Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny nie mam już sił!!!

Dzwonili z kliniki, że mają już wynik posiewu cewnikowanego moczu. Pałeczka ropy błękitnej cięgle się utrzymuje więc muszę dziś zgłosić się z Szymkiem do szpitala 😞 🤢
Znowu Szymek będzie miał venflon i znowu antybiotyk, ma 8 tygodni z czego przez 4 jest na antybiotyku a 5 spędził w szpitalu. Płakać mi się chce. Takie maleństwo a tak go męczy ta bakteria. A ja już powoli podłamuję się. Szkoda mi tego naszego szkraba i męża, który znowu sam w domu zostanie. Dobrze, że tym razem jesteśmy na miejscu i będzie mógł nas codziennie odwiedzać. Nie nadążam prać rzeczy i przepakowywać torby. Już przygotowałam wszystko, zaraz przyjedzie moja mama, która przywiezie skierowanie i jedziemy do szpitala.

Nie wyrabiam już ani psychicznie ani fizycznie :[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
czesc dziewczyny

bea - u nas kupy nie ma nawet po 7 dni.



7 dni !!!jejku i jak ty to wytrzymujesz bo ja po dwóch dniach warjacji dostaje 🤢
Ale .....miałam napisac że nerw coraz wiekszy mam bo brak kupy nadal ,dwa dni leje cholernie że nie mam jak wyjsc z małym a on do spacerow przyzwyczajony i nie spi praktycznie wogóle w dzien dzis mmoże 20 min ze mna w lozku i cały czas kweka i kweka i juz nie wiem o co chodzi ....
Ale to wszystko to pikus przy problemach JOLAJCIK kochana trzymaj sie i ucałuj Szymka od nas 🙂jest dzielnym chłopcem a ty super mama dacie rade pokonac to cholerstwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bea29 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
czesc dziewczyny

bea - u nas kupy nie ma nawet po 7 dni.



7 dni !!!jejku i jak ty to wytrzymujesz bo ja po dwóch dniach warjacji dostaje 🤢
Ale .....miałam napisac że nerw coraz wiekszy mam bo brak kupy nadal ,dwa dni leje cholernie że nie mam jak wyjsc z małym a on do spacerow przyzwyczajony i nie spi praktycznie wogóle w dzien dzis mmoże 20 min ze mna w lozku i cały czas kweka i kweka i juz nie wiem o co chodzi ....
Ale to wszystko to pikus przy problemach JOLAJCIK kochana trzymaj sie i ucałuj Szymka od nas 🙂jest dzielnym chłopcem a ty super mama dacie rade pokonac to cholerstwo!


U nas po zmianie mleczka na Isomil też kupy żadziej (raz na 2-3 dni) w dodatku twarde 🥴 🤢 ale dzis sie wkurzylam i dałam małemu herbatke z kopru po 5-10 min kupka ale gesta niestety no ale lepsze to niz nic...musimy jeszcze wytrzymac z tydzien bo efekt jest taki ze mniej ulewa nie wymiotuje ale te chol..kupy sa twarde....
Jolancik trzymaj sie będzie dobrze !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez nie cierpie takiego porównywania dzieci przecież każde jest inne ........
A u nas w pazdzierniku meża brat bedzie miał córcie i pewno tez bedzie porownywanie dzieci i mam przez moja tesciowa wrrr....jak wpada w odwiedziny do nas to tylko mnie próbuje pouczać i zawsze mnie wkurzy a że jest lekarzem to wiecie najmądrzejsza jest.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bea - Majka się urodziła wcześniej. miala 51 cm i 2760.

i już były komentarze siostry mojego męża że jaka ona maleńka. a oceniała tylko po zdjeciach
i teksty typu - mnie to każą robić w 36 tygodniu bo takiego steryda urodzę....

a w sumie to nie ma nic do rzeczy ale wiem ze będzie mnie wkurzac takie gadanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Urodzila sie wczesnie ale i tak ładnie wazyła 🙂 i pieknie rosnie sliczna z niej panienka moja najstarsza córcia tez wczesniej sie urodziła i z taka sama waga a pannica z niej dzis że ho ho 🙂 i wszyscy mi wmawiali ze za duzo ja nosze że rozpieszczam ze butelke jej powinam dac bo nie bedzie rosnąc na piersi 🙂najlepiej miec to gdzies jak gadaja ale wkurzało mnie to okropnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JOLA WIEM ZE ZADNE SLOWA NIE WYRAZA TEGO CO CZUJESZ TAK SAMO WIEM ZE ZADNE SLOWA CIE NIE POCIESZA ALE MOGE CI TYLKO POWIEDZIEC ZE WIEM CO CZUJESZ PIOTRUS MIAL 3 TYGODNIE Z CZEGO DRUGIE TYLE SPEDZILISMY W SZPITALU,DO TEJ PORY JEDNAK JAK SOBIE O TYM POMYSLE TO MI SIE PLAKAC CHCE WIERZE JEDNAK ZE MEDYCYNA POWOLI POSUWA SIE DO PRZODU I ZE WAM POMOGA I ZE WSZYSTKO DOBRZE SIE SKONCZY JAK NAM,CODZIENNIE O WAS MYSLE I SIE MODLE,BO WIEM JAK POMAGA DOBRE SLOWO,POZYTYWNE MYSLENIE,TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!
JAMARGARETKA NIE PRZEJMUJ SIE NICZYJYMI SLOWAMI BO TWOJE DZIECKO JEST TYLKO TWOJE I NIKT NIE MA PRAWA WIEDZIEC CO DLA NIEGO NAJLEPSZE JAK TYLKO TY,BUZIAKI DLA CIEBIE I MAJECZKI.
A MY DZISIAJ KOLEJNY DZIEN W DOMU,TA POGODA PRZYTLACZA,A SAMOPOCZUCIE DO DU...SZY 🙂 TRZYMAJCIE SIE CIEPLO CIOTECZKI MIMO WSZYSTKO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...