Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie, u nas dzis burzowo 🤨
a my juz po szczepieniu, dzis były 2 wkłucia-bo dodatkowo pneumokoki dalismy, i rota do buzki. ale byl płacz a mi serce pekało, jak do domku wrocilismy nakarmiłam i spi juz ponad godzine,,
a wiec... nasza corunia wazy 6105, no i dr powiedziała ze bardzo szybko zaczeła sie przekrecac z pleców na brzuszek(rodzice dumni ) 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
i musze wam powiedziec ze w nocy zawału bym dostała - MArtynka spadła z łozka w nocy- ja sie zerwałam zeby ja podniesc a ona spi, nawet nie mrukneła, ale sie strachu najadłam 😮 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martynko ja wczoraj wieczorem wypiłam pół lampki wina czerwonego sutter home 😉 mniam mniam pyszotka 🙃 aż się w główce zakręciło he he 😉 jakąś godzinke po wypiciu wina odciągnęłam mleko i wylałam, karmiłam dopiero o 7.30 rano. A na noc zawsze butelke daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti napisał(a):
Martynko ja wczoraj wieczorem wypiłam pół lampki wina czerwonego sutter home 😉 mniam mniam pyszotka 🙃 aż się w główce zakręciło he he 😉 jakąś godzinke po wypiciu wina odciągnęłam mleko i wylałam, karmiłam dopiero o 7.30 rano. A na noc zawsze butelke daje.


mniam mniam moje ulubione winko 😁 😁 narobiłas ochotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w trakcie imprezy... 🙂 pozwoliłam sobie na lampkę wina, i mega kaloryczne, słodkie, czekoladowe ciasto!!!
Hania dostanie dwa razy NAN Pro 1 🙂 i wszyscy będą szczęśliwi 🙂

Ale Martysia ma śliczne zdjęcie 🙂 I ta czuprynka... ehhh 🙂 Chyba to często słyszycie, co? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Ja w trakcie imprezy... 🙂 pozwoliłam sobie na lampkę wina, i mega kaloryczne, słodkie, czekoladowe ciasto!!!
Hania dostanie dwa razy NAN Pro 1 🙂 i wszyscy będą szczęśliwi 🙂

Ale Martysia ma śliczne zdjęcie 🙂 I ta czuprynka... ehhh 🙂 Chyba to często słyszycie, co? 😉


no i dobrze 🙂 🙂 mamusi tez cos sie nalezy 🙃
wiesz ja jej coraz czesciej zapinam spinke bo grzywka do oczków wpada, tak gdzie nie pojdziemy to jest zainteresowanie MArtynka, ja tez miałam takie włoski jak ona 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego, wszystkiego Najsłodszego dla Hani M
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/3491o.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5496/3491o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]




Uuuuuuuuuuuuu jakaś krzywa akcja tu wyszła... hmmm 😮 🤢 🤢

Ola , masz śliczną córcię! Słodziaczek!
Fijolek ja już byłam na basenie z Józkiem 🙂 🙂
Monalissa ja też miałam kilka razy płacz z powodu płaczu mojego dziecka, smutne i przykre jest
Jolajcik zdjęcia Szymka są świetne!Trzymam kciukasy za wszystkie badania
Mamusia 20 Gratuluję ząbka!

No a ja wróciłam z mazur, dziecko zostawiłam starsze z babcia aż do niedzieli 🙂
Ale biorę Azalię i czuję się wypluta...Boże, masakra jakaś. Wymiotować mi się chce. Ratunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...