Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie , troszke mnie nie było 🤢 i chyba nie dam rady nadrobic tego co napisałyscie.
U nas wszytsko dobrze, jutro mamy szczepienie i juz stresik jest. No i dzis postanowiłam dac malej butle z woda bo od narodzin nic nie dostawała z butli no i pieknie trzymała w raczkach i tyle bawiła sie smokiem nie ciagneła.. takze zostanie nam w najblizszym czasie niekapek.
No i mam teraz pytanie czy ktoras z was ma dla dziecka kubek niekapek???? nie wiem gdzie ale gdzies widziałam taki od 4 miesiaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam serdecznie 🙂 A ja dzisiaj jestem troche niespokojna,chyba nie moj dzien.Porobilam troche w domku,ale Kevinek marudzil,takze duzo nie zrobilam.Zeby dostaje i jest bardzo nerwowy ostatnio.Teraz mi zasnal,a mielismy isc na spacer...tylko,ze tak slodko spi,tak,ze na balkon wozek wyniose i poprasuje troche,bo prasowania mam na caly tydzien;-)
Kochana Wiolis,zaglade wieczorem na facebook i nk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie , troszke mnie nie było 🤢 i chyba nie dam rady nadrobic tego co napisałyscie.
U nas wszytsko dobrze, jutro mamy szczepienie i juz stresik jest. No i dzis postanowiłam dac malej butle z woda bo od narodzin nic nie dostawała z butli no i pieknie trzymała w raczkach i tyle bawiła sie smokiem nie ciagneła.. takze zostanie nam w najblizszym czasie niekapek.
No i mam teraz pytanie czy ktoras z was ma dla dziecka kubek niekapek???? nie wiem gdzie ale gdzies widziałam taki od 4 miesiaca.


Tomee Tippee ma niekapekm od 4 miesiąca http://allegro.pl/tommee-tippee-pierwszy-kubek-4m-kolorki-new-i1837314069.html 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka my juz z powrotem w radomiu ninka na pogrzebie byl bardzo grzeczna i nawet na stypie tez i ludzi sie nie bala tylko wielkie oczy robila 🙂
miska siostra ma corke skonczyla 10 miesiecy i wazy 6400 😮 jak widzi jedzenie glownie słoikowe to od razu sie wykreca usta zaciska mocno i nie da rady cyrk musza odprawic zeby zjadla kilka lyzeczek no takiej masakry jeszcze nie widzialam robia jej badania czy wszystko ok bo wcale nie rosnie nasza oliwcia wygladała przy niej jak klucha 🤢 ehh
padam na twarz dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie :*

Ja zaraz zmykam do dentysty...
Czeka mnie chyba kanałówka 😞
No i stresa mam, bo Manio zostaje z moją mamą i mm - wczoraj próbowałam mu dać i nie tknął - mało tego wrzeszczał jak tylko poczuł smak mm...
A ja po leczeniu nie mogę karmić piersią 5h...ehhh...nie wiem jak to będzie...
Trzymajcie kciuki...

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my dzis o 7:30 juz na szczepieniu byłysmy, no i jaki był ryk juz myslałam ze sie z mała rozrycze, nienawidze tych szczepien 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 .
Martys wazy 6920g, i jest w 50 centylu takze bez zmian 😁 😁 😁 napiecie miesniowe super 🙂 no i dostałysmy schemat zywienia dla niemowlat karmionych piersia, fajne to 🙂 🙂 i jak mała bedzie miała 5 m-cy i 2 tyg zaczynamy 🙂 i co mnie zdziwilo bo wiem ze niektore z Was daja juz kaszki czego nie neguje bo kazdy robi jak chce a tam jest ze kaszki wprowadza sie w 7-9 miesiacu 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 i badz tu człowieku madry ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rzeczywiście cisza..
Joma jak tam po dentyście..?
a u nas kolejny dzień marudzenia...:/ coś młodemu się poprzestawiało i zasypia mi tylko na rękach jak go noszę bo inaczej jest taka awantura że głowa mała..
a my szczepienie mamy we wtorek już mam stresa...:/ ciekawe ile mój szkrab waży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam, że się wtrącę na Wasz wątek ale robię mały wywiad na potrzeby własne 🙂

Ja mam pytanie da Was Mamusie... jeśli kupujecie dziecku ubranko, to czy dostępny rynek spełnia wasze oczekiwania? Czy szukacie rzeczy oryginalnych? wyjątkowych? czy zadowalacie się tym co jest ogólnie dostępne? czy patrzycie na wzory na np. body? wiadomo jakość na pierwszym miejscu, ale czy ozdoby zawsze trafiają w wasze upodobania? aha i czy wolicie np. gładkie ubranka z jednym wyraźnym wzorem, nadrukiem? czy jakiś wzór, mniejszy, który się powtarza?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję 😘
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...