Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Manio jak się urodził ważył 2980g 🙃
A ja się dziwie dlaczego już tyle ciuszków odłożyłam 😁
Rośnie rośnie - i co najlepsze - tylko na piersi 🙂

Co do basenu - to my się wybieramy - pewnie gdzies w październiku - najpierw spróbujemy "popływać" w naszej dużej wannie 😉

Ja też już po pierwszym okresie - dokładnie po równych 3 miesiącach od porodu...
Ale bezbolesny był 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
a ja sie dowiedzialam ze mojej mamy kolezanka w ciazy z 5dzieckiem termin na listopad a nie ma nic dla malenstwa.bedzie miala chlopca,

no ale skoro to juz piate dziecko, to chyba jakichs wielkich zakupow nie musi robic..

Tylko ze ona nie planowala miala wkladke antykoncepcyjna i zaszla.a tamta czwórka jest juz starsza,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
A Hania znowu z płaczem się obudziła 😞 i cały czas płacze 😞 na rekach mi teraz usypia....
Wasze dzieci też tak miały po szczepionce?

Hania po drugiej szczepionce w zasadzie caly czas spala. Nie plakala. Martynka, moze to jest zalenie takie a nie placz..?

Natomiast dzisiaj moge powiedziec ze od 7 rano do 16 non stop wrzask. Nie chciala cyca i nie chciala spac.. jakas masakra. nie wytrzymalam w koncu, zamknelam drzwi od pokoju i poszlam do lazienki i sie wyplakac. nerwy mi puscily. no bo ile mozna sluchac wrzasku? zasnela mi o 17 na 30 minut i obudzila sie.. z placzem. teraz lezy na brzuszku. Mysle ze pogoda dzisiaj jej totalnie nie pasuje. Juz marze zeby polozyc ja spatulki na noc.. jestem totalnie wymeczona. ikurcze, chyba okres dostane niebawem... 🤢


to mialas to co ja miewam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas znowu 34 stopnie ciepla! Jak nie bylo lata i deszcz na okraglo lal,tak teraz ciagle ponad 30 stopni! Juz mam dosyc tych upalow! Juz na termometrze 30 stopni,a co bedzie pozniej! Kevinek nie bardzo upaly znosi i w taka pogode z domu nie wychodze...dopiero okolo 18 ej,jak bedzie w ogole chlodniej.Dobrze,ze teraz chociaz maly ogrodek mamy. Od porodu poce sie tez niezmiernie,a wlosy nadal mi wypadaja garsciami...dobrze,ze mam dlugie i geste,bo by mi nic nie zostalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justina1975 napisał(a):
Mi ginekolog mowil,ze okres dopiero dostane pol roku po skonczeniu karmienia piersia 🤪

no nie liczyłam bym na to 🙂 u Nas dziewczyny karmią a miesiączkę i tak dostały jakoś ok 5-6 m-c po porodzie ale jak najbardziej tego Ci życzę fajnie jest mieć spokój 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Fijolek napisał(a):
mam takie pytanie czy ktoras z Was byla z dzieckiem juz na basenie?? ja sie wybieram i chcialam dopytac o kilka rzeczy..


my sie szykujemy dopiero we wrzesniu

w lutówkach są takie dzieciaczki jak masz pytania to pisz pewnie chętnie posłużą radą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie! ale dzis u nas goraco az nie wiem czy na ta chwile pojedziemy na spacer bo szkoda mi tego dziecka a i tez troche egoistycznie mi sie nie chce bo nawet w cieniu jest zleeeee!
ja juz po dwoch okresach wiec wiem co czujesz fijolku glowa do gory no coz taki juz nasz kobiecy los!
obiecuje ze bede sledzic wasze paczki i jeszcze raz z gory dziekuje i wymyslcie lepiej jak mam sie odwdzieczyc. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

Ja ostatnio mam Meksyk i się nie wyrabiam a w niedzielę chrzciny a ja jestem w lesie z robotą 🤨
Wczoraj byłam z Szymkiem u lekarza po skierowanie do klinki i dostałam tez skierowanie do neurologa bo księciunio słabo główkę trzyma tzn. na brzuszku elegancko wysoko podnosi ale jak lekarz podciągnął go za rączki jak leżał na pleckach to już wcale nie chciał głowy podnieść 😞 i powiedział też, że Szymek ma duże ciemiączko ale to ponoć nic złego. No i nasz bubuś waży 5600 😁

Pytanie do dziewczyny, które już dostały okres a karmią piersią: czy macie go regularnie? ja miałam jeden a teraz cisza i zastanawiam się czy to normalne a może ..... 🙃 🤔 🥴

Hussi: moja paczka też już jest gotowa do wysyłki ale tak jak pisałam w ostatnich dniach nie wiem gdzie mam ręce włożyć więc wysle ją w przyszłym tygodniu.

A co to się wątki podzieliły na majówki i kwietniowo, majowo, czerwcowe? Szczerze to najwygodniej by było jakbyśmy wszystkie na jednym wątku były no ale cóż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik dziekuje za pamiec 🙂 a co do watkow to nic nie wiem o podzialce, ja zostaje tutaj 🙂
boze juz nie wiem co mam robic moje dziecie dzis znow takie niespokojne,tak strasznie placze jakby go cos bolalo,ale kupke zrobil brzuszek miekki, goraczki brak, apetyt i pragnienie ma a zasnac nie moze, na lezaco placze, zeby mu tylko nic nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie, ja jak po 9 wyszlam na spacer to wróciłam dopiero teraz 🙂 🙂 jeszcze u chrześniaka byłam i Hania siary narobiła 😁
Julka (7lat) trzymała Hanię na kolanach i Hania się zesrała... ale niestety osrała getry Julki i jak ja ją wzięłam to caaaałą bluzkę (od cycków do pasa) mi jeszcze obesrała 😁 masakra 😁

I też dzisiaj niespokojna jest ale to pewnie przez ten upał okropny!!!
Także musimy to przetrzymać! I staram się jak najczęściej cycka jej dawać a ona je jak szalona... i wody tez jej daję 🙂

Ja właśnie dzisiaj myślalam o basenie 🙂 ale poczekamy jeszcze troszkę 🙂 Moja koleżanka już była z miesiąc starszą Gabrysią i była zadowolona 🙂 Gabi trochę wystraszona na początku i byli z nią 15min 🙂

Fijolek - współczuję Ci tego okresu... kurcze, juz nie pamiętam jak to jest... (chociaz połóg był jak 100xokres)... Mam tylko nadzieję, że po ciąży już nie będę miała tak bolesnych jak kiedyś

Ewelka
współczuję tej koleżance... 😞 ja już niestety żadnej paczuszki nie zrobię... co miałam to dałam...

Idę obierać ziemniory dla teścia! 🙂
A wieczorem idziemy z Haną na grilla do znajomych 🙂 mamusia będzie szamała karkówkę 😉

BUŹKA!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie dopiero jak Justina napisała, to zerknęłam, że jest inne forum "Kwietniowo Majowe Czerwcowe".... 🤔
Ale mi się tak niewygodnie na dwóch by pisało, więc zostaję tutaj 🙂 🙂 🙂
Przecież wszystkie wiemy, że MAJÓWKI to kwietniówki, majówki i czerwcówki nasze kochane!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...