Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie!
A ja już myślałam, że nasza nocka będzie super, bo Hania zasnęła po 21.00, później o 23.30 pobudka na cyca i później to wydaje mi się, że tylko ok 3.00 i 5.30 się obudziła... aleee.... od tej 5.30 nie chciała już spać.! Udało mi się ją utulić ok 7.30 i tak spałyśmy do... 10.15 😜 😜 Znowu nie ogarnę wszystkiego w domu a już miałam nawet wstać o tej 7.00... ale jestem strasznym śpiochem... 😉

Lecę ogarnąć siebie, Hankę i mieszkanie 😉 Będę później 😘 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 😘
My po intensywnym weekendzie 🙂 w sobote mąż, rodzice, tesciowie i przyjaciele zrobili mi i Milence niespodziankę =) Impreze na pół roczku i imieninową 🙂 ale byłam zaskoczona jak wpadli niespodziewanie z prezentami i tortem podzielonym na pół hehe 🙃 😁

Joma Milena też zjada mniej wiecej równowartość dwóch słoiczków =) myślę że to nie jest wcale tak dużo :P
Kasia-Manki Ty jak zwykle zarobiona 🙂 ale podziwiam Cię że tak od rana potrafisz się zebrać 🙂 My z Milena jeszcze w piżamkach 😁
Martyna cudnie śpiewasz :*
Wiolis biedna 😘 nie potrafie sobie nawet wyobrazic co przeżyłaś ale dobrze ze wszystko sie skonczyło ok!
Monalissa zaproszenia przepiękne... żałuję teraz że ja kupowałam zwykłe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No jeszcze niedawno zjadał jeden słoiczek, ale po godzinie domagał się już mleka, więc zwiększyłam mu porcję i zjada do z takim smakiem, że aż mu sie uszy trzęsą ☺️
I tym sposobem wytrzymuje 2h bez jedzenia....
Więc chyba nie będę mu żałować ☺️

U nas też wstawanie na nogi na tapecie!
No i metki też są najlepszą zabawką 😉

Widzę, że nocki coś ciężkie u naszych dzieci...
Może przez ten wiatr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o matko a u nas przez to łykanie powietrza zaledwie pól słoiczka wchodzi jakbym sie uparła i ja odbijała co chwile to pewenie by zjadla cały słoiczek bo jest chetna ale zaraz zaczyna marudzic i wrecz plakac a buzie przy tym otwiera i chce jesc ale juz nie połyka bo ja meczy powietrze no to widze ze jednak musze o tym porozmawiac z lekarzem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Podlogi poczekaja bo ksiaze po 20 minutach wyspany,ale bawi sie wiec jem sniadanko i szybko obiad wstawilam.
Moj Oskar zjada tyle co mAly sloik i nie zawsze....mleka wypija 120 ml a czasem z 60 ml i jak nie chce mleka to robie kaszke i mu daje lyz
Co do stania na nogach to u nas teZ uwielbia 🙃
Dziewczyny a co robic z ta kalarepkA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂
MArtynka zasneła wiec zagladam do Was 😁 dzis kaszke na sniadanko ładnie zjadła, no i otwierała sama buzie ale tak tylko na kaszke robi.. chwilami mam dosc z tym jedzeiem 😮 😮
Jamargaretka dzieki juz kupiłam kropelki, mała robi kupki po troszku w ciagu dnia ale zbite sa i steka 😞
MArtyna super zdjecie profilowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też mam robotę w domu, ale poczekam aż Manio się obudzi...

Manki co z kalarepą? Ja myślę, że nie jest to warzywo pierwszej potrzeby i może lepiej się jeszcze z tym wstrzymać...
Ja to w ogóle nie mam przekonania do mrożonek dla takiego Maleństwa....
Hmm a przecież pisałaś, że masz dostęp do pewnych warzyw...dobrze pamiętam?

Ja się zastanawiam kiedy szpinak wprowadzić...
Bo ja to jestem szpinakożerca i mam nadzieję, że Manio też polubi 🙂
Tylko mam dylemat....czy ten świeży pakowany będzie ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja powinnam posprzatac poki mała spi a takiego lenia mam ze szok.
wiecie co tak mysle a moze małej niespacjalnie smakuja słoiczki bo buzi otwierac nie chce jak juz sie w buzce znajdzie zupka to ładnie zje nie wypluje i mysle moze sama powinnam jej ugotowac tylko jest problem nie mam warzyw ze sprawdzonych upraw 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka a ja myślę, że Martynka po prostu jeszcze nie radzi sobie z łyzeczką - daj jej troszkę czasu 😘
Jaką masz łyżeczkę?
Bo ja mam z TT - ona jest taka fajna płaska i na początek super, bo Maluszek nie ma problemu ze zgarnięciem jedzonka z łyżeczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Aneczka a może z jakiegoś zielonego targu?
Tylko trzeba patrzeć - bo lubią oszukiwać - mówią, że eko, a tak naprawdę kupują w hurtowniach...
Ale po niektórych warzywach można poznać - im mniej ładne i dorodne tym lepsze 🙂


ok 🙂) musze podpytac mamy zeby na zwiady po sasiadach poszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Aneczka a ja myślę, że Martynka po prostu jeszcze nie radzi sobie z łyzeczką - daj jej troszkę czasu 😘
Jaką masz łyżeczkę?
Bo ja mam z TT - ona jest taka fajna płaska i na początek super, bo Maluszek nie ma problemu ze zgarnięciem jedzonka z łyżeczki...


kurcze chwilami tez tak mysle ... a nic nie mozna na siłe, mamy TT tylko ze ona chyba nie dobra jest bo zbiera tylko z wierzchu zupke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie mi mama tak załatwia - to tu, to tam i się uzbiera 😉
A wiadomo na takie gotowanie nie trzeba tego nie wiadomo jak dużo...

Pewnie, że nie ma co na siłę 😘
Ja tak przez 2 tygodnie podawałam Maniowi kaszkę...
Wkurzałam się, bo tylko wyrzucałam za każdym razem...
Ale z dnia na dzień coraz więcej zjadał...no i dzisiaj już zjadł całą miseczkę 🙂
Niechby jeszcze butlę zaakceptował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂
U nas ostatnio byla mega wichura- poszla teraz do Was 😜
Kurcze Patrys nie robil kupki 2 dni 😮 juz dawno sie to nie zdazylo 😮 ciekawe czy dzis zrobi 😮
Maly tez uwielbia stan na nogach 🙂
Jak gotuje zupki to staram sie uzywac warzyw organicznych, nie mrozonek.
Kasia ja karmie piersia wiec za bardzo nie znam sie na mleku modyfikowanym ale moze te ktore Oskarek pije jest niewlasciwe dla niego skoro tak kiepsko sypia- co o tym myslisz?
Ania a probowaliscie aby twoj maz karmil Marynke? Wiesz mala moze czuc od Ciebie mleczko i dlatego sie sprzeciwia. Postaraj sie aby Cie nie widziala i sprobujcie, moze bedzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...