Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie! bylismy dzis na kontroli u pani rehabilitantki, rozwoj psychofizyczny Piotrusia w normie a nawet nieraz ponad norme tylko jeszcze troche asymetryczny ale juz coraz mniej takze mamusia zadowolona 🙂
cos kupa nie chce dzisiaj pojsc do tej pory bylo bez zarzutu a dzis nie wiem co...do tego pogoda do bani ehhh te nasze lato i te nasze dzieciaki...
ja mialam byc w belchatowie ale od 7 do 15 sierpnia mamy mnostwo wizyt lekarskich takze odpada no nic moze innym razem.a poki co przesylam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczynki juz wam mówie o co chodzi z tym stekaniem nad ranem my to mamy juz nie pamietam odkad tylko u nas zaczyna sie to ok 6-7 jest tak spi oczy zamkniete i nagle zaczyna fruwac i postekuje i tak kilka sekund i spokoj spi dalej i po kilku minutach na nowo ani sie nie rozbudza ani nie przestaje stekac i czasami jak mnie to bardzo wkurza i akurat nie jest zaraz po karmieniu to ugniatam jej brzuszek nogami nawet czasami sie rozbudza ale to bez znaczenia wyjdzie kilka pierdkow ferdków jak ja to jej tlumacze i jest spokoj i spimy dalej a jak nie wyjda pierdki to czasami przerzucam ja na brzuch i na brzuchu troche sie powierci i zasypia juz gleboko
a wydaje mi sie ze to sie dzieje dlatego ze w ciagu dnia jakos ruszamy te nasze dzieciaczki i pierdki z trudem lub bez wychodza a po kapieli praktycznie dzidki zasypiaja i nie ruszaja sie wogóle i jelita tez sie nie ruszaja i nad ranem jest kumulacja gazów które wyraznie im przeszkadzaja wiec chcac nie chcac w nocy tez trzeba dzidkiem poruszac 🙂
a wiecie czemu dzieci placza przy robieniu kupy albo tuz przed ?????
zeby zwiekszyc cisnienie w jelitach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny u nas w miare ok ale Stas jakos marudny ostatnio i krzyczy bez powodu i wyczytałam że jestesmy w fazie skoku rozwojowego 😲
tu mozna o tym poczytachttp://parenting.pl/noworodki-i-niemowlaki/2063-skoki-rozwojowe-1-rok-zycia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
hej dziewczyny u nas w miare ok ale Stas jakos marudny ostatnio i krzyczy bez powodu i wyczytałam że jestesmy w fazie skoku rozwojowego 😲
tu mozna o tym poczytachttp://parenting.pl/noworodki-i-niemowlaki/2063-skoki-rozwojowe-1-rok-zycia.html


moj mąż sie smieje ze w takim razie Maja jest ciągle w fazie skoku rozwojowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
marinka napisał(a):
No ja niestety Kochane nie piszę się do Bełchatowa 😞 😞

Dla mnie daleko. POza tym od 6 .08 mamy urlop i jedziemy sobie w góry ale myślami będę z Wami!O!
Idę piec ciasto drożdżowe bo Anielka juz mnie męczy... W ogóle nie chce mi się niiiiiiiic. Totalna pupa.


Marinka - dlatego proponuję spotkanie nr2 w Warszawie 🙂

O! I NA TAKIE JA TEZ NIE POWINNAM MIEC PROBLEMU Z DOJECHNIEM 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

siedzę jak na szpilkach i czekam na wynik posiewu, może będzie już na obchodzie lekarski za ok godz. Jeśli wszystko będzie dobrze to jutro jedziemy! Będę musiała się nieźle zorganizować, żeby wyskoczyć jakoś ze szpitala i spakować nas w międzyczasie i jeszcze skoczyć kupić sobie coś na to wesele. Moja mam obiecała, że przyjdzie na parę godzin przypilnować Szymka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! trochę mnie nei było ale posiedziałam z Małą parę dni na wsi u dziadków i wiecie co? zamarzył mi się dom... jejku jak fajnie było wstać rano i bez dźwigania wózka z 3 piętra wyjść na dwór, wypić kawkę i poodpoczywać... ech... i Niuńka też czuła się tam rewelacyjnie... codziennie po 2 godziny fikała sobie na macie na trawce... i była najszczęśliwsza na świecie

Jolu trzymam kciuki za wyniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja znow mam dosc. Maja całą noc wisiała na cycu.

rano znów zwymiotowała

a siusków nie udało nam się pobrać. miała przez godzinę ten woreczek - ale jak juz trochę siusków poszło to woreczek się ruszył i wpadło niewiele

na dodatek nie chce mi sie jechac do rodziców bo na nich nerwa

i ta pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaaa u nas postępy w spaniu nocnym 🙂 🙂 🙂
Wieczorkiem jakiś marudny był, zasnął o 21, ale zachowywał się jakby nie chciało mu się spać,wybudzał się i tak przemęczył, chyba go coś brzuszek bolał ( przyznam się, że jadłam pierogi z kapustą :blush 🙂 dałam cycusia i od 23 spał do 5:30 !!!!!!
Jeeeej jak ja się wyspałam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretko
To ulewanie czy wymioty? Bo może tak intensywnie ulewac jak przy karmieniu przez dłuzszy czas ma głowke niżej bynajmniej Stas tak miał jak go na leżąco karmiłam
POGODA U MNIE TEZ DO DUPY!!! 😞wiec nie jestes sama 🙂 🙂 🙂
I może jak pojedziesz do rodziców to odpoczniesz troche a dziadkowie zajmą sie królewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do dziewczyn mieszkajacych "na swoim" tzn bez teściow czy rodzicow jak Wam idzie ogarnianie spraw domowych?
Sprzatanie gotowanie pranie prasowanie....itp.
Bo ja jestem sama i przyznaje ze kiepsko mi to wychodzi... 😞 😞 😞
Zaczyna mnie to denerwowac ale mieszkamy w kawalerce i jak maly zasnie i moglabym cos zrobic to nie moge bo sie od razu budzi jak czyms stukne pukne albo zie stane i podloga skrzypnie... 🤨 🤨mam dzis zly humor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mieszkam z rodzicami ale ich całymi dniami nie ma bo pracują i w sumie do 14-15 jestem sama bo później mąż wraca... ale już od dłuższego czasu wstaje sobie około 6,7 i wtedy kiedy Mała jeszcze śpi to staram się zrobić wszystko to co muszę a około 10 już jest po robocie i mamy czas tylko dla siebie :P zdarza się też tak że jak wstaję w nocy do łazienki to już wtedy np nastawiam pranie hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejhooooo!
Ojoj nienawidzę tej pogody! nienawidzę! czemu nie może wyjść słoneczko? Pytam się czemu?
🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Kiepski dzień!

😞 😞

Chcę weekend!

Mój synek się budzi, idę karmić go! ☺️ ☺️

kasidelko88 wiesz, ja codziennie sprzątam co 2 dni lub codziennie gotuję. Moja starsza córka taki bałagan robi , że następnego dnia znów to samo! Ale wstaje teraz o 5;30 żeby zdążyć ze wszystkim. Gotowanie to samo,jest niejadkiem i na rzęsach staje i gotuję codziennie żeby cokolwiek zjadła i na co ma ochotę. Przyzwyczaiłam się do takiego wstawania , codziennego sprzątania i gotowania, że dla mnie to już żaden problem... 😮 😮 sama się dziwię, bo ja 😮to śpioch byłam zawsze.

jamargaretka na to 2 spotkanie w wawie to ja się piszę, oczywiście

nie zanudzam, lecę.

A tak mój synek śpi. Teraz zrobiłam zdjęcie mu 🙂 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dscn0467py.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7772/dscn0467py.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
chętnie bym teraz dołączyła do niego! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...