Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie! uwaga zab przestal bolec, znaczy sie cmi jeszcze ale ten taki tamponik ktory mialam wypadl i poczulam ulge, a Piotrus ma lekarza na popoludnie wiec bedziemy wiedzieli co i jak.
co do bananka to ja go mimo wszystko podgotowuje i po wystygnieciu miksuje i tyle 🙂
lece do mojego bobofrutka. buziaki i do pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma no to gratulacje 😁 u nas cisza w temacie zebow. czekamy

Antenka nie masz za co przepraszac. dostalo mi sie ale to beton jakis byl i tyle. dla mnie schabowego z frytkami moze dziecku podawac.

Kasia w wiekszosci art pisza ze po 6 miesiacu mozna jagodki podawac. ale zerknij na to 🙂 http://www.mamazone.pl/artykuly/male-dziecko/karmienie-i-dieta/2009/jagody-w-diecie-niemowlecia.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wrrr - na rehabilitacji Majka darła się jak szalona

dziś po 2 tygodniach dodzwonilam sie do endokrynologa - przez 2 tyg pipy miały odwieszone słuchawki a dziś już nie ma terminów na ten rok a na przyszły jszcze nie

do ortopedy dzwonie 3 ci tydzien i albo zajęte albo nikt nie odbiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
Wszystkiego najlepszego dla malszków.
Moja Wiki teraz tez po wszystko sięga, jak ja na kolanach trzymam i jem to ona razem ze mna buzie otwiera i rączkami wymachuje 😆 Najbardziej ją teaz interesuje pilot i telefon komórkowy 😁
Mam pytanie Czy wszystkie z was dostały już okres?? Karmie piersią mniej- rano i wieczorem, no czasami 3 sie zdarzy. A @ jeszcze nie ma . 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
WITAM MAMUSIE 🙂

PO KOLEJNYCH PORZĄDKACH W SZAFIE CÓRKI
MAM DO SPRZEDANIA
KOMBINEZONY ZIMOWE 56-62-68
DRESIKI, BODZIAKI, SPODNIE, BLUZY, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, SKARPETKI
A TAKŻE REWELACYJNĄ MATĘ EDUKACYJNĄ TINY LOVE DUET
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355

troszke przesada z tymi cenami..:/ za te same rajstopki nowe oczywiscie, zaplacilam 6pln.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do jagodek to faktycznie mozna ja mam zamiar podac a rosna u mnie takze powiedzmy wiem co to 🙂 co do okresu to ja nie mam i cos czuje ze znow zaczyna sie moja cudowna przygoda pt.zaburzenia hormonalne, nawet z ciekawosci 2 razy test zrobilam ale wyszedl negatywny...no coz znow trzeba odwiedzic mojego doktorka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie mamuski 😘
Ufff znowu sobie pospalam 😉
monalissa to jeszcze troszke do wyjazdu 🙂 na jak dlugo lecicie? Bedziecie miec czas aby pozwiedzac? Co do odbijania to my odbijamy malego doslownie po wszystkim, jak tego nie zrobimy to mu sie ulewa... czasami beka jak stary 😁 😁 😁
Kasia-Manki super, ze synus wcina mamusi obiadki 🤪 oby tak dalej!!!
joma buziaczki dla Mariuszka 😘 😘 😘 no i gratuluje zabka 🤪 u nas mimo bialych dziaselek- cisza...
hussi31 dobrze, ze zab przestal bolec !!! Nie cierpie tego bolu...
Beti u mnie tez cisza z okresem... och jak mi z tym dobrze 😉 juz ponad rok spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti napisał(a):
Witajcie!
Wszystkiego najlepszego dla malszków.
Moja Wiki teraz tez po wszystko sięga, jak ja na kolanach trzymam i jem to ona razem ze mna buzie otwiera i rączkami wymachuje 😆 Najbardziej ją teaz interesuje pilot i telefon komórkowy 😁
Mam pytanie Czy wszystkie z was dostały już okres?? Karmie piersią mniej- rano i wieczorem, no czasami 3 sie zdarzy. A @ jeszcze nie ma . 😮


jeszcze nie mam. gin mówiła że nawet 1,5 roku mogę nie mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...