Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam porannie... 🙂
u nas nocka jak zawsze super...sen o 20tej i pobudka do 6tej... 🙂 ja wczoraj tez byłam padnięta po całym dniu płaczu małego i o 21 już spałam jak zabita... 🙂
u nas dzis deszczowo i zimno...ale przynajmniej Kuba sie nie bedzie męczył bo te upały juz go wykańczały...:/
życzę miłego dnia...idę zjeść jakies śniadanko.. 🙂
buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witajcie,
u nas pogoda jakas do dupy. wogole o co chodzi? leje a mialo byc upalnie 😮
co do nocek, to moje dziecko jest jakies dziwne. Jak Was tak czytam to mam wrazenie ze z Hania cos jest nie tak. My sie budzimy dwa razy w nocy na karmienie, no ale dzisiaj przeszla sama siebie. W zasadzie co godzinke miala jakas sprawe do mnie.. ehh

Ja winka nie pilam, ale gdzies czytalam ze mozna sie napic lampke czerwonego wina, jesli w ciagu nastepnych trzech godzin nie bedzie sie karmic. w innym przypadku nie trzeba wylewac mlesia. ja czasem jak Hania juz spi po kapaniu wieczornym pije mala szklaneczke zimnego piwesia.. i az watke mam w kolanach 🙃
Marinka wspulczuje samopoczucia po azalii.. wiem co czujesz bo ja popadalam w jakas depresje. A teraz okresik jak sprzed ciazy: 3-4 dni 🙃 wlasnie sie konczy. jupi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
Fijolek to jakaś masakra! Nie wiem co się ze mną dzieje. Nie krwawie na szczeście. Mam jakieś napady płaczu... Boziu, ratuuuuuuj!

no wiem wiem kochana. wspulczuje naprawde. ja to mialam jeszcze mdlosci i zawroty glowy. no i to krwawienie. a dlugo juz birzesz? bo mnie krwawienie pojawilo sie po 7-8 dniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek to jakaś masakra! Nie wiem co się ze mną dzieje. Nie krwawie na szczeście. Mam jakieś napady płaczu... Boziu, ratuuuuuuj!

no wiem wiem kochana. wspulczuje naprawde. ja to mialam jeszcze mdlosci i zawroty glowy. no i to krwawienie. a dlugo juz birzesz? bo mnie krwawienie pojawilo sie po 7-8 dniach.


Ahaaaaa czyli to może do mnie przyjść...(czytaj krwawienie) 🤢 😮 😞 😞
Biorę 3dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! 🙂 😘
U nas po tym jak karmiłam Hanię o 23.30 to obudziła się o 4... chciałam dać jej sztuczne ale ona za chiny nie chciała tego wypić 😮 może ruszyła 5ml ze stękaniem i wypluwaniem butelki :/ o 23.30 też marudziła ale jakos ją napoiłam a o tej 4 to już musiałam cycka wywalić 🤔 winka na pewno już w mlesiu nie było ale jadłam ciasto i sałatke jarzynową i o to sie troche martwie... Zasnęla po 5... bo troche mi fisiowała... 😜
A teraz obudziłyśmy się ok 8.40.... ALE DUCHOTA I OKROOOOPNA POGODA!!!! grzmi ały czas :/

Marinko
współczuję Ci z tą Azalią.... ja już 2gie opakowanie bioręw i nic mi nie jest....

dziekujemy za zyczonka 🙂 🙃

ide sie ogarnac i wroce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolku a teraz bierzesz jakieś pigułki czy w ogóle inna kategoria antykoncepcji? Ja mam azalię i chciałam poczekać na następny okres żeby zacząć ją brać a tu okresu nie ma, jeden był w lipcu a teraz cisza 😞 więc chyba muszę sobie zrobić na wszelki wypadek test (choć to bardzo mało prawdopodobne, żebym była w ciąży) no i zacznę brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Fijolku a teraz bierzesz jakieś pigułki czy w ogóle inna kategoria antykoncepcji? Ja mam azalię i chciałam poczekać na następny okres żeby zacząć ją brać a tu okresu nie ma, jeden był w lipcu a teraz cisza 😞 więc chyba muszę sobie zrobić na wszelki wypadek test (choć to bardzo mało prawdopodobne, żebym była w ciąży) no i zacznę brać.

Jolu jest mi troszke na reke z ta azalia bo na razie nie chcialabym faszerowac sie hormonami. Wiec chwilowo gumisie. Ale jak sie okres pojawil to bedzie latwiej wyliczyc dni plodne.
A mam pytanie: wydawalo mi sie jak czytalam ulotke ze Azalie birze sie non stop nie czekajac na okres. A co Ci lekarz mowil? jak masz brac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Ja w trakcie imprezy... 🙂 pozwoliłam sobie na lampkę wina, i mega kaloryczne, słodkie, czekoladowe ciasto!!!
Hania dostanie dwa razy NAN Pro 1 🙂 i wszyscy będą szczęśliwi 🙂

Ale Martysia ma śliczne zdjęcie 🙂 I ta czuprynka... ehhh 🙂 Chyba to często słyszycie, co? 😉


Kochana szalejesz.... winko, ciasto 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeeeeju! UWIELBIAM MOJE DZIECKO RANO!!! 🙂 🙂 Jest radosna, uśmiechnięta! 🙂 🙂
Chociaż wczoraj mimo, że bardzo mało spała w ciągu dnia... nie chciała w ogole spać... to była bardzo grzeczna.. 🙂 leżała na macie a ja posprzątałam, odkurzyłam, obiad zrobiłam, poprasowałam 🙂 🙂 także mam nadzieję, że dziś też bedzie fajnie 🙂 Oby tylko to ciasto jejj nie zaszkodziło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...