Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie kochane! widze ze tu dyskusja sie zrobila z powodu alkoholu mysle ze nie dajmy sie zwariowac i takie odrobiny jakie wypijacie wam ani dziecku nie zaszkodza a i dla was to chociaz jakas malutka chwila relaksu 🙂
kasia manki fajnie ze juz z nami jestes przyznam ze faktycznie Oskarek kawal chlopa a przypomnij prosze jaka mial wage urodzeniowa. lacze sie z toba w bolu jesli chodzi o zabkowanie procz wozka przechodze to samo lacznie z nocami i tu mysle o wypowiedzi Monalissy na temat systematycznosci poswiecam sie dziecku w tej chwili zwlaszcza w 100% ale trudno o systematycznosc jesli dziecko zabkuje tzn.boli go,swedzi i marudzi, codziennie dzien wyglada niestety inaczej czy to znaczy ze jestem niedobra matka? bo tak troche sie poczulam i wzielam to do siebie a naprawde czlowiek staje sie w takiej sytuacji bezradny bo nic prawie ze nie pomaga,zastanawia sie co sie dzieje bo nagle dziecko spokojne ktore przesypialo noce jest inne,no ale coz dzielnie sie trzymam raz na jakis czas chodze do kibelka sie wyplakac i czekam tylko na moment az sie to skonczy a skonczy sie jak te male zebolki wreszcie choc troszke sie przebija....no i lzej mi na sercu jak sie wygadalam. ide zerknac do tego mojego malucha bo wreszcie przysnal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Dostałam dzisiaj werwy od rana i już mam prawie posprzątane, poprane, obiad podszykowany, byłam tez na zakupach w castoramie bo zabrakło nam kilku rzeczy do remontu tarasu. Teraz chwila relaksu później poodkurzam i pomyje podłogi i zapowiada się wolna sobota 😁


łał niezła jestes 😁 ja tez staram sie wszytsko w piatek porobic zeby weekendzik wolny był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
Jesli chodzi o kombinezon to my sie chyba zdecydujemy na taki
http://allegro.pl/next-kombinezon-mis-pink-honey-6-9m-jesien-2011-i1799887918.html
co myslicie, jak Wam sie podoba. Tylko sie zastanawiam czy na sroga zime która zapaowiadaja bedzie ok czy bede musiała kupić taki ortalionowy?

my mamy baaardzo podobny. i jest fajowy. ale nie wiem czy na zime tez sie nada..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka u nas dzis spanko na spacerze trwalo 3h ludzie sswieci no w domu bym tyle rzeczy przez ten czas zrobila a tak dooopa
Hussi niepotrzebnie wziełas do siebie to co napisałam bo przeciez ty wiesz czemu twój synek jest marudny i płacze poza tym wszystkie bedziemy to przechodzic bo chyba u zadnego dziecka żabkowanie nie przebiega bezbolesnie i wtedy mój plan dnia wywroci sie do góry nogami 🙃
co do kombinezonów to w smyku jakos jeszcze nie ma wiec nici z poszukiwan patrze troche na allegro ale szukam raczej ortalionowych i grubych 🙂 a no i moze w spadku dostaniemy tylko oby przed zimą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla mnie to on i tak jest malutki heh...i chyba jakis wielki czy gruby w porownaniu do innych dzieci nie jest,z reszta widac na zdjeciach.No troszku wazy ale nie jakos wiele...przynajmiej pediatra niemowi ze to zle czy cos,stwierdzila ze jest silny i ze rozwija sie troszke szybciej i moze szybciej zaczac sam siadac czy chodzic ale nie jest to pewne...powiedziala ze moze...no i przepisala nam bebilon pepti bo twierdzi ze moze miec alergie(z powodu ciemieniuchy to stweirdzila) dla mnie to smieszne bo wiekszosc dzieci ma ciemieniuche,we wtorek szczepienie chyba ze znow cos wypadnie...eh...
No i przeciez moj Oskar nie wazy duzo wiecej od Waszych dzieciakow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
malgosia31 napisał(a):
Dziewczyny u na sdzis była brzydka kupa ze śluzem, co prawda jedna ale okropna, i Niuniek marudny jakiś, moze to zęby?


Moj tak porzadnie marudzi od 3 dni a 4 dni temu byla brzydka kupka ze sluzem wlasnie...


No to moze nam się coś nie długo wykluje :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
Dziewczyny jeszcze wracając do kombinezonów to chyba nie warto kupować takiego gdzie nóżki wkłada się razem w jedną komore, no bo jak tu potem w foteliku dziecko zapiąć?


Tez tak mysle.
Ja mam juz kombinezon,nawet 2...dostalismy 🙂i mam jeszcze tgakie ocieplane spodnie i kurteczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAnki - brawo dla Oskarka 😁 😁 slicznego masz syneczka tylko sie cieszyc ze przybiera na wadze 🙂 🙂
ale ja juz dzis jestem padnieta...a u nas dzis szok mała na lezaczku głowe ciagle podnosiła i trzymala .. i sie wkurzała, zaraz chwyci sie zabawek i usiadzie.. tak samo jak lezy na plecach albo ta głowa idzie do gówy albo na brzuch sie przekreca 😮 😮 a przebieranie jej lezacej na brzuchu mam juz opanowane do perfekcji... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
malgosia31 napisał(a):
Dziewczyny jeszcze wracając do kombinezonów to chyba nie warto kupować takiego gdzie nóżki wkłada się razem w jedną komore, no bo jak tu potem w foteliku dziecko zapiąć?


Tez tak mysle.
Ja mam juz kombinezon,nawet 2...dostalismy 🙂i mam jeszcze tgakie ocieplane spodnie i kurteczke.


FAjnie przygotowana jestes na zime,,, 😆 😆 ehh ale przed zima jesien, i jaka kurtke tez trzeba wymyslac, ja to sie w ogole zastanawiam ile to warstw bedziemy zakładały jak zimno bedzie, 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
MAnki - brawo dla Oskarka 😁 😁 slicznego masz syneczka tylko sie cieszyc ze przybiera na wadze 🙂 🙂
ale ja juz dzis jestem padnieta...a u nas dzis szok mała na lezaczku głowe ciagle podnosiła i trzymala .. i sie wkurzała, zaraz chwyci sie zabawek i usiadzie.. tak samo jak lezy na plecach albo ta głowa idzie do gówy albo na brzuch sie przekreca 😮 😮 a przebieranie jej lezacej na brzuchu mam juz opanowane do perfekcji... 🙃 🙃 🙃

Aniu, mnie zawsze latwiej bylo przebierac Hanie jak lezy na brzusiu, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
MAnki - brawo dla Oskarka 😁 😁 slicznego masz syneczka tylko sie cieszyc ze przybiera na wadze 🙂 🙂
ale ja juz dzis jestem padnieta...a u nas dzis szok mała na lezaczku głowe ciagle podnosiła i trzymala .. i sie wkurzała, zaraz chwyci sie zabawek i usiadzie.. tak samo jak lezy na plecach albo ta głowa idzie do gówy albo na brzuch sie przekreca 😮 😮 a przebieranie jej lezacej na brzuchu mam juz opanowane do perfekcji... 🙃 🙃 🙃

Aniu, mnie zawsze latwiej bylo przebierac Hanie jak lezy na brzusiu, 🙂


no powiem Ci ze raczki łatwiej sie ubiera 🙂 🙂 oj te nasze dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...