Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti napisał(a):
justina1975
heh już niedługo i zacznie się grzebanie w mamy kosmetyczce 😉 😉 😁
Jamargaretka a dlaczego nie chcesz ?? 🙂


majka czasem ciagnie sie za uszy 🙂 przy niej to nawet ja rzadko zakładam kolczyki. poza tym boje sie ze cos by sie paprało lub nie daj Boże kolczyk wypadnie z ucha. i tak po prostu moja niunia jst tak czest kłuta ze po prostu chce jej zaoszczedzic dodatkowego ukłucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No moj Syneczek zasnąl a ja czekam na Wspólną i Top Model....Moj Oskar coraz dluzej potrafi sam posiedziec,ale jak chce siegnac jakas zabaweczke to sie przekreca czasem na bok,ale nie zmuszam go i nie probuje na sile,mamy czas...
Jolajcik w życiu bym nie powiedziała że to Szymon...duzy,silny i sliczny.
Bambosz ja za tydzień jadę po choinkę jak mąż przyjedzie,pierwsze swięta na swoim i z Oskarkiem 🙂
Justina ja probuje czytac Malemu ma juz sporo ksiazek swoich,w tym duzo po mamie ☺️ale on nie chce jeszcze sluchac i wyrywa ksiazke i oglada obrazki.
Jamargaretka Majka jest slczna i duża(dluga)...tez bym nie zdecydowala sie na kolczyki bo bym sie bala bo ja to panikara jestem.
Beti Wiki wyglada cudnie w kolczyczkach ale ja bym sie bala...choc slicznie to wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamuski 🙂
Ale sie naderwowoalam aaaaaaaa 😞 Patryk tylko troche je cycusia i sie odpycha- tak jakby byl najedzony 😮 a je bardzo malo 😞 nie mam humoru 😞 😞 😞
kasia-manki super, ze Oskarek ladnie spi- zycze aby bylo juz tak zawsze 🙂 Patrys po wczorajszej szczepiace ok- nic sie nie dzialo. Jestem bardzo ciekawa ile wazy moj skarbek ale niestety u nas nie waza podczas szczepien 😞 mowilam chyba z 10 razy Pawlowi aby poprosil pieliegniarke (napewno by to zrobila) aby go zawzyla ale on oczywiscie zapomnial- ale bylam zlaaa 😠 😠 😠 bede musiala przejechac sie do kliniki.. A ile waza wasze pociechy?
beti sliczna coreczka z kolczyczkami 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo 🙂 My juz po zakupach, malenstwo probuje zasnac i ...ooooo...coraz mniej ja slychac 🤔
Manki tylko bez zawałów tu prosze 😮 Jesli chodzi o choinki to zdecydowanie kupimy przez internet bo sa o wiele ladniejsze niz w supermarketach i tansze 😮 Ale kupilismy bombki bo znowu byly taniej niz w internecie, i zamowilam dzisiaj takie gwiazdki, jeszcze musze pomyslec nad kokardkami i lampkami 🙂
Jamargaretka, Majusia jest słodziusia 🙃 🙃:silly 😞Nawet nie czuje kiedy rymuje 😁 😁 😁)
Wiolisbez nerwow kochana bo to urodzie szkodzi, a mniejsza ilosc jedzonego pokarmu to albo zabki albo reakcja na szczepionke 🤔

No i najwazniejsze kupilam Zosi pieluszki na basen i przy dobrych wiatrach jutro pojedziemy sie popluskać 🙃 🤪

Zosia 25 pazdziernika wazyla 8,4 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka juz jestem u mamy niunka juz spi a misiek juz w trasie 🥴
Jamargaretka po buzce to wcale nie widac zeby była chudzinką michała siostrzenica pod koniec miesiaca konczy rok i wazy 7kg to jest dopiero chudzina Oli juz ja przegoniła róznica pół roku miedzy nimi ale na oko to tamta jest ogólnie mniejsza i drobniejsza ale dłuższa
Wiolis moze Patryk nie odbity moja jak chce jej sie odbic to puszcza cycka i albo pluje buzka albo wypuszcza powietrze ustami od razu wiem o co chodzi no i jak zaczyna jesc i słychac powietrze w brzuchu to tez znaczy ze nie wszystko sie odbiło dzisiaj rano to tak ja meczyłam bo kilka razy probowałam ja nakarmic i nie dalo sie bo odpychała cycka i po brzuchu sie biła az w koncu na brzuch ja polozyłam i poklepałam troche plecki i podniosłam i wtedy sie ruszyło 🤨 dobra ide ryż namoczyc jutro znowu spróbuje kleik ugotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Wioilis moj 25 pazdziernika wazyl 9,5 kg 😮

Pisze z zona naszego przyjaciela i malo co zawalu nie dostane 😠

to pewnie jak Patrys 😉
A czemu sie denerwujesz?


jest syn 29 bedzie mial 5 m-cy ONA mu wszystko Daje,zupy obiady te co oni jedza plus mieso i doprawiane i pikantne i jogurty duze danon mu daje,mleka modyfikownego mu nie daje tylko jakas kasze po 6 miesiacu a do mnie mowi ze ja glupia ze tak Oskara chowam 😠 😮 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! od wczoraj mam problem z moim synciem otoz bardzo malo je, niby powinien jesc juz tylko 3 razy na dobe ale jakos sobie tego nie wyobrazam mam nadzieje ze to nic groznego, do tego zrobil dzis brzydka kupke...naprawde jak nie urok to sraczka...
Jolajcik nie moge sie napatrzec na twojego Szymusia nie wyglada wogole na takiego co by sie wycierpial nie mowiac juz ze nie wyglada na tak mlodego 🙂 nie bedziesz moze przypadkiem ktoregos razu we wroclawiu???
Jamargaretko Majeczka cudowna zgrabna ale i dluga mysle ze wszystko sie ulozy bo i tak wyglada na zdrowa!!
wogole te nasz dzieciatka to juz coraz bardziej powazne czas ucieka moje drogie panie...
Manki co sie dzieje?
my na kolejne szczepienie idziemy po dlugim weekendzie zobaczymy ile moja kruszyna wazy 30.09 wazyl 7320kg...spi wiec korzystam i ide pogrzebac na allegro moze cos ciekawego znajde.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Wiolis napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Wioilis moj 25 pazdziernika wazyl 9,5 kg 😮

Pisze z zona naszego przyjaciela i malo co zawalu nie dostane 😠

to pewnie jak Patrys 😉
A czemu sie denerwujesz?


jest syn 29 bedzie mial 5 m-cy ONA mu wszystko Daje,zupy obiady te co oni jedza plus mieso i doprawiane i pikantne i jogurty duze danon mu daje,mleka modyfikownego mu nie daje tylko jakas kasze po 6 miesiacu a do mnie mowi ze ja glupia ze tak Oskara chowam 😠 😮 😠 😮




😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
troche poklaskalam 😘 😘 😘 i smigam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje Wam kochane 😘
Ale sie nameczylam- szok- jeszcze nigdy tak nie mialam. Nie mogl zasnac... pol godziny placzu- wyrywal sie 😞 az w koncu zaczelam naciskac cycusia i mleczko lecialao mu do buzki i zaciagnal 🤪 ufff ale sie ucieszylam 🤪 no i teraz smacznie sobie spi!
Chyba faktycznie to przez ta szczepionke 😞 😮 😞 😮
Dzis mam cos kiepski dzien 😞 najchetniej usiadlabym i poplakala sobie... 😞 aaaaaaaaaaaaa 🤢
nie, nie, nie nie moge tak mayslec- PRZECIEZ JESTESMY ZAJEBISTE, MADRE, PIEKNE, DZIELNE, ZARADNE I TAK DALEJ 🤪 🤪 🤪 AZ MI LZEJ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry
U Nas noc ok 🙂Zasnął o 19:30 potem obudzil sie o 1:30 wypil mlesio i spal do 6;30 🙂chyba jednak to mleczko sprawia ze tak ladnie spi,moze tamtym sie nie najadal 🤨
Teraz spi,a ja lece sprzatac...do pozniej 😘 😘 😘

aaaa MAŁGOSIU ja tez mam to na dobry sen i u Nas nie działa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek 🙂 A my juz dawno po sniadanku,maz w pracy i pralka wlaczona.Zaraz idziemy na zakupy.Zrobilo sie iscie jesiennie na dworze,ale lubie jesien i mieniace sie w sloncu kolorowe liscie.Jutro odzwiedzaja nas dawno nie widziani przyjaciele,a tu jeszcze w domu tyle do zrobienia.Co prasowania koncze,to pozniej znowu nowe dochodzi.Po sierpniowej przeprowadzce jeszcze pare rzeczy do zrobienia...cos mi sie wydaje,ze nasz domek bedzie kompletny w przyszlym roku 😉o Moze,jak moja mama przyjefzie,to zrobimy Wigilie po polsku 🙂,bo powiem Wam, ze jednak polska tradycjs Swiat jest najpiekniejsza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...