieszkajacych "na swoim" tzn bez teściow czy rodzicow jak Wam idzie ogarnianie spraw domowych?
Sprzatanie gotowanie pranie prasowanie....itp.
Bo ja jestem sama i przyznaje ze kiepsko mi to wychodzi... 😞 😞 😞
Zaczyna mnie to denerwowac ale mieszkamy w kawalerce i jak maly zasnie i moglabym cos zrobic to nie moge bo sie od razu budzi jak czyms stukne pukne albo zie stane i podloga skrzypnie... 🤨 🤨mam dzis zly humor...


kiepsko mi idzie. tzn obiad zawsze zrobie, nawet jakies ciasto mi sie udaje ale w domu mam wiecznie syf. pranie robie ale prasowanie czeka nawet po kilka dni. są jednak dni, że nawet nie mam czasu zjesc tego obiadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie kochane! my dzis sie wyspalismy Piotrus spal od 20 do 23 a potem od 23 do 5.30 i na koncu do 9 az pospal takze suuuper!
a teraz trochu marudzi ale se przysnal na chwilke a potem na spacerek.
Gosiu super ta twoja gadulka widzialam na innych filmach ze dajesz jej juz jabluszko od dawna? i jak reaguje bo przyznam ze my tez myslimy o rozszerzaniu diety...
buzka

jabluszko dalam az dobrze go przyjela, kupa byla taka duza i sm.... strasznie, ale to bylo na sprobowanie i narazie nie daje. jakos za 2 tyg zaczne dawac tak samo kaszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka, jak chlusta to niestety wymioty a nie ulewanie. Jak Ci się to będzie powtarzać, koniecznie do lekarza.
My mieszkamy sami i są takie dni, że uda mi się co nieco ogarnąć mieszkanie, ale ogólnie mało czasu jest na wszystko. Tylko, że nie wstaję bladym świtem , ale staram się pospać do 7:30-8 - tak jak Tomek.
My wczoraj przeżyliśmy straszne bóle brzuszka 😞 Masowałam brzuszek, dałam kropelki, nosiłam na rączkach, mąż nosił, a biedaczek ciągle się skręcał. I szły bączki non stop, strasznie śmierdzące 🤢 Ale jak już zasnął koło 22 to spał do 4, potem znów usnął bez problemu, więc chyba kropelki w końcu pomogły. Do tej pory takich rewelacji nie mieliśmy, tym bardziej, że Tomek jest nadal na nutramigenie i dopiero w poniedziałek zaczynamy próbę z powrotem do piersi. Trochę zaczynam się bać.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...