Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasidelko88 napisał(a):
hej hooo...

u nas nocki są juz baaaardzo do siebie podobne tzn zasypiamy około 19-20 śpimy do 2-3 a potem pobudka około 5-7 zależy 🙂 🙂ale nie nażekam bo szybko zasypia w nocy wiec raczej z mężem sie wysypiamy 😉 😉
co do krostek tez mamy lekko czerwone policzki smarujemy je bepanthenem i pomaga 😆
bardziej mnie martwi fakt ze Wiktorka swędza oczka i główka 🥴 🥴oczka trze a głowe drapie tak ze czasem az ma szramki....chyba wizta u alergologa nas nie minie...czy wasze pociechy tez tra oczka???
Witaj WIKTORIO hmmm nie zła partia dla mojego WIKTORA 😜 😜 😜

Witamy witamy 🙂 Wiktor i Wiktoria jak to fajnie brzmi 😉 😉 🙂 😁 zawsze mi sie te imiona podobały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mam pytanie : czy wasze pociechy tez sie tak denerwują przy karmieniu piersią?? moja take balety ostatnio odstawia że szok 😮 na początku jest ok, ale po chwili puszcza cycka znowu go szuka nerwowo, chwyci puszcza i tak na zmiane z płaczem włącznie. Jakieś dwa tyg temu wogóle nie chciała cycka i musiałam sobie przez pare dni odciągać , ale jedno szczęście stęskniła sie za maminym cycochem i znowu normalnie karmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti napisał(a):
mam pytanie : czy wasze pociechy tez sie tak denerwują przy karmieniu piersią?? moja take balety ostatnio odstawia że szok 😮 na początku jest ok, ale po chwili puszcza cycka znowu go szuka nerwowo, chwyci puszcza i tak na zmiane z płaczem włącznie. Jakieś dwa tyg temu wogóle nie chciała cycka i musiałam sobie przez pare dni odciągać , ale jedno szczęście stęskniła sie za maminym cycochem i znowu normalnie karmie.



może ma na to wpływ to ze kilka razy dałas jej butle...wiesz duzo łatwiej sie je z butki9mniej wysiłku0po za tym innaczej sie ssie cyca a inaczej butle jak ja swojego czasu dawalam jeszzce piers Wiktorowi a le po malu dokarmialam go butla to przy piersi tez cuda sie dzialy płacze itp.moze Wiktoria tez sie rozpiesciła... 😜 😜my 24 idziemy na 4 szczepienie 😎az sie boje... 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! My po spacerku 🙂

Hussi mi przy Anielce ibuprofen pomagał 🙂 Ale ona miała 1 ząbka jak miała 9 mies.

Była u Mnie Koleżanka pediatra 🙂 🙂 No i z nią rozmawiałam o podawaniu jedzonka itd to mi powiedziała to, co już wiedziałam , czyli , że mam podawać Józkowi dopiero po 5-6 mies i zaczynać TYLKO I WYŁĄCZNIE OD ZUPEK a dopiero później owocki. Gdybym nie karmiła piersią to od 4 mies. czyli tak jak Ty Hussi podajesz 🙂 🙂

Kasidelko Ty się piszesz na spotkanie w Wawie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂 U Nas weekend pod hasłem (najprawdopodobniej) "koniec kolki" 🙂 w ubiegłym tyg od poniedziałku moja córcia urządzała takie wrzaski popołudniami że w żaden sposób nie mogliśmy jej uspokoić! pojechaliśmy więc do naszej sprawdzonej ukochanej Pani Marysi (emerytowanej pielęgniarki która z powołania zajmuje się takimi maluszkami) i uwaga stwierdziła że takie są właśnie objawy kończącej się kolki... kilka dni takich silnych ataków... kazała podawać viburcol żeby Mała była trochę spokojniejsza i odstawić kropelki... i faktycznie od piątku dziecko jak nie to! zero płaczu, uśmiechnięta... aj... ale się cieszę... 🙂 Martyna nasze Dziewczynki z tego samego dnia więc może i u Ciebie to samo się dzieje 🙂a co do ślinienia się i pchania rączek do buzi to ponoć około 3 miesiąca normalne bo dzieciaczkom rozwijają się zawiązki ząbków w dziąsękach i można im pozwolić na ssanie piąstek bo w ten sposób same sobie masują 🙂 byle nie sam kciuk :P

a i jeszcze jestem w szoku bo moja Malota od piątku jak zasypia około 21 to śpi do 8:30 🤪 🤪 🤪 oby się jej nie odmieniło hehe :P


Witam również nowe Majówki buziaczki ode mnie i Milenki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i w przyszłym tygodniu będziemy wprowadzać Milence pieczone jabłuszko :P później sok i dopiero surowe 😁 ale będę miała frajdę hehe 😁

a jutro mam "urlop" 😁 wyruszam z przyjaciółkami w poszukiwaniu sukni ślubnej w przyszłym roku 5 sierpnia bierzemy ślub kościelny 🙃 🙃 a mąż zostaje z Milenką sam na sam 😁 ale mam stracha hehe m,oj pierwszy dzień bez niej i jego pierwszy z nią sam 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo! Ja już daaaaaaawno wstałam idę sobie na spacer 🙂

Zamówiłam rzeczy dla Anielki w coccodrillo pewnie w poniedziałek przyjdą 🙂

Józek dziś pięknie spał. (jak zawsze) 🙂 🙂
Moja gwiazda( czytaj Anielka) jedzie na cały tydzień z babcią i dziadkiem na wakacje 🙂 Ale ma fajowsko 🙂 zazdrocha ☺️ ☺️

Nic mi się nie chce dziś... a mam tyyyyyyyyyyyyyyle jeszcze prasowania po tym urlopie . fuuuuj!

Miłego dzionka życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Hejo! Ja już daaaaaaawno wstałam idę sobie na spacer 🙂

Zamówiłam rzeczy dla Anielki w coccodrillo pewnie w poniedziałek przyjdą 🙂

Józek dziś pięknie spał. (jak zawsze) 🙂 🙂
Moja gwiazda( czytaj Anielka) jedzie na cały tydzień z babcią i dziadkiem na wakacje 🙂 Ale ma fajowsko 🙂 zazdrocha ☺️ ☺️

Nic mi się nie chce dziś... a mam tyyyyyyyyyyyyyyle jeszcze prasowania po tym urlopie . fuuuuj!

Miłego dzionka życzę!


Marinko czekam na smska z mailem do dr o którym mi wspomniałaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
. dzis nocka jak zwykle od miesiaca przespana,tylko te zeby bidok tak sie meczy...a w piatek szczepienie ale jakos mnie nie przeraza moj synus jest dzielny. a jutro mama idzie do fryzjera 🙂 wreszcie sie troche doprowadze do porzadku.


zazdroszczę 😞 ☺️ja od miesiąca planuje iść do fryzjera i jakoś guzik z tego wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
witajcie, moj spioszek niedawno wstała 🙂 a teraz lezy na macie i łapie kota za ogon 😁 mata to extra sprawa, i te wiszace zabawki ja jej wieszam równe i mała ma frajde 😁
jeszcze troszke i zbieram sie na spacerek , a mamusia dzis do kosmetyczki idzie ... 🙂 🙂 🙂


nieee no fryzjer kosmetyczka ja też chcę !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...