Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Aneczko ja juz sie czaje na mate tylko nie wiem jaka wybrac, moze sie pochwalisz swoim nabytkiem a i poslucham innych dziewczyn w tej sprawie.
Dzis zadzwonila do mnie kolezanka jest w 8msc ciazy i chlop ja zostawil,nie ma kasy,wiec zrobilam jej mini paczuszke z drobiazgami a ta jak sie dowiedziala co w niej jest to sie poryczala i nie wiedziala jak mi dziekowac, a mi sie tak fajnie na sercu zrobilo ze moglam pomoc 🙂
Kasidelko ja tez sie wybieralam do frycka od porodu a zobacz ile Piotrus juz ma wiec troche mi to zajelo 🙂
ale moj niunius palaszuje zupke i zadnej alergii ani zlych kupek nie ma,mama dumna! a w piatek szczepienie ale tez damy rade! buziaki

hussi, mam pieluszki bella happy newborn dwie paczki. Dostałam je od znajomych, ale na Sylwię były za duże jakieś i używałam tylko Pampersów i mam na zbyciu, mogę przesłać tej twojej koleżance, jeśli się jej przydadzą... jak myślisz? Jakieś drobiazgi jeszcze znajdę też które mogę jej dorzucić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jamargaretka
hussi31 napisała:

Dzis zadzwonila do mnie kolezanka jest w 8msc ciazy i chlop ja zostawil,nie ma kasy,wiec zrobilam jej mini paczuszke z drobiazgami a ta jak sie dowiedziala co w niej jest to sie poryczala i nie wiedziala jak mi dziekowac, a mi sie tak fajnie na sercu zrobilo ze moglam pomoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka mamuski u nas fajnie malutka nie placze prawie wogole chyba ze cycek sie spoznia 😁 ale to pewnie dlatego ze nie jem produktów z mleka krowiego az ktoregos dnia poraczyłam sie jagodzianka i efekt w kupie byl widoczny na szczescie nie plakala rano cos jej sie pozmienialo i o 7 budzi nas gadaniem a ze tutaj w radomiu mieszkamy w kamienicy i do sufitu jest 3m to mozecie sobie wyobrazic jak zacznie piszczec i sie zachwycac to az echo sie robi bo to duze pokoje 😁 mamuski tez ktore maja diete bierzecie jakies mikroelementy zeby zastapic ewentualne niedobory bo ja juz odczuwam brak wapnia 🤢 i chyba musze cos zakupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas teraz leje. 😞 a my właśnie dziś zaczęliśmy remont tarasu.

Dodatkowo Szymek już trzeci dzień nie robi kupki i powoli zaczyna się męczyć, pręży się. Trochę masuje mu brzuszek, ćwiczymy rowerek, piję też herbatkę na laktację bo wiem, że po niej Szymek lekkie rozwolnienie a tym razem to byłoby wskazane.

Co do powrotu do pracy to ja jestem w SUPER sytuacji bo firmę mamy w domu więc mogę być cały czas z Szymkiem. Ja zajmuję się papierologią stosowaną więc prawie wszytko mogę robić z mieszkania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
hejka mamuski u nas fajnie malutka nie placze prawie wogole chyba ze cycek sie spoznia 😁 ale to pewnie dlatego ze nie jem produktów z mleka krowiego az ktoregos dnia poraczyłam sie jagodzianka i efekt w kupie byl widoczny na szczescie nie plakala rano cos jej sie pozmienialo i o 7 budzi nas gadaniem a ze tutaj w radomiu mieszkamy w kamienicy i do sufitu jest 3m to mozecie sobie wyobrazic jak zacznie piszczec i sie zachwycac to az echo sie robi bo to duze pokoje 😁 mamuski tez ktore maja diete bierzecie jakies mikroelementy zeby zastapic ewentualne niedobory bo ja juz odczuwam brak wapnia 🤢 i chyba musze cos zakupic

Jak u małej zaczęly się brzuszkowe problemy to też odstawiłam wszystko mleczne i lekarz mówił, żeby na razie jeszcze się od nich powstrzymać do póki tych kupek nie wyregulujemy (bo razjest tak że na dzien zrobi 3 rzadkie, albo tak jak teraz nie ma już kupy 2 dzień, a Ona się pręży i stęka) i też się boję co z tym wapniem.. ale nie wiem co możnaby brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boooooooooooooże jaka u mnie masakra się dzieje! Czaaaaaaaaarno i leje deszcz!


Przyszła moja paczka z coccodrillo, jak ja się cieszę!

Aneczka z czystym sumieniem polecam stronkę, kupiłam mnóstwo skarpetek i dużo Anielce dresiaków i bluzke i wszystko super! A ceny o 60 % taniej zapłaciłam za dres 15 zł a na metce i widziałm taki sam w sklepie 50zł . No różne są ceny ale naprawdę suuuuuuuuuuuuper.

Jamargaretka! Jak ja Wam zazdroszczę tego wspólnego spaceru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane my po szczepieniu maly troche plakal ale ogolnie wzielismy szczepionke skojarzona nie wyobrazam sobie jego cierpienia przy 3 wkluciach, mamy 65cm i 6610kg jest co nosic 🙂
dziewczyny dziekuje za poruszenie na forum, moja kumpela bedzie miala chlopca potrzebuje szczerze mowiac wszystkiego jej rodzice sa na emeryturze a chlop ani mysli placic a co dopiero byc z nia,tak cholernie mi jej szkoda.oczywiscie z checia przyjmiemy wszystko co macie, jak wolicie przeslac mozecie do mnie albo bezposrednio do niej. tylko nie wiem jak podac dane bo tak glupio na forum zeby kazdy mial dostep. oczywiscie zobowiazuje sie oddac za przesylke 🙂 ahh wy to jestescie cioteczk 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie kochane my po szczepieniu maly troche plakal ale ogolnie wzielismy szczepionke skojarzona nie wyobrazam sobie jego cierpienia przy 3 wkluciach, mamy 65cm i 6610kg jest co nosic 🙂
dziewczyny dziekuje za poruszenie na forum, moja kumpela bedzie miala chlopca potrzebuje szczerze mowiac wszystkiego jej rodzice sa na emeryturze a chlop ani mysli placic a co dopiero byc z nia,tak cholernie mi jej szkoda.oczywiscie z checia przyjmiemy wszystko co macie, jak wolicie przeslac mozecie do mnie albo bezposrednio do niej. tylko nie wiem jak podac dane bo tak glupio na forum zeby kazdy mial dostep. oczywiscie zobowiazuje sie oddac za przesylke 🙂 ahh wy to jestescie cioteczk 🙂 😘

hussi to może te dane koleżanki na FB podaj na naszym profilu majóweczek on jest zablokowany dla innych.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka uwielbiam tą piosenkę 😉 zresztą cała nowa płyta jest super! 🙂
Fijolek właśnie miałam pytać o to spotkanie pampersa.... fajnie było popatrzec z perspektywy dziecka 🙂
Monalissa ja biore wapno "calperos" w kapsułkach bo farmaceutka odradziła mi musujące...

My dzisiaj z Hanką od 9.00 do 14.00 na spacerze... pod koniec mi się rozpłakała w parku 😞 w domku cyc, troche zabawy i znowu sie marudna zrobiłła, az w histerie wpadła... nie wiem czy brzusio jej nie boli po mojej wczorajszej brzoskwini (chociaz jem na potęgę dżemy brzoskwiniowe... : ) no i mały płasterek ogórka kiszonego babcinej roboty, ale jego nie podejrzewam... :>
A teraz pomasowałam Hani brzuszek i dałam 20ml wody!!! I zasnęła mi na rękach... 🙂
A wodę kupiłam w rossmanie "Baby Wasser" czy cos takiego... która niee wymaga przegotowania!!! 😆 😆 1,99 za 1L karton 🙂 🙂 🙂
a wczesniej żywiec zdrój przegotowaną jej dawałam (chyba ze 2 razy)

troche mi zeszło tego pisania, bo lewą reką tylko pisze... 😜

Hussi ja też coś przygotuję, tylko wrzuś adres na fb 😉 albo wyślij tu na forum prywatną wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeeejo 🙂

dziewczynki u nas już po burzy ale było ooooooostro 😮 😮
krótkie podsumowanie pisałam wam że dostaliśmy od pani dr recepte na humana sl mały pił to może z 3 dni i ulewał jeszcze wiecej niż na pepti a dodatkowo znowu zatwardzenie...bo to na soii 🤢 🤢
wczoraj był dzien na wariackich papierach ...tzn wyskoczyłam z domu na prawie 2h byłam w rossmanie po farbe do wlosow ale cos mnie zaciagnelo w regały dla dzieci i tam na półce stoi mleko bebilon dla dzieci z tendencja do ulewań czyli AR(antyrefluks)i kupiłam 1 puszkę podałam i CUUUD nie ulewa 😁czekamy na kupkę bo już 3 dzień przez ta humane nie ma ostatnia była gigantyczna a teraz cisza....ale bądzimy dobrej myśli.Proszę was trzymajcie kciuki.... 😞 😞 😞bo ja juz psychicznie nie wyrabiam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...