Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
gusia333 napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
U Nas też okropnie szaro,buro i ponuro i ciągle pada 😠
Marinko to już nie mieszkasz w Mławie?To jutro już chrzest?My planujemy na 6 sierpnia z powodu planów chrzesnej.
A co do tego niby "ząbkowania" top mi sie wydaje ze to inny powod,nie mam dzieci i nie znam sie za bardzo ale mysle ze to nie to.Na 12;30 mam do pediatry wiec zobaczymy...eh...macierzystwo jest trudne.


Kasia-Manki my też planujemy chrzciny na 6 sierpnia 🙂 I też stwierdzam że macierzyństwo jest trudne- moja też wczoraj cały dzień na rękach i ciągły płacz ale to taki że szyby w oknach pękają. Mój M zamykał okna żeby ludzie na nas nie nasłali pomocy społecznej że coś dziecku robimy 🙂 Już sama nie wiem czemu ona tak robi- chyba za wcześnie na wymuszanie?

hehe. nie sadze zeby bylo za wczesnie 🙂 u nas bardzo fajnie widac kogo sobie Hania "wychowuje" 🙂 Ze mna jest caly dzien i widzi moja reakcje. Placzem probuje mnie terroryzowac. a ja czasem ze zmeczenia biore wlasnie na rece i placz cichnie.. Piotrek swietnie sobie z nia radzi. I kurcze, uspokaja sie w mgnieniu oka. bez noszenia na rekach.
Ja tez czasem zamykam okno balkonowe bo az mi glupio, zwlaszcza ze u mnie blok jest tak ustawiony ze robi sie tzw pudlo rezonansowe i dzwiek sie potwornie niesie.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie! u nas piekna pogoda zaraz idziemy na spacer tylko musze wykonac te cholerne cwiczenia, wiele z nich jest dla Piotrusia forma zabawy bo sobie rozmawiamy i wogole, no ale zacznie sie dramat przy vojcie musze mu przytrzymac glowke na wprost a on ma wierzgac nogami i nie przekrzywiac glowki,a drugie cwiczenie podobne tylko jeszcze mam go uciskac w charakterystyczne miejsce bidok tak przy tym placze ze glowa boli....a ja razem z nim....
u nas pani doktor powiedziala ze Piotrus zabkuje ale od zabkowania do wyjscia zeba moze jeszcze minac z 2-3 a nawet 4 miesiace takze Kasiu moze cos na rzeczy z Oskarkiem jest.
Fijolku ja mam podobnie moj maly terrorysta wie jak podejsc mnie i moja tesciowa, a Sebek jak przyjdzie z pracy to zupelnie inaczej do niego podchodzi a cisza jest momentalnie 🙂
no nic ide robic to co musze... 😞 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

u nas wczorajszy wieczór i noc i dzisiejszy ranek pod hasłem wielkie wymiotowanie po NUNASTYNIE którą dlaiśmy Wiktorowi na pleśniawki a na której składnik ma alergie i wymiotował biedny od czworaj od 19.00 do dzisoaj do 9.00 MAKABRA!!!!! 🤢 😞 😠 🤢

co stosujecie na pleśniawki bo cos mi sie o uszy obiło że pieluszkę z odrobinamoczu dziecka można wcierac w jezyczek boje sie mu dawac kolejne leki zeby znowu nie wymiotował biedny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aż wstyd się przyznać.. 🤢 dziś nad ranem byłam tak śpiąca, że próbowałam wcisnąć Tomkowi smoczek do noska... 😮 Coś długo nie mogłam trafić tym smoczkiem, więc otwarłam oczy, choć cały czas wydawało mi się, że mam otwarte 😮 i mina mojego dziecka bezcenna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello mamusie! A u nas ciagly ruch.Kevinek jest bardzo aktywny,je tez co godzinke,takze nic nie moge zrobic.Na spacery czy na zakupy na szybkiego,bo za niecala godzine placz,ze cale miasto slyszy.Mimo,ze mam duzo mleka,Kevinek jest ciagle glodny.To podobno szybki przyrost wzrostu 🤪Chyba bede malutkiego innym mlekiem dokarmiac.
Dzisiaj o 22:55 nas skarb konczy 3 mce! Ale ten czas leci! A guga coraz wiecej i usmiechy jego sa wspaniale! Wlasnie znowu placze...glodny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, my dzis 2 dzien same.. ehh niech ten tatko juz wróci 😲 🤢 😮
no i kapanie spadło na mnie, no i mała sie tak przyzwyczaiła ze ok 19 normalnie marudzenie jest, wykapie i od razu usmiech na buzce 🙂 nakarmiłam, i dziecko przed 20 juz spało, opatuliło sie pieluszką i spiocha kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane! :* My korzystałyśmy w tym tygodniu z cudnej pogody... 🙂

Nasza Milenka też miała pleśniawki już w pierwszym tygodniu życia... pomógł aftin podawany na smoczku 3x dziennie po 3 kropelki 🙂 po tygodniu języczek był czyściutki! 🙂

Ktoś pytał jak podawać VIBURCOL (przepraszam nie pamiętam kto bo dużo do nadrobienia miałam :kiss 🙂... ja dawałam dwa razy dziennie rano i wieczór przez 6 dni... ale to dlatego że Mała miała okropne kolki i strasznie płakała a teraz to tylko doraźnie raz na jakiś czas... a wiem że nie można więcej niż 2 dziennie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Nasza córa już od ponad miesiąca pięknie zjada około 21 po kąpieli, zasypia sama w łóżeczku i śpiocha do 5-6 🤪 🤪 po przebudzeniu butla i sen do okolo 8-9 😁 😁 tfu tfu odpukać ale jeszcze nie było dnia żebym chodziła niewyspana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka u nas roznie czasami spokoj i dzida grzeczna a czasami placz i drzemmki krotkie dzisiaj zaliczylismy wizyte u ortopedy oczywiscie prywatnie bo na nfz to pewnie kolo sierpnia bylby termin a tak poszlysmy i od razu była wizyta z usg za 100zł 15 min i po robocie bioderka super wykształcone wiec wszystko ok 🙂 uciekam sie polozyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
Nadrobiłam Was, ale nie pamiętam już co kto pisał...

My dzisiaj pół dnia super, pół dnia nie... Pół dnia na spacerku, wróciłyśmy ok 16.00 i dopiero po 22.00 Hania zasnęła. Płacz, bóle i marudzenie... 😞 Dałam jej czopka, debridat i lulałam, lulałam, lulałam... już usnęła - do łóżeczka - oczy jak pięć zł i płacz... lulanie, do łóżeczka i to samo... więc trochę było tego lulania ale teraz już śpi. (Wczoraj chyba było to samo... zasypiała i po 5min się budziła...)

Ja tez zaraz zmykam spać, więc życzę dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jutro rano nasza nastolatka wyjezdza. spłakała się strasznie bo chce u nas zostać a jej rodzice zabierają ją jutro nad morze. i ona i jej rodzice czekali żebym powiedziała "zostań"

ale nawet nie potrafiłam jej tego powiedzieć bo po pierwsze jestem już bardzo zmęczona, a po drugie nad morzem będzie jej lepiej niż w mieszkaniu w bloku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam się wam pochwalić nasz spryciarz nauczył się przewracać z brzuszka na plecy 🙃 😮 🤪

Ja powoli pakuję rzeczy dla na na wyjazd do kliniki, jutro mam zadzwonić żeby nam potwierdzili czyt jest dla nas miejsce i wieczorkiem jedziemy, najpierw do mojego brata a w pn rano do szpitala. Mam już stres związany z tym pobytem, nawet samo pakowanie jakoś mi nie wychodzi :| muszę się zabrać w końcu za to bo inaczej będzie co raz gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Zapomniałam się wam pochwalić nasz spryciarz nauczył się przewracać z brzuszka na plecy 🙃 😮 🤪


Wow, to szybko! 🙂

jolajcik napisał(a):

Ja powoli pakuję rzeczy dla na na wyjazd do kliniki, jutro mam zadzwonić żeby nam potwierdzili czyt jest dla nas miejsce i wieczorkiem jedziemy, najpierw do mojego brata a w pn rano do szpitala. Mam już stres związany z tym pobytem, nawet samo pakowanie jakoś mi nie wychodzi :| muszę się zabrać w końcu za to bo inaczej będzie co raz gorzej.


Na pewno wszystko będzie dobrze Jola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...