Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No moj wlasnie mial kolke 😞a jak płakał biedak,Babcia go uspokoiła i uśpiła...może pośpi.W dzień było ok to wieczór męczący...eh zawsze cos.Czemu te dzieci Nasze muszĄ tak cierpieć?Takie małe niewinne istotki a już tyle cierpienia 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞Widac espunisan nie zawsze pomaga...
Kasiar,Fijolek sliczne dziewczynki,mam wrazenie ze co zdjecie to sa wieksze/// 🤪
Martynko u Nas coś często są takie dni...niestety i jak kiedys Maly uwielbial spacery tak teraz biore go na spiocha bo zanim zasnie to da koncert az cala wies patrzy jakbym niewiadomo co robila temu dziecku...eh...uroki zycia na wsi.
Dziewczyny a moge kupic cos na kolke sama bez recepty w aptece czy powinnam pojsc do pediatry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamusie!

CHRZCINy udane! Jestem meeeeeeeeeeeeeega szczęśliwa!Mój Józek wytrzymał dzielnie!
No i musiałam kupić mu strój inny bo było tak gorąco. Na szczęście mój ulubiony sklep ZARA i spodenki i koszule miał 🙂

Obiad też cuuudny 🙂

Manki ja więcej jestem w wawie niż w mławie. Nie chce mi sie tam siedzieć 🤢 Nie ma co robić.

Jamargaretka baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo się cieszę, że Maja nosi 🙂 jest mi bardzo miło 🙂

kasiar12 i Fijolku śliczne dziewczyneczki ! 🙂 A teraz lecimy z mężem na spacery bo ma wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma to zależy dla kogo wyglądał bosko 😮 😮 bo dla mnie tak bo nie chciałam żadnych garniturasów ale moja mama się oburzyła... Aaaaaaaale tam mi się podobał! Dodatkowo miał gołe stópki i był bez czapy 🙂 🙂 pokaże zdjęcia! jak tylko będą!


Dziewczyny sprzedam wózek xlander xq w baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrej cenie 🙂 🙂 Kupiliśmy jednak wózek maxi cosi murę ☺️ ☺️
Może znacie kogoś kto chciałby kupic niedrogi fajny wózek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
Jamargaretko podobno po budyniu moze brzuszek bolec u nas tak bylo
a my 3 dzien bez kolek i placzu
no zasypia juz godzine i zasnac nie moze najpierw na rekach a teraz sama w łozeczku ale wierci sie kreci jakby miala robaki 😁 ale oczy zamkniete jakies niespokojne to moje dziecko tylko czemu


wiesz co ja na ogol robie budyn sama i kompletnie nic nie dolega ale ten do ciasta był kupny a ciasta zjadlam sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwonili do Nas z przychodni,jutro mamy szczepienie...aż sie boje ntego placzu Oskarka 😞biedny...szczepienie było już 2 tyg temu ale Oskarek na antybiotyku był i przelozono nam szczepienie...
U Nas szaro,buro i ponuro ale strasznie duszno...
MARINKO super ze chrzest sie udal,tez z niecierpliwoscia czekam na zdjecia Jozka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! dzis u nas szaro i ponuro,co jakis czas pada ale temperatura nie spadla i mega duchota jest,a Piotrus wogole od 7 prawie nie spi tylko marudzi juz powoli bezsilna jestem dobrze ze narazie lezy i patrzy na karuzelke 🙂
Kasia Manki my stosujemy bobotic bo ma najwieksze stezenie simeticonu (wieksze od espumisanu esputiconu) i smialo go mozesz kupic bez recepty w kazdej aptece.
Marinko ja tez specjalnie nie jestem za garniturkami do chrztu itp. obawiam sie jednak ze babcia sie szarpnie i kupi malemu cos takiego no a zeby nie robic przykrosci bede musiala mu to zalozyc...
Martynko faktycznie niedaleko mam do ciebie z wroclawia,kto wie moze kiedys zrobimy ci rodzinny nalot 🙂
Oho karuzela sie znudzila maly ma takie spiace oczy ale twardy zawodnik z niego ehh ide powalczyc dalej.buziaki do pozniej.
Hehe a moj Niunio konczy dzis 3 miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,
moja Hanulka juz sie zaaklimatyzowala. a ja znalazlam sposob zeby przespala wiekszosc nocy 🙂
po kapieli tradycyjnie mlesio i lulu. Potem kolo 22.30 dostala moje mleko z bulti i poniewaz nie zdarzylam wiecej sciagnac bylo tylko 100ml. Dopchnelysmy cycem 😁
i spala do 4! potem cysio znowu i pobudka dopiero kolo 8 rano. Moze dla wielu z Was to normalka ale moja Hania budzila sie ostatnio dosc czesto, troszke pociumkala i szla dalej spac. za godzinke znowu pobudka.. ehh a jak je z butelki w nocy to wiem ile je i latwiej leci i brzuszek bardziej wypelniony 😉
no i dzis mega pogodna! wlasne przespala 1,5h i jest z dziadkami na spacerze 🙂
a to zdjecie z naszego wczorajszego spacerku.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc00067ps.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6528/dsc00067ps.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie.. ksieżniczka poszła spac.. to czas dla mamy 🙂
u nas ost fajniutko sie zrobiło.. mała jak ja po 19 wykąpie.. dam cycucha naje sie i o 20 juz spiocha, przespi 4-5 h , przez sen dam cyca i dalej spi ale pobudke mam juz o 6-7 i nie ma dalej spania 🙂 a ja sie cos ost wyspac nie moge.. niby spie, a zmeczona sie budze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...