Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie! u nas pieknie nocka minela zasnal o 21 i o 6 sie obudzil a potem do 9 jeszcze pospal a teraz patrzy na karuzele, a wogole to moj akrobata obudzil sie do gory nogami tzn.w miejscu glowy mial nogi nie wiem jak on to zrobil wazne tylko ze nie zrobil sobie krzywdy.
Aneczko moj Piotrus za tydzien konczy 4 miesiace jest jednym z najstarszych tutaj i przyznam ze juz jestesmy po pierwszych probach jabluszka,zostalo pozytywnie przyjete a jakie kupy po nim 🙂 jutro idziemy do naszej pediatry i zapytam o dalsze rozszerzanie diety w koncu po cos wymyslili dania po 4 miesiacu pozatym dzieci sztucznie karmione maja troszke inny harmonogram a poki co dostaje jeszcze herbatke jablko melisa.a jak tak dalej z zebami pojdzie to w wieku 6-7msc bedzie gryzl jak szalony 🙂
Jolajcik my idziemy dzisiaj do neurologa jestem dobrej mysli i zapadnie decyzja co ze szczepieniem bo poki co tez mamy odroczone takze witamy w klubie 🙂
no nic powoli sie szykuje na nasza wyprawe i obiecuje dam potem znac,ale zimno i wietrznie musze zastanowic sie nad strojem maluszka. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
hussi a ty wprowadzasz juz moze owoce?


o matko! juz owoce!? 😮 jak to?


pytałam z ciekawości, bo Piotrus jest starszy od naszych dziewczyn .. ja co chwile słysze ze mozna powoli dac smakowac.. ehhh ja ogolnie na SR słyszałam ze najlepiej do 6 miesiaca nic nie dawac,, ja co godzine , 1,5 mała karmie i spija mi z całego cyca, zauwazyłam ze wiecej pokarmu potrzebuje, a co to bedzie do 6 m-ca.

no wlasnie bylam lekko zdziwiona ze juz ktos chce cos podawac. Ja jesli nie bede miec problemow z pokarmem planuje podawac po 6 miesiacach. Teraz Hania je jakies 4-5 razy dziennie i mam wrazenie ze mam wiecej pokarmu. Wiec nie martwie sie co bedzie potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Jolajcik no mała pije co godzine jak nie spi.. jak spi to cycki mi odpoczywaja 😁 😁 😁 a moze powinnam jej wode podoawac, to by tak nie chciała czesto pic..
MArinka jak zwykle zdjecia superowe,, 🙂 🙂
ja dzis włozyłam MArtynke do nosidełka, i ogolenie zdenerwowana bo nic nie widziała, hmm chyba mamy za duze do nosidło(pozyczone od szwagierki)..

Aneczko moje kolezanki ktore maja roczne dzieci podpowiedzialy mi zeby zanim podam piers, podac smoka, bo dzieci na tym etapie maja juz potrzebe duza ssania. I tak robie rowniez w nocy i czesto sie sprawdza. Moze Twoja Cora tez ma potrzebe ssania a skoro dodatkowo leci mlesio.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
A no i dla Hani Fijolkowej samych uśmiechów !
😘[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/usmiech1.gif/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4949/usmiech1.gif[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


dziekuje Ciociu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka no u nas tez cycek jest najwazniejszy i teraz nawet wymusza bardzo placzem i smoczek nie pomaga wczoraj poszlam na zakupy bo misiek ciagle pracuje a jesc cos trzeba no i mala sobie ladnie spala ale w trakcie sie obudzila i chwile popatrzyla i placz wiec probowalam ja z powrotem uspic ale dupa no to na rece no na rekach fajnie ale tak sie nie da robic zakupow wiec do wozka no to placz no i to byl koniec kupowania za nic nie chciala smoka a widac bylo ze chce spac i musialam wyjsc nawet w kolejce do kasy mnie puscili bo panie lamentowaly ze tak placze biedactwo no myslalam ze sie spale na miesjcu caly market nas widzial i slyszal po zaplaceniu znalazlam lawke wyjelam cycka dwa pociagniecia i spi no mozecie sobie wyobrazic co czulam i nadal nie mam nic na obiad kasze i owoce zdarzylam kupic i na dodatke w tym porabanym radomi tylkoleclerc ma zakupy internetowe a po spedzeniu godziny na wybieraniu produktow system mnie poinformowal ze w chwili obecnej zaplata tylko jest mozliwa w kasie leclerca no to pytam po cholere im ten e-sklep 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehe Monalissa jak czytam Twoją opowieść z supermarketu to jakbym czytała o mojej Milence 😁 wchodzimy do sklepu - śpi... po chwili się budzi i zaczyna kręcić... za chwilę płacz... i choć wiem że nie jest głodna bo karmimy się sztucznie co 3 godziny to drze się w niebogłosy... chwilę na rękach ale jak tu zakupy zrobić 😮 😁 więc do wózka i smok... i nic... więc wtedy wyciągam butelkę z wodą i że się brzydko wyrażę "zatykam" ją 😜 zakupy na szybcika (oczywiście połowa rzeczy nie kupiona) 😁 i bach do kasy... a po wyjściu ze sklepu... dziecko ŚPI! 😜 ale mój mąż to się cieszy bo przynajmniej nie wydaję więcej 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
A my dziś idziemy na pierwsze szczepienia - W KOŃCU. mam nadzieję, że dziś Szymek zostanie już zaszczepiony. Ciekawe na kiedy wyznaczą nam kolejne szczepienia bo z tego co obserwuje to część z was ma już je za sobą.


Jolajcik, my też się jeszcze nie szczepiliśmy. Miało być 16.08, ale się przesunie minimum na koniec sierpnia, bo znów bierze antybiotyk i problemy z jelitkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
jolajcik napisał(a):
A my dziś idziemy na pierwsze szczepienia - W KOŃCU. mam nadzieję, że dziś Szymek zostanie już zaszczepiony. Ciekawe na kiedy wyznaczą nam kolejne szczepienia bo z tego co obserwuje to część z was ma już je za sobą.


Jolajcik, my też się jeszcze nie szczepiliśmy. Miało być 16.08, ale się przesunie minimum na koniec sierpnia, bo znów bierze antybiotyk i problemy z jelitkami.



My mamy przed sobą już tylko ostatnią dawkę 6-w1 i ostatnia dawkę pneumokoków i KONIEC !!!
a no i jeszcze do ustnie na rota ale póki co nie możemy mu dać bo tak ulewa że strach żeby nam szczepienia nie zwymiotował 😞
ale ostatnia szcepionka była najgorsza baaaaaardzo płakał... 😞 😞 😞 🥴 😞
wspólczuje tym które mają jeszcze wszystkie szczepienia przed sobą...chyba mamy znosza to gorzej od dzidzi przynajmniej ja tak mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Jolajcik no mała pije co godzine jak nie spi.. jak spi to cycki mi odpoczywaja 😁 😁 😁 a moze powinnam jej wode podoawac, to by tak nie chciała czesto pic..
MArinka jak zwykle zdjecia superowe,, 🙂 🙂
ja dzis włozyłam MArtynke do nosidełka, i ogolenie zdenerwowana bo nic nie widziała, hmm chyba mamy za duze do nosidło(pozyczone od szwagierki)..

Aneczko moje kolezanki ktore maja roczne dzieci podpowiedzialy mi zeby zanim podam piers, podac smoka, bo dzieci na tym etapie maja juz potrzebe duza ssania. I tak robie rowniez w nocy i czesto sie sprawdza. Moze Twoja Cora tez ma potrzebe ssania a skoro dodatkowo leci mlesio.. 🙃


wlasnie w tym problem bo nie chce smoka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasidelko88 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
jolajcik napisał(a):
A my dziś idziemy na pierwsze szczepienia - W KOŃCU. mam nadzieję, że dziś Szymek zostanie już zaszczepiony. Ciekawe na kiedy wyznaczą nam kolejne szczepienia bo z tego co obserwuje to część z was ma już je za sobą.


Jolajcik, my też się jeszcze nie szczepiliśmy. Miało być 16.08, ale się przesunie minimum na koniec sierpnia, bo znów bierze antybiotyk i problemy z jelitkami.



My mamy przed sobą już tylko ostatnią dawkę 6-w1 i ostatnia dawkę pneumokoków i KONIEC !!!
a no i jeszcze do ustnie na rota ale póki co nie możemy mu dać bo tak ulewa że strach żeby nam szczepienia nie zwymiotował 😞
ale ostatnia szcepionka była najgorsza baaaaaardzo płakał... 😞 😞 😞 🥴 😞
wspólczuje tym które mają jeszcze wszystkie szczepienia przed sobą...chyba mamy znosza to gorzej od dzidzi przynajmniej ja tak mam....

my tez mamy ostatnie szczepienie przed soba:12 wrzesnia. a potem delikatna przerwa. uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...