Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hey dziewczynki,

u nas można powiedzieć że jest ok, nie wiem co to kolka 😆 😆ale za to małemu się baaaaaaardzo ulewa,wręcz wymiotuje.Do dzisiaj był na Bebilonie Pepti ale razem z mężem gdybamy że może po za alergią na b.mleka krowiego Wiktor może byc uczulony na glukozę więc dzis z rana do lekarza po recepte na Isomil który cukrów nie ma ani mleka krowiego zobaczymy co to da?
Po za tym dopadły nas pleśniawy,walczymy trzymajcie kciuki.
Wszytkie fotki waszych dziciaczków są przesłodkie też jakies zaraz dodam a co tam 😜
Co do wagi to mały tydzień temu ważył 6,5kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
joma napisał(a):
Aneczka a może Martynka będzie miała rodzeństwo? hihi
Akurat tak rok po roku :P


😮 😮 ale by było.. biore tabletki anty 🙃


ja też mam juz kupione ale nie wiem kiedy mam zacząć je brac.nie karmie juz piersia z 2tyg a okresu nima 😮wiec nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
no ja biore Azalie i od razu bralam 1 tabletke nie czekajac na okres. tak jest przy karmieniu piersia. a ty jakie bedziesz brała?


tez z jednym hormonem CERAZETTE i nie wiem jak mam je stosowac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie. Ja siedzę u moich rodziców i Hania śpi, więc zaglądam do Was 🙂
Fijolku super fotka 🙂 i dobry pomysł z tą butelką. Przyznam się, że wczoraj miałam zrobić tak samo, bo Hania cały dzień na cycku wisiała i nie chciała spać. Pomyślałam, że jak wciągnie z butli to uśnie, ale w końcu nie zrobiłam tak... Może dzisiaj odciągnę...
Aneczka moja Hania tylko 2 razy usnęła na brzuszku ok miesiąc temu i myślałam, że jej będzie tak pasować. A teraz jak ją kładę to wkurza się strasznie, ślini i głową macha we wszystkie strony 🙂 Ale jak ją położę później na plecki to bąki ostre puszcza, więc chociaz tyle dobrego z tego leżenia na brzuchu 🙂 Ale Martynka śpi słodko 🙂
Marinko ja również czekam na foto, chociaż już jedno widziałam na fb 😉 🙂 Super Józio wyglądał ! 🙂

Aaa... i też jestem taka zmęczona jakbym nie spała kilka dni 😮 😮 oczy aż mnie bolą i senna cały czas jestem. Czyżby to jakiś kryzysik około 2-go miesiąca? 🤔 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamargaretka napisał(a):
Kasidełko - to Wiktorek ma przepiękny przyrost wagi - jestem normalnie w szoku


No żeby nie zapeszyć ale z 2,820przy porodzie skoczył do 6,5kg w 3miesiące 🤪 🤪lekarze mówią że wygląda jak pączek w maśle 😜 😜pomimo że ulewa i to bardzo 😞 kurcze ciekawa jestem jak bedzie po tym mleczku Isomil 🥴mam nadzieje ze lepiej i ze chodzi o alergie na glukoze i ze skoncza sie nasze problemy z ulewanio-wymiotami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój pączek 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/zdjcie251.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2184/zdjcie251.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...