Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Witajcie, my już po spacerku, Hania śpi, ja zjadłam już obiadek i zaglądam do Was.

Anonimosia
jeju, ile tego u Was się dzieje 😞 😞 bidulek Mały 😞 Trzymam kciuki, żeby szybciutko wyzdrowiał! 😘
Hussi super, że u Was już lepiej! Ale się dobrze czyta takie wieści 😘

Dziewczyny, a trzeba robić takie USG główki? I powiedzcie jak to jest z USG bioderek... sama mam się iść zapisać, bo nikt mi nie mówił w przychodni o takim badaniu... :>

A ja dzisiaj byłam u ginekologa i dostałam receptę na tabletki antykoncepcyjne Azalia... nigdy nie brałam tabletek...ale wole jeszcze poczekać chociaż 1,5roku na drugiego maślaczka 🙂 🙂

my sami sie zapisalismy na badanie bioderek.

Co do Azalii - dzialaja od pierwszej tabletki. ciekawa jestem jak zareagujesz, bo ja po 8 dniach musialam odstawic. Zaczelam potwornie krwawic, mialam zaworty glowy i mdlosci. Nie bylam w stanie Hani utzrymac na rekach. Ciagle chcialo mi sie spac i zaczelampopadac w depresje jakas. Lekarz kazal natychmiast odstawic i po 3 dniach wszystko zaczelo wracac do normy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
no dobrze ide szykowac do obiadu... mezus wraca 😁
dzis ogórkowa i mielone smażone 😁

No to smacznego 🙂 :*
(u mnie dieta.. 😞 )


łojoj.. a to czemu ???

Hania ma skazę białkową... 😞 ale już lepiej po odstawieniu mleka i produktów mlecznych, białka, cytrusów, orzechów, kakao, truskawek, ryb...
Daję radę ale czasem rzuciłabym się na małego loda waniliowego albo dobrze przyprawione mięcho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Witajcie, my już po spacerku, Hania śpi, ja zjadłam już obiadek i zaglądam do Was.

Anonimosia
jeju, ile tego u Was się dzieje 😞 😞 bidulek Mały 😞 Trzymam kciuki, żeby szybciutko wyzdrowiał! 😘
Hussi super, że u Was już lepiej! Ale się dobrze czyta takie wieści 😘

Dziewczyny, a trzeba robić takie USG główki? I powiedzcie jak to jest z USG bioderek... sama mam się iść zapisać, bo nikt mi nie mówił w przychodni o takim badaniu... :>

A ja dzisiaj byłam u ginekologa i dostałam receptę na tabletki antykoncepcyjne Azalia... nigdy nie brałam tabletek...ale wole jeszcze poczekać chociaż 1,5roku na drugiego maślaczka 🙂 🙂

my sami sie zapisalismy na badanie bioderek.

Co do Azalii - dzialaja od pierwszej tabletki. ciekawa jestem jak zareagujesz, bo ja po 8 dniach musialam odstawic. Zaczelam potwornie krwawic, mialam zaworty glowy i mdlosci. Nie bylam w stanie Hani utzrymac na rekach. Ciagle chcialo mi sie spac i zaczelampopadac w depresje jakas. Lekarz kazal natychmiast odstawic i po 3 dniach wszystko zaczelo wracac do normy..

ojoj... no to nieciekawie... mam nadzieję, że będzie u mnie wszystko ok. A zmieniłaś na jakieś inne, czy w ogóle odstawiłaś tabletki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
MArtyna hej hej 🙂
mi dr powiedział ze od drugiego opakowania.. i bierze sie je bez przerwy , a pierwsza tabletke jak sie karmi piersia bierze sie od razu(w sensie nie czekajac na okres). Dr mówił takze ze moze wystapic krwawienie, ale u mnie zdecydowanie pojawiła sie miesiaczka, czuje sie po nich dobrze 😁
ja mam je zamiar brac przez rok przynajmniej, pozniej zobaczymy. 😁 😁

jesli pojawila sie miesiaczka to chyba nie za dobrze... lekkie krwawienie jest dopuszczalne ale miesiaczka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Witajcie, my już po spacerku, Hania śpi, ja zjadłam już obiadek i zaglądam do Was.

Anonimosia
jeju, ile tego u Was się dzieje 😞 😞 bidulek Mały 😞 Trzymam kciuki, żeby szybciutko wyzdrowiał! 😘
Hussi super, że u Was już lepiej! Ale się dobrze czyta takie wieści 😘

Dziewczyny, a trzeba robić takie USG główki? I powiedzcie jak to jest z USG bioderek... sama mam się iść zapisać, bo nikt mi nie mówił w przychodni o takim badaniu... :>

A ja dzisiaj byłam u ginekologa i dostałam receptę na tabletki antykoncepcyjne Azalia... nigdy nie brałam tabletek...ale wole jeszcze poczekać chociaż 1,5roku na drugiego maślaczka 🙂 🙂

my sami sie zapisalismy na badanie bioderek.

Co do Azalii - dzialaja od pierwszej tabletki. ciekawa jestem jak zareagujesz, bo ja po 8 dniach musialam odstawic. Zaczelam potwornie krwawic, mialam zaworty glowy i mdlosci. Nie bylam w stanie Hani utzrymac na rekach. Ciagle chcialo mi sie spac i zaczelampopadac w depresje jakas. Lekarz kazal natychmiast odstawic i po 3 dniach wszystko zaczelo wracac do normy..

ojoj... no to nieciekawie... mam nadzieję, że będzie u mnie wszystko ok. A zmieniłaś na jakieś inne, czy w ogóle odstawiłaś tabletki?

Moj lekarz powiedzil ( i kilka innych zrodel to potwierdzilo) ze Azalia to najlepsze tablety na rynku obecnie. Niestety ja nie moge ich przyjmowac i jest duze prawdopodobienstwo ze na kazda minipigulke zareaguje podobnie. Zostaje nam uwazac i zabezpieczac sie gumisiami.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
martyna - u nas juz w szpitalu mowili ze w 6 tyg trzeba na kontrole bioderek

pozniej przyszla polozna i dala skierowanie


Nam nikt tego nie mówił... 🤢 była położna kilka razy też nic nie powiedziała i na szczepieniu w 6tyg też nic na ten temat :| :|
Chyba muszę sama zadziałać!!! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Ja pitole... zadzwoniłam do swojej przychodni, kazała mi najpierw po skierowanie do ogólnego iść ale wolny termin na usg jest dopiero na 6 września!!! 😮
Myślicie, że powinnam drążyć dalej i robić to usg skoro lekarze i położne nie dali mi takiego skierowania?


u nas tez straszne kolejki sa... spróbuj prywatnie, mysle ze powinnas HAneczce sprawdzic bioderka,.. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
o jaaaaa to mi narobiłas stracha... 🤢 🤢 🤢 ale miesiaczka sie skonczyła trwała ok tyg, jej moze faktycznie tak nie powinno byc. ale jak sobie przypominam to na usg dr powiedziął ze lada chwila bedzie okres. ale nie mówil ze zaraz, 😮 😮

chwilka, jaki okres?? przeciez Azalie bierze sie bez przerwy naj miesiaczke 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
martyna - u nas juz w szpitalu mowili ze w 6 tyg trzeba na kontrole bioderek

pozniej przyszla polozna i dala skierowanie


my dostalismy skierowanie od pediatry, ale poszlismy prywatnie bo terminy gdzie refundowane przez NFZ byly masakryczne.
I my mielismy isc PO 6tygodniu a nie "w"..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Ja pitole... zadzwoniłam do swojej przychodni, kazała mi najpierw po skierowanie do ogólnego iść ale wolny termin na usg jest dopiero na 6 września!!! 😮
Myślicie, że powinnam drążyć dalej i robić to usg skoro lekarze i położne nie dali mi takiego skierowania?

OCZYWISCIE ZE TAK!! to jest bardzo wazne. Dzis nawet czytalam art o tym.
w Lodzi na usg bioderek zeby bylo za free trzeba zapisywac sie zaraz po wysciu ze szpitala 🙂 nam tez zaproponowali jakis cudowny termin i dlatego poszlismy prywatnie. No i u mojej Hani panewki obie sa niewyksztalcone w pelni i musimy cwiczyc. Kontrole kolejna mamy w sierpniu i mam nadzieje ze bedzie juz lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...