Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My już po wizycie u alergologa.
Powiedziała, że wygląda to na skazę, atopowe zapalenie skóry.
Dała lekarstwa, maści i zobaczymy.
Trochę mi rozszerzyła moją dietę 😉 Tzn. powiedziała, że NIE MOGĘ:
-produktów mlecznych, jajek
-owoców cytrusowych (najlepiej nasze sezonowe jeść)
-orzechów, miodu, czekolady, kakao, truskawek
A tak, żebym sobie próbowała. Zobaczymy jak to będzie.

Dzisiaj Hania taka płaczliwa jest, że na spacerach nawet nam awanturę robi i pół osiedla na rękach ją niosłam... 🤔 🤔
Mam nadzieję, że wieczór będzie lepszy niż dzień.

MIŁEGO DNIA :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, dostałam dla Hani kropelki Fenistil, i w ulotce jest coś takiego:
-----w wieku poniżej 1 roku życia, gdyż tak jak w przypadku innych leków przeciwhistaminowych, podawanie kropli Fenistil® niemowlętom, wymaga szczególnej ostrożności i bezpośredniej kontroli lekarskiej. Silny efekt uspokajający wywoływany przez te leki może wiązać się z incydentami bezdechu podczas snu----

😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
witajcie! wstalam dzis rano i sie zalamalam jak popatrzylam na mojego syncia, skorupa na glowie i czole jedna wielka,nie pomogla oliwka na noc wrecz mam wrazenie ze jeszcze to zaostrzyla, ale maz juz byl u mnie w pracy i pare specyfikow dostal,a jak to nie pomoze to do pediatry bo czasem skazowcy maja gorzej niz normalni.
co do pampkow to my juz drugie opakowanie 3 mamy, nie bylo szans na dwojki tymbardziej ze moja kroweczka ma juz gdzies z 6 kg 🙂 dowiemy sie dokladnie w polowie miesiaca bo bedziemy u naszej pani doktor na szczepieniach, z ktorymi podobnie jak wy mam problem....



pół godziny przed kąpielą ostro naoliwiaj , w kąpieli mocno trzyj najlepiej myjką po kapieli porządnie wyczesz gęstym grzebieniem i wetrzyj sporą ilość Bepantenu rób tak przez 7 wieczorów systematycznie , to jest sprawdzony sposób 🙂 🙂 🙂:pozdrawiam i życzę szybkiego pozbycia się paskudnej ciemieniuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
martyna to takie leki dzieciom daja? 😮 i badz tu madry czy podawac tak malemu dziecku.
Fijolek zamowilam dzis taki bujczek co Ty msz i czytala w opiniach ze on ma wibracje i czy tylko wibracje czy np. jak ten dotchczasowy moj sam buja i melodyjki ma??

ma wibracje ale ja nie korzystam. melodyjek nie ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane. Wczorajsza nocka rewelacyjna Bartuś zasnął o 21.30 a wstał dopiero o 5 rano. Muszę wam powiedzieć że też mamy problem na buzce na szczęście nie we włoskach. Bartuś ma pełno krosteczek które jak jest ciepło robią się czerwone a w chłodne dni ich nie widać. Po wizycie u neurologa wybierzemy się do lekarza podpytac. Już nie wiem co robić.
FIJOLKU ja również muszę przyznać że filmik boski również pociekly mi lezki. A czego wam zazdroszczę że miałyście swoje pociechy przy sobie po porodzie dla mnie to bardzo przykre bo dwa tygodnie musieliśmy spędzić osobno, kiedy to sobie przypomnę to chce mi się płakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Więc wiesz co czułam. Miło mi że nie jestem sama i chociaż ktoś wie co wtedy czułam. Ważne w takich momentach jest wsparcie bliskich osób. Idę już lulkac bo już trzeci dzień z rzędu boli mnie głowa. To jakąś masakra. Bartuś śpi więc i ja idę. Mam nadzieję że po śpi jak wczoraj. Spokojnej nocki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek. Nocka dziś znowu ok. Pobutka o 4 i teraz o 7. U nas znowu brzydka pogoda więc chyba będziemy spać cały dzień 🙂 bo ja to w dodatku mecze się z okresem. Calusy na dzień dobry i życzę pogodnego dnia lepszego niż u nas...ydka pogoda więc chyba będziemy spać cały dzień 🙂 bo ja to w dodatku mecze się z okresem. Calusy na dzień dobry i życzę pogodnego dnia lepszego niż u nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy
Noc ok...wieczorem Malutki płakał i się męczył chyb to gardełko mu dokuczło.Antybiotyk wypluwa,a jak już uda mu się jakos podać i połknie to za chwilę zwymiotuję i o...gorączka spadła i jak jest to 37-38...ale podajewmy czopki i zbijamy.
Taka zmeczona jestem i spiaca,polozylam sie z Malym i zasypiam ale on marudzil i ani w glowie mu spanie wiec wstalam i poszlam po ubranka dla niego,wchodze do pokojui a on spi...szczepienie mielismy miec wczoraj ale ze Maly na antybiotyku to beda nas wzywac jak wyzdrowieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusia20....nie badz smutna 😘 Wazne,ze Wasza niunia zdrowa jest i masz ja przy sobie teraz! Nigdy nie jest za pozno 😉
Ja chcialam naturalny porod,ale meczylam sie 2 dni i musialam cesarke miec,bo bylo nie bezpiecznie.Maz trzymal Kevinka po operacju,ja dopiero godzine po..Sa matki,ktorych dzieci sa bardzo chore,dzieci ktore rodza sie z wadami serca itp...Ostatnio czytalam,ze sa nawet dzieci,ktore miesiacami sa do kroplowki podlaczone 😞...az sie poplakalam 😞...i jestem szczesliwa,ze urodzilam zdrowe dziecko 🙂...to jest naprawde najwazniejsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu-Manki u nas też ciężko. Majka dziś 5-ty dzień bez kupy więc znów chyba cierpi. mało spaliśmy

w tamtym tygodniu robiła kupkę 3 dni z rzędu - łudziłam się, że jej się wyregulowało a tu nic.

dziś jedziemy same na usg bioderek i mam strasznego cykora, bo Majka nie lubi wózka a pada więc chusta raczej odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
u nas noc jak zawsze ok, teraz maluch próbuje sił w gadaniu do karuzeli, czasem to mam wrażenie, że go zjem taki jest słodki.

a czy wasze maluchy mają czkawki? mój to ze 4 razy na dzień, to ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...