Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
Niemam qrczę czasu na nic...eh...Oskarek miał dzis szczepienie,waży 6600 🤪a w piątek było 6300...skierowania na bioderka nie dostaliśmy a ja z tego wszystkiego zapomiałam zapytać,kolejne szczepienie 30 sierpnia.
Kilka godz temu dowiedziałam się że męża siostra w ciązy 🤪 🤪 🤪jutro idzie do szpitala bo ma plamienia ale wierzę że wszystko będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
u nas dziś straszne krzyki. już takich nie pamiętam ale dziś 5ty dzień bez kupy

i znów zjadłam budyń - z tym, że taki domowy - po nim nigdy nic nie było - wiec myślę, że to przez tą kupę

jedz duzo błonnika jabłka i wafle ryzowe moze pomoze mam nadzieje ze chociaz gazy jej odchodza i ugniataj jej brzuszek nózkami taki rowerek tylko nie po jedzeniu u nas to pomaga na gazy i czasami kupa wyskoczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry z deszczowego Poznania. Trochę Was nadrobiłam, niestety miałam problem z zalogowaniem się. Stała się dzisiaj rzecz niesamowita, moje dzieco przespało całą noc od 23 do 8 rano 🤪 🤪 🤪 Nie mam pojęcią jak to się stało ale o 5 się obudziłam i słuchałam czy oddycha 🥴 Jestem pozytywnie nastawiona mimo wstretnej pogody 🙃 Teraz dziecię śpi dalej a ja mam czas na prasowanie... 🙂

Martyna jestem pełna podziwu dla Ciebie że utrzymujesz tak drastyczną dietę, ja niestety odstawiłam cyca bo krzyk był niedozniesienia a już prawie nic nie jadłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka u nas tez pochmurno i chlodno ale fajnie bo misiek dzis przyjeżdza 🙂
co do diety to ja mam identyczna ale jem tez ryby na parze gotowane jakos nawet apetytu nie mam na inne produkty chociaz mleka bym sie napiła bo ja na mleku wychowana 😞 ale co za tym dobrego idzie waga spada ładnie 🙂 jutro chyba zrobie morfologie i jesli bedzie ok to pozostane przy takiej diecie ale jesli bedzie kiepsko to cos pomysle
a kapiele u nas teraz tez codziennie bo nie moge patrzec jak jej sie paprochy zbieraja w raczkach i na szyi no i kapiel dla pupci tez działa kojąco no i ona lubi kapiel ale jak jest chlodno albo cos robimy to nie robie problemu z niekapania 🙂
mala drzemie wiec poprasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY!!
pytanie czy wasze maleństwa zrobiły kiedykolwiek kupkę w postaci bobelka(taką twardą)??
Bo mój szkrab dzisiaj zrobił właśnie taka kupkę i to lekko zieloną 😮
Od kilku dni jest na innym mleczku sojowym i może to od niego ale nie wiem co mam o tym myslec 🤢zawsze robił z,ołte i jajecznicowate a teraz bobelek i to zielony....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
co do kapieli to ja kape Vanesske codziennie nie wazne czy sa upaly czy nie dla niej to rytual.
a co do spania to po kapieli pije butle, klade do lozka daje smoka przykywam buzke pielucha(inaczej nie zasnie) i spi do 6ej 🙂


słyszałam że są takie dzieci pieluchowe ale nie wiem o co w tym chodzi...a nie boisz się że sie pod tą pieluszką udusi...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz Zosienka jest piekna!!
Kasidelko ja nie wyobrazam sobie zeby moja Hanulka nie zasypiala wtulona w swoja smierdzaca mlekiem pieluszke. Wystaczy ze sie wtuli i zasypia bardzo szybko!

u nas calkiem fajna noc i mily poranek. Hania ladnie sie juz sama probuje bawic, co mnie cieszy bo spokojnie mozna zjesc sniadanko! 🙃

No i dzis jedzeniowa proba: sprobowalam na sniadanie domowej roboty ser z krowiego mleka. Symboliczna ilosc bo boje sie jak Hanulka zareaguje. Trzymajcie kciuki!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nasza Hania też z pieluszką zasypia ale nie kładę jej całkiem na buzi, tylko np. na policzku albo na pół twarzy 🙂 🙂 Bardzo to lubi 🙂
Co do diety... cóż... dla Hani wszystko! Chociaż uwielbiam jeść i mleczne produkty tez uwielbiam... najbardziej mi brakuje owoców. Ale surowych jeszcze się boję, bo skusiłam się na jabłko i był płacz, mimo, że kilka razy do surówki z marchewką ścierałam i chyba nic nie było... Już sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
U Nas tez pochmurno,ale cieplo...rano byla burza.Oskarek zasnal wiec wpadlam do was...dziewcZyny czy wam tez tak wypadaja wlosy?mi to garsciami 😞 😞 😞 😞
a jakie smoczki uzywacie dla dzieci?
Czy oliwkujecie dzieci po kapieli?Ja wyczytalam i potwierdzila mi pielegniarka ze oliwke to uzywac do miesiaca a pozniej balsam dla dzieci bo oliwka zapycha pory i jeszcze cos tam,pisza o tym tez w gazecie MAM DZIECKO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Hejka
U Nas tez pochmurno,ale cieplo...rano byla burza.Oskarek zasnal wiec wpadlam do was...dziewcZyny czy wam tez tak wypadaja wlosy?mi to garsciami 😞 😞 😞 😞
a jakie smoczki uzywacie dla dzieci?

ja po ciazy jeszcze nie odczuwam spadku hormonow. Mam piekne paznokcie, wlosy i skore.
Wiem jednak ze to nie bedzie trwalo wiecznie i w okolicach 4-5 miesiaca po porodzie zacznie sie pewnie wypadanie wlosow.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Kasiu my oliwki wogole nie uzywamy! ja nie moge bo mi potwornie wysusza skore.
Hanie od poczatku smarujemy mleczkiem HIPPa - dla mnie REWELACJA!!
co do smoka do uzywamy dwoch : aventa i disney'a.


DZieki za odpowiedz Aniu.Co do Hippa to mam płyn do kapieli i tez jestem zadowolona więc i na to mleczko sie skusze...a jaka jest dokladna nazwa tego mleczka to zaraz napisze do mamy zeby kupila bo ja jestem uziemiona heh...
a co do smoczkow do wlasnie myslalam o tym Avent bo mam butelki z ktorych jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Kasiu my oliwki wogole nie uzywamy! ja nie moge bo mi potwornie wysusza skore.
Hanie od poczatku smarujemy mleczkiem HIPPa - dla mnie REWELACJA!!
co do smoka do uzywamy dwoch : aventa i disney'a.


DZieki za odpowiedz Aniu.Co do Hippa to mam płyn do kapieli i tez jestem zadowolona więc i na to mleczko sie skusze...a jaka jest dokladna nazwa tego mleczka to zaraz napisze do mamy zeby kupila bo ja jestem uziemiona heh...
a co do smoczkow do wlasnie myslalam o tym Avent bo mam butelki z ktorych jestem zadowolona.

nazywa sie jakos mleczko. jest tylko oliwka albo to mleczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! ale moj misio ma dzisiaj humorek od 8.30 juz nie spi ale zmeczenie juz chyba wygrywa i powoli usypia.dzis moje dziecko z pozycji na wznak przekrecilo sie na bok 🙂
ja tez nie uzywam oliwki bo jakos takos nie robi jak powinna a mleczko to chyba to...
http://www.hipp.pl/?id=351
kasiu manki mi tez wypadaja wlosy garsciami chyba kupie sobie skrzyp,a co do bioderek to my idziemy prywatnie.
ide zobaczyc jak tam ten moj misio.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

co do "twardych" kupek, to nasz Szymek jak był w szpitalu 1 dzień na humanie mct i wtedy zrobił kupkę jak dorosły człowiek

Jeżeli chodzi o oliwkę to my używamy do masażu przed kąpielą więc po 5 min jest zmyta. Nam na SR mówili, żeby nie oliwkować maluszki.

U nas kolejny bezsensowny dzień w szpitalu. Jedyne co dziś miał w zleceniach to ważenie, przynajmniej wiem, że zaczął przybierać i dziś jest o 35g więcej, czyli przez dwa dni ma + 115g, przy jego "oszołamiającej" wadze to dużo, biorąc pod uwagę, że w dwa miesiące przybrał tylko 1 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...