Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂
Dzis sobie pospalal az do 11 😁 😁 😁 a Patrys nawet dluzej 😉 w pracy dzis 6 h ale jakos dalam rade.
Co do odbijania to po kazdym jedzonku podnosimy Patrysia do odbicia.
W wozeczku rowniez jest sobie w pozycji pol siedzacej. Lecz jak zasnie to go klade.
Kasia-Manki jak bylismy w Polsce prawie 2 miesiace temu to myslelismy, ze oszalejemy 😠 😠 😠 od samego poczatku postanowilismy sobie, ze nie bedzie noszenia, bujania itp. Wlozylismy w to duuuuzo pracy ale udalo sie 😆 😆 😆 lecz w Polsce nikt tego nie rozumial!!!! Robili swoje!!!! Mieli w dupie nasze prosby!!! Kochana my mielismy to tylko przez 2 tygodnie (w Irlandii jestesmy sami) i mielismy DOSC!!!!! Wiec NIE DAJ SIE MAMUSKA !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Witam 🙂
Dzis sobie pospalal az do 11 😁 😁 😁 a Patrys nawet dluzej 😉 w pracy dzis 6 h ale jakos dalam rade.
Co do odbijania to po kazdym jedzonku podnosimy Patrysia do odbicia.
W wozeczku rowniez jest sobie w pozycji pol siedzacej. Lecz jak zasnie to go klade.
Kasia-Manki jak bylismy w Polsce prawie 2 miesiace temu to myslelismy, ze oszalejemy 😠 😠 😠 od samego poczatku postanowilismy sobie, ze nie bedzie noszenia, bujania itp. Wlozylismy w to duuuuzo pracy ale udalo sie 😆 😆 😆 lecz w Polsce nikt tego nie rozumial!!!! Robili swoje!!!! Mieli w dupie nasze prosby!!! Kochana my mielismy to tylko przez 2 tygodnie (w Irlandii jestesmy sami) i mielismy DOSC!!!!! Wiec NIE DAJ SIE MAMUSKA !!!!!!!!!!


Zazdroszcze ci tych przespanych nocy 😠u nas z dnia na dzień jest coraz gorzej, nie chce wiedziec co bedzie za tydzień 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusie...
U nas nocki ok...ale dnie...
Jestem padnięta po całym dniu...
Maniowi - albo nie wystarcza moje mleko (dlatego w niedziele ruszam z marchewką :woohoo 🙂 albo zęby, albo terrorysta mi rośnie...
Ciężko, bo od 6/7 do 20/21 jestem sama... 😞
No ale dzisiaj był miły wieczór z winkiem i z... ☺️ Mężem więc trochę naładowałam akumulatory na jutro...



😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
No faktycznie nie mozemy narzekac. Zoska ciezko spi? A co ma byc za tydzien?


Zazdroszcze ci tym bardziej, że był czas co przespała nam całe noce ale było pieknie... A za tydzień to w sumie jedziemy na wesele do Opola i mała zostaje u tesciów na 2 noce, ale im da popalic... 😁 😁 😁 (już wiecej jej nie będą chcieli) A szwagier który przymierza sie do slubu i dziecka chyba zrezygnuje z wrazenia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Bambosz 😁 😁 😁 dobre 😁 😁 😁
Dacie rade bez malej tyle czasu???? 😞 😞 😞


Bedzie ciężko ale rozwazylismy wzystkie za i przeciw i taka podjelismy decyzje, tak bedzie dla niej lepiej bo weselny chalas jest za glosny... Niestety chciałam wziasc tesciowa ze soba ale oni ida na 50 lecie a mala zajmie sie szwagier przez jeden wieczor...no i nie mielismy kogo wziasc a moi rodzice i siostra tez jada na wesele. Zawsze mozemy wrocic wczesniej, w koncu z Poznania do Opola nie ma 1000 km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello kochane mamusie...pozdrawiam Was wszystkie tak szybko.Ja jak zwykle zabiegana.Maly wlasnie jesc wola,prasowanie czeka,a zaraz pozniej tesciowie przyjezdzdaja i w ogole mase rzeczy do zrobienia..Ale w grudniu przyjedzie moja mama,to bedzie troche lzej 🙂 Sprobuje sie jeszcze wieczorem odezwac...pa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Kochane.
Mały zasnal wiec na moment zajrzałam bo musze posprzatac...eh...a jakiego lenia mam.
Co odbijania to my w dzien odbijamy,w nocy nie...
Fijołku pisząć w pozycji "półsiedzącej" miałam na myśli że nie na płasko tylko troszeczkę uniesione 😜i o dziwo w takiej pozycji da radę wyjśc na trochę,a szczegolnie jak widzi drzewa 🙃
A co do mamy to ja jej mówię cały czas,ostatnio jej powiedziałam że będzie ona go nosic i usypiać jak go tak nauczyła a ona że dobra 😮 i wez tu z taką gadaj.... 😠wiem ze chce dobrze ale pozniej to ja sie mecze...
Martynko jutro klucze??? 😆
Wiolis pozazdroscic...zeby moj tak spal...
Bambosz u Nas noce też masakra...moze Malej zeby beda szly ze taka niespokojna?U Nas takie nocki pojwily sie przy zabkowaniu i trwaja do dzis...ciekawe ile jeszcze?
Justina trzymaj sie kochana i ucaluj Kevinka 😘
Jamargaretka a jak u Was?Jak Majusia?
Aneczka,Beti,Moniczka,Joma,Jolajcik,Marinka,Ewelka i reszta 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny !!! Mam dylemat!
Teściowa przyniosła od kogoś nosidełko
http://allegro.pl/nosidelko-maxi-cosi-maxi-gogo-mino-i1838935424.html
MAXI GOGO
Ale ja ogólnie jestem przeciwna nosidełkom... wydaje mi się, że kręgosłup dziecka jest tak słabo podtrzymany. Nie przylega w ogóle do oparcia...
Co myślicie? Nosić Hanię w nosidełku, czy nie polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny !!! Mam dylemat!
Teściowa przyniosła od kogoś nosidełko
http://allegro.pl/nosidelko-maxi-cosi-maxi-gogo-mino-i1838935424.html
MAXI GOGO
Ale ja ogólnie jestem przeciwna nosidełkom... wydaje mi się, że kręgosłup dziecka jest tak słabo podtrzymany. Nie przylega w ogóle do oparcia...
Co myślicie? Nosić Hanię w nosidełku, czy nie polecacie?


Ja się nie znam na tym,może Joma coś podpowie na ten temat...ja nosilam Oskara w nosidelku jak nie chcial w wozku lezec.Nosilam go najpierw na rekach a potem w nosidelku,zawsze troche lzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka u nas dzis szaro i ponuro wiec jak sie nie wypogodzi to oduszczamy spacerek moze troche nadrobie domowej roboty bo prasowanie lezy chyba w kazdym kacie a do lazienki juz sie wejsc nie da 😁
wczoraj niestety zmarła miska babcia ostatnia z babc 😞 wiec na pogrzeb jedziemy kolo poniedzialku ehhh tak mi go szkoda jeszcze sie przeziebil bo non stop pracuje wiec go wszystko lapie dobrze ze my sie trzymamy
Martyna przeciez masz chuste to pi kij ci nosidelko?
no i mija nam dzis 4 miechy booooooosze ale ten czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
martyna_czaro nosilismy Patrysia w nosidelku wczesniej- za bardzo nie polecam 🤨 mi bylo bardzo nie wygodnie. Pawel pare razy uzywal... hmmm bez szalu. Faktycznie malo usztywnia plecki i glowke- przynajmniej nasze takie bylo...
monalissa buziaczki dla Oliwki z okazji 4 miesiaczkow 😘 😘 😘 my jutro mamy 5 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Witam.
martyna_czaro nosilismy Patrysia w nosidelku wczesniej- za bardzo nie polecam 🤨 mi bylo bardzo nie wygodnie. Pawel pare razy uzywal... hmmm bez szalu. Faktycznie malo usztywnia plecki i glowke- przynajmniej nasze takie bylo...
monalissa buziaczki dla Oliwki z okazji 4 miesiaczkow 😘 😘 😘 my jutro mamy 5 🤪


U Nas tez słabo usztywnione plecki a glowke to mu podtrzymywalam bo tak mu wisiala 😞
Jesli Hania chetnie spedza czas w wozku i masz chuste to ja bym na Twoim miejscu zrezygnowala z nosidelka,ale decyzja nalezy do Ciebie.
Moj teraz potrafi troche usiedziec w wozku i nosidelko spakowane i na strych maz wyniosl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna, a ja mam zupelnie odmienna zdanie odnosnie nosidelka jak reszta dziewczyn 😮 u nas chusta wogole nie przeszla. byl ryk. a nosiedelko zdalo egz od samego poczatku. My mamy dwa i w kazdym glowa jest usztywniona. Mnie nigdy ramiona nie bolaly. Poza tym teraz Hanka juz od dawna samodzielnie trzyma glowe i wiecej widzi bo nosimy ja tylem do nas. jest zachwycona. Ale ja mowie jak jest u nas, wiem ze moje dziecko jest bardzo silne bo wczesnie zaczela podnosic glowe i podciagac sie do siedzenia. ja nikomu nic nie narzucam, ale na Twoim miejscu bym przynajmniej sprobowala. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za rady 😉
No właśnie włożyłam Hankę do tego nosidełka, Grzesiek ją nosił, ale tak mnie martwią te plecki. To oparcie pleców w ogóle do niej nie przylega... O głowę się nie martwię, bo ona bardzo ładnie głowę trzyma i ogląda się na wszystkie strony... No ale zobaczymy jeszcze w terenie... może wypróbuję w IKEI dzisiaj...? Chociaż chustę też wezmę...

Ja dzisiaj jadę z Hanką i moją siostrą na zakupy do PORTU Łódź 🙂 do Ikei muszę wejść po Franka a później na uczelnię po wpis 🙂 Mam nadzieję, że Hania będzie grzeczna i wszystko ładnie załatwimy 🙂 I mama sobie buty kupi 😉

Miłego dnia Laseczki 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna ja bym uzyla nosidelko. i Anielka i Jozek bardzo chetnie wsiadaja. chuste tez kochaja. Anieka do tej pory. zobacz jak Hania bedzie chciala, hmmm to czemu nie?? my mamy firmy infantino o do wygody , to zalezy od nosidelko. ja mam swietne to nosidelko i nic mnie nie bolalo. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie...wpadłam się przywitać i uciekamy na spacer..
co do nosidełka to Kuba tylko w nosidełku tak jak u Fijolka chusta nie przeszła...straszny płacz był...a w nosidełku wkładamy go przodem do świata i sobie wszystko ogląda i zadowolony jest...każde dziecko jest inne...i zgadzam się z Fijolkiem watro najpierw spróbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa sto lat dla Oliwki 😘

Jeśli chodzi o nosidełko my mamy nawet fajne ale Zosi podobało sie w nim przez pierwsze 5 minut:blink 😁awno nie próbowaliśmy jej nosić ale teraz w wózku jest jej dobrze i na macie też sie troche bawi więc ręce mam odciążone i nie próbujemy.

U nas dzisiaj jest bardzo ciepło, lato w pełni 🤪 Byłyśmy już na długim spacerze i później lecimy dalej w trase... trzeba korzystać z ostatnich dni lata 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...