Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziękuje Aneczko 🙂
Ja dzis tez padam na twarz...eh...macierzynstow jest takie piekne ale tez trudne...modlcie sie zeby wasze dzieciaki lagodniej i miej bolesnie znosily zabkowanie.

No i co do ubioru tez sie zastanawiam jak bedziemy ubierac,tzn.ile warstw,ostatnio widzialam w dzieciecym sliczna kurtke ale zanim bylby czas ja zalozyc to bylaby za mala a wiekszych nie bylo,narazie nie kupuje bo niewiem jaki rozmiar,tak szybko rosnie.Teraz kupujemy na 74.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Dziękuje Aneczko 🙂
Ja dzis tez padam na twarz...eh...macierzynstow jest takie piekne ale tez trudne...modlcie sie zeby wasze dzieciaki lagodniej i miej bolesnie znosily zabkowanie.

No i co do ubioru tez sie zastanawiam jak bedziemy ubierac,tzn.ile warstw,ostatnio widzialam w dzieciecym sliczna kurtke ale zanim bylby czas ja zalozyc to bylaby za mala a wiekszych nie bylo,narazie nie kupuje bo niewiem jaki rozmiar,tak szybko rosnie.Teraz kupujemy na 74.


🙂 🙂 kasiu ale pewnie teraz zatrzyma sie we wzroscie ... no faktycznie ze nie wiadomo jaki rozmiar, lepiej zawsze rozmiar wieksze bo jeszcze cos na sobie bedzie miał ubrane to zeby luzik był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Dziękuje Aneczko 🙂
Ja dzis tez padam na twarz...eh...macierzynstow jest takie piekne ale tez trudne...modlcie sie zeby wasze dzieciaki lagodniej i miej bolesnie znosily zabkowanie.

No i co do ubioru tez sie zastanawiam jak bedziemy ubierac,tzn.ile warstw,ostatnio widzialam w dzieciecym sliczna kurtke ale zanim bylby czas ja zalozyc to bylaby za mala a wiekszych nie bylo,narazie nie kupuje bo niewiem jaki rozmiar,tak szybko rosnie.Teraz kupujemy na 74.


🙂 🙂 kasiu ale pewnie teraz zatrzyma sie we wzroscie ... no faktycznie ze nie wiadomo jaki rozmiar, lepiej zawsze rozmiar wieksze bo jeszcze cos na sobie bedzie miał ubrane to zeby luzik był...


Masz rację,ubranka sa na 74 wiec kurteczke pewnie na 80 kupimy,chociaz te rozmiary takie nie rowne...no pozyjemy-zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
a jai wogole rozmiar uberacie teraz? KasiaManki 74 a reszta? Bo ja mam wrazenie ze mam jakies karlowate malenstwo.. my mamy 62.


a moj jakis wyrosniety...
my przewZnie 74 ale mam np body w roz 68 i sa luzne a z kolei inne w roz 74 i sa za male bo ich nie zapniemy nawet...takze te rozmiary sa strasznie nie rowne
Aniu Haneczka na duza dziewwczynke wyglada na zdjeciach,chocby na tych z waszego spatkania z Malgoska i Martynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Fijolek napisał(a):
a jai wogole rozmiar uberacie teraz? KasiaManki 74 a reszta? Bo ja mam wrazenie ze mam jakies karlowate malenstwo.. my mamy 62.


a moj jakis wyrosniety...
my przewZnie 74 ale mam np body w roz 68 i sa luzne a z kolei inne w roz 74 i sa za male bo ich nie zapniemy nawet...takze te rozmiary sa strasznie nie rowne
Aniu Haneczka na duza dziewwczynke wyglada na zdjeciach,chocby na tych z waszego spatkania z Malgoska i Martynka


Wiecie co to zależy od firmy...ale głównie 68 lub 6-9 mscy, bo te 3-6 są juz przymałe....a ma 63 cm, wazy 6900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
małgosia ... swietny ten misiu 🙂 ale on to chyba za cienki na zime, chociaz ja juz sama nie wiem.
Podobne chyba w smyku i hm widziałam 🙂

Ja tez ogladałam w H&m ale były cienkie wiec nie wiem jak ten kurcze...ale tak mi sie podoba ze chyba kupie, najwyzej potem kupie drugi , a ten moze komus sprzedam ....hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my nosimy 62, o 68 jeszcze nie mysle choc niektore body 62 sa jakies takie przymalawe.. 12 wrzesnia mamy ostatnie szczepienie, mierzeenie i wazenie wiec jestem bardzo ciekawa.
chce z lekarzem porozmawiac rowniez o rozszerzeniu diety bo nie chce nic robic na wlasna reke. Wole skonsultowac. No bo nie wiem jakie mleko i wogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Fijolek napisał(a):
a jai wogole rozmiar uberacie teraz? KasiaManki 74 a reszta? Bo ja mam wrazenie ze mam jakies karlowate malenstwo.. my mamy 62.


a moj jakis wyrosniety...
my przewZnie 74 ale mam np body w roz 68 i sa luzne a z kolei inne w roz 74 i sa za male bo ich nie zapniemy nawet...takze te rozmiary sa strasznie nie rowne
Aniu Haneczka na duza dziewwczynke wyglada na zdjeciach,chocby na tych z waszego spatkania z Malgoska i Martynka

no wyglada przy nich na spora ale jak wymienialysmy sie wagami i wzrostami to wszystkie w zasadzie takie same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
my nosimy 62, o 68 jeszcze nie mysle choc niektore body 62 sa jakies takie przymalawe.. 12 wrzesnia mamy ostatnie szczepienie, mierzeenie i wazenie wiec jestem bardzo ciekawa.
chce z lekarzem porozmawiac rowniez o rozszerzeniu diety bo nie chce nic robic na wlasna reke. Wole skonsultowac. No bo nie wiem jakie mleko i wogole.


No ja we wtorek na szczepienie,drugie dopiero bo Oskar zawsze w czasie szczepien choruje no i tez chce porozmawiac z pediatra o rozszerzeniu diety,niby cZytalam i miej wiecej wiem co i jak podawac ale lepiej skonsultowac z lekarzem zeby dziecku nie zaszkodzic...tak mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 ja dzisiaj jak wyszłam o 10.00 na spacer to wróciłam po 17.00 🙂 🙂 (przystanki u mojej mamy i w Grzesia pracy). Później pojechałam na próbę i Hania została z babcią i Grzesiem... no i bardzo płakała i marudziła. Dali jej czopka... 😞 nawet zjeść nie chciała... Nie wiem czy to z tęsknoty za mamusią czy może brzuszek ją bolał... Jak wróciłam po 20.00 to spała ale obudziła się ok 20.30 i pięknie pojadła i śpi teraz sobie.

Wiecie co zrobiłam? Po tej naszej rozmowie o mleku (jak wyszło, że Hania piła bebiko i nic jej nie było a przecież skazę ma) wczoraj wypiłam 1/2szkl. mleka i zjadłam loda jogurtowo-malinowego. Nic jej cały dzień nie było, więc dzisiaj rano wypiłam 1szkl. mleka i loda i przy obiedzie kilka łyczków maślanki...
No i teraz nie wiem... czy może to dlatego ją brzuszek bolał? Hmmm.... już sama nie wiem. Najgorsze jest to, że nie było mnie dzisiaj przy niej i nie wiem tak na prawde jaki to był płacz... Czy się żaliła, czy z bólu...
No nic, jutro ją jeszcze będę obserwować.
A jutro mamy imieniny teścia więc impreza się w domu szykuje :/ yh.. jakoś mi się nie chce.

Co do ubranek to my nosimy 62 ale czasami zakładam jej 68... Chociaż tak jak mówi Kasia, rozmiary są bardzo niewymierne bo czasem jeszcze jej założę 56 a czasem 62 za małe... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka z każdym zdjęciem nie mogę się na Martysię napatrzeć! Te włoski są po prostu boskie!!!! 😁 😁


to patrz ciotka patrz 😁 😁 a najlepsze jest to ze jak mówie no usmiechamy sie jak jej fote robie to sie hiha 😁 😁 😁

hehe 🙂 u nas jak Hania się hiha i chcę jej zrobić fotę to wtedy przestaje jak widzi aparat lub telefon i strasznie się zaczyna przyglądać nowemu sprzętowi 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka z każdym zdjęciem nie mogę się na Martysię napatrzeć! Te włoski są po prostu boskie!!!! 😁 😁


to patrz ciotka patrz 😁 😁 a najlepsze jest to ze jak mówie no usmiechamy sie jak jej fote robie to sie hiha 😁 😁 😁

hehe 🙂 u nas jak Hania się hiha i chcę jej zrobić fotę to wtedy przestaje jak widzi aparat lub telefon i strasznie się zaczyna przyglądać nowemu sprzętowi 🙂 😁


😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...