Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja tez rzadko ostatnio zagladalam na forum,bo mase obowiazkow na glowie mialam i nadal mam.Dlatego nie zawsze jest czas,zeby kazdemu odpowiadac,a bardzo bym chciala.Ostatnio przeprowadzka(w domu nadal haos i duzo nierozpakowanych kartonow) ,nauka do studium ,znajomych pies w domu,odwiedziny rodzinki z Polski, no i co najwazniejsze Kevinek 😘 Jestem okropnie zmeczona i niewyspana,i czasami zasypiam z Kevinkiem przy cycku 🙂 ....i do tego te meczace upaly 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bea 29...fajnie,ze na cycku Twoja dzidzia tak fajnie rosnie! Powiem Wam,ze jak ja urodzilam tu w Niemczech w szpitalu,to niektorzy sie dziwily,ze ja karmie 🤪 Moja tesciowa nigdy nie karmila i mowila,ze od tego piersi beda nieladne....a skad ma wiedziec...dla mojego synka sie poswiece 🙂
Wszystkie maluszki sa takie slodkie 🤪 Kevinka zawsze obcaluje,a on mi sie odwdziecza siusianiem zanim mu pieluszke zmieniam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie, dzis mamusia miała wychodne..spotkałam sie z kumpela i pochodziłysmy po galeri 😁
no i MArtynka po 4 dniach nie robienia kupki zrobiła dzis 3 razy, ale jaka gesta była.. kurcze czy te kupki sie zmieniaja? jutro szczepienie to zapytam(jak ie zapomne)
i wiecie musze Wam powiedziec, ze małej na krok zostawic nie mozemy, nie ma juz za dlugo lezenia na plecach zaraz na brzuch sie przekreca , i co wiecej tyłek podnosi jakby sie chciała przesunac do przodu, jej ale teraz sie dzieje 😮 😆 a jak z nia do lustra ide to tak sie hiha w głos a ja razem z nia, chwle i czkawke ma..dzikus mały 😁
ale mam stresa przed jutrzejszym szczepieniem ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Fijolek my na basen tez sie wybieramy ale jeszcze troszke, takze nie pomoge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojojojj widze ze tu jakas dziwna scinka, ja nie raz mialam tak ze pisalam ale nikt nie odpisywal na moja odpowiedz i co z tego widocznie nie bylo to nic interesujacego z reszta trudno odpowiadac na wszystko i zostaje mimo wszystko tutaj tu mi dobrze wsrod Aneczek,Haneczek,Martyneczek, Justynek,Joleczek,Gosieczek itp. a wlasnie gdzie Gosia21 mam nadzieje ze nic sie nie stalo u nich w Angli mimo zamieszek.
Co do zabkow to u nas na dole sie przebija i maly strasznie marudzi to chyba dlatego od dwoch dni jest taki dziwny,niespokojny.
a co do wagi to moj niuniu na sztucznym myslalam ze jeden z najwiekszych bedzie a tu tylko 6610kg przy waszych dzieciaczkach to pikus ale i tak kocham kazdy jego rowek i faldeczke 🙂
lecem spac bo ten upal jest wykanczajacy.zycze jak najspokojniejszej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam napisać komentarz odnośnie nowego wątku ale może faktycznie nie ma sensu... każdy robi to co uważa, chociaż zrobiło mi się przykro czytając, że na naszym forum to się ludzi olewa 😞

My bylismy z Hanią na meczu - grillu i trochę marudziła... Wróciliśmy ok 23.00... i dopiero teraz ponownie ją ululałam... ciekawe do której pośpi 😉

Nie mam siły więcej pisać, jutro jeszcze raz przeczytam to co pisałyście...
DOBREJ NOCY 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja druga 🙂 nocka całkiem spokojna, ale ja obudziłam się za to z bólem zęba 😞 to jakaś tragedia...
Za to mężus robi mi teraz sniadanko. A Bartuś sobie kupka. Ale ja bym chciała żeby ten jego zabek już był cały na wierzchu 🙂

Można spytać Antenko co za listy sobie slecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!
U nas noc po szczepieniu prawie nieprzespana mały mrudził iżalił sie okropnie nie wiem czy miał goraczke bo kazdy ter.(4) pokazywał co innego najwiecej 37.7i zła jestem okropnie bo kupiłam ter za kupe pieniedzy a pokazuje bzdurne tem. dzis jak dam rade to go oddam .Może polecicie mi jakis dobry termometr?teraz stas zasnął a ja mam tyle pracy że biore sie do roboty w niedziele chrzciny i mam stracha jak to wyjdzie i czy Stas spokojny bedzie Miłego dnia dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...