Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Kasia (Bambosz) Ty masz facebooka? Mogę Cię dodać do naszej grupy "majóweczki" 🙂


Ja mam Kaske na nk ale fb to ona chyba niema...niewiem...
Ja jakos nie dawno dodalam Wiolis i Kasię ta od Milenki.

Widziałam, widziałam 🙂 🙂 A ja nie mam nk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki za mile slowa 😘,
Joma mysle ze bylabys dobra tesciowa 😉 😜
Martyna nie mam fb 🤔chyba bede musiala nad tym popracowac, ale nawet nie mam kiedy sie tam zalogowac 😮
ach podlogi nie uciena 😁u mnie caly czas sa na swoim miejscu 😉

A Zosia siedzi bardzo stabilnie, jeszcze sie sama nie podnosi ale powoli... Najleprze jest to ze ona na tej pupie skacze jak szalona i podnosi sie na sopach tak z 10 cm, jestesmy w szoku 🤪moja siostra twierdzi ze ona piersze wstanie zeby kota gonic bo jak je widzi(mamy 2 w posiadaniu) to szaleje, ciagnie za uszy i tak samo jak niupla metki i uszy wszystkich misiakow tak te chce niuplac uszy kota ale one sie nie daja 🤪 🤪 🤪

Mala zasnela wiec ide cos zjesc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane! tak czytam o waszych menu dla bobasa i powiem wam ze ja sie w tym wszystkim gubie,nie umiem ulozyc sobie jakiegos menu zeby bylo dobrze tymbardziej ze kaszek Piotrus nie za bardzo chce jesc moze dlatego ze sa ryzowe tylko no ale niestety jest skazowcem,a moze zle je podaje,a moze o zlej porze? podaje na wieczor zazwyczaj. popoludniu daje zupke i/lub deserek zjada caly sloiczek ale tyle mu starcza tak patrzac po nim, a rano dostawal mm z glutenem niestety to musielismy narazie odstawic bo nie przyjal sie ze tak powiem. chcialabym tez wprowadzic zwykle kasze moze jakies kleiki ale zupelnie nie wiem jak...moja pani doktor ma urlop a mama,tesciowa i siostra nie pamietaja juz za bardzo jak to bylo...czy ktoras z was pomoze??? a co do lyzeczek to tez mamy TT z czujnikiem (Fijolku dziekuje :kiss 🙂i jestem z nich mega zadowolona z reszta moj chlopczyk tez.
a co do Zosi to owszem mojci ona 🙂 a Piotrusiowi przed chwila ja pokazalam to sie usmiechnal tak wiec chyba jest dobrze! beda razem do Boszkowa na wakacje jezdzic 😉
ehh reka mi sie zmeczyla ale chyba narazie to na tyle.bede wdzieczna za odpowiedz na moj post.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
a podajecie kaszki jako jeden posilek zamiast cyca?

U nas ostatnio jest rano kleik kukurydziany i wtedy już cyca nie podaję... i wieczorem tak samo. Na noc dostaje albo kaszkę ryżową na mleku modyf. albo kaszkę mleczno-ryżową. I to już jest posiłek przed spaniem... Zdarza się, że jeszcze chce się do cycusia przytulić, ale ostatnio już mi przy tej kaszce ładnie zasypia...

my po kaszce zawsze "cycujemy" - żeby sobie Majka trochę popiła


Moja córcia ucieka z bazy!!! (baza - czyt. kołdra, koc, prześcieradło, zabawki 😁 ) 🙂 🙂 muszę ją zawrócić 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
joma napisał(a):
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi 😘

Zosia cudo cudo cudo!
Rezerwuje dla Mania! 🙂


chciałabyś heh...Hussi zarezerwowała 😁
a Maja Jamargaretki zarezerwowana dla Oskara 😜



tesciowa to przyjedz - przeciez nie bdziesz kupować kota w worku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Znowu biuro matrymonialne? 😁 🙂 Mi to się Patryś podoba dla mojej Hani 😉 😜


A mi sie Hania podoba dla Oskara 😉wszystkie majowe mi się podobaja...rezerwuje wszystkie hahaha a potem Oskar niech sam wybierze jedną albo więcej heh


ażżżż Ty 🙂 masz palca to chcesz ręke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Joma - jak Patryś odmówi Hani to jeszcze my się musimy umówić ;p ;p 😘 😁 później teściowe jeździłyby sobie na dziadków polucjantów 😉 🙂


Patryś to od Wiolis 🙂
Joma ma Mariuszka 😁

JAMARGARETKA a nie zdziw sie jak teściowa kiedyś zajedzie heh...nie no ja nie chce wszystkich,jestem wierna Majusi ale wszystkie mi sie podobaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...