Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a nasz księciunio jeśli chodzi o wagę to jest w 10 centylu ale wzrost za to w 90 😁 waga niska bo mało przybiera ale to wynik tej chorej nerki. Ponoć może przybierać poniżej ogólnej normy bo przy wadach nerek trudniej o przyrost wagi i właściwie każdy + na wadze to norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!bylismy dzisiaj na kontrolnej wizycie u rehabilitantki,cwiczenia pomagaja mamusia sie w tym sprawdzila ale niestety postepu na tyle nie ma ze musimy zastosowac vojte.3 razy dziennie po 2 min. serce mi sie kraja na sama mysl no ale niestety czego sie nie robi dla dobra malenstwa.
Bambosz u mnie maly tez przechodzi kolki na szczescie juz sa coraz mniejsze a i sab simpex napewno tez ma cos w tym do powiedzenia 🙂 a tak wogole to witamy w gronie majoweczek!
Anonimosia moj Piotrus odrazu polubil nutramigen mozesz go dosladzac glukoza jesli dalej masz z nim problem.
Gusia karuzela jest w tej chwili jedna z lepszych przyjaciol Piotrka gada do niej i sie smieje aczkolwiek po 5 moze 6 seriach zaczyna mu sie nudzic.
musze wam sie pochwalic ze wydluzaja nam sie przerwy nocne w tej chwili trwaja ok.4,5 do 5,5h ale sie dobrze wyspac troszku...
no to chyba narazie tyle,moze jeszcze potem zajrze.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosiu mi lekarz polecił złożyć na palec jałowy gaik nasączony nystatyną i ścierać od środka do warg. Najlepiej nałożyć na najmniejszy palec. Chyba przestanę mu to dawać bo zaczął mocniej ulewać. Tylko nie wiem czym zastąpić nyststynę bo przecież pleśniawki same nie znikną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hussi 5 godzinek snu to już coś :-) Jakby nam ktoś powiedział kiedyś że 5 godzin snu to bedzie dla na święto ....My ostatnio z mężem wspominaliśmy jak to było jak nie było dzieci,,, w sobote spalismy do 9 jedlismy sniadanko i jeszcze sobie spaliśmy do 12 hihi.
A u nas ostanio Franek zasypia po 18 kiedy go kapiemy i śpi do 1-2 czyli 7 - 8 h bez przerwy.Chciałabym żeby te 7-8 godzin przesypiał dalej bo to cudowne ale tak od 22. Próbowałam go o 22 karmic mając nadzieje ze pośpi do 5-6, ale i tak sie budził o 1, a potem normalnie co 3 godziny. Wiec nie wiem....Ale i tak sie ciesze ze chociaz raz tak długo śpi, szkoda tylko że nie moge z nim iśc o 18 spać ;_) to bym sie wyspała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, ja padam i nie czuje nog 😞
zostawilam dzis Zuzie z babcia, a z druga babcia poszlismy na fjordy - zeby tez cos zobaczyla jak juz przyjechala nas odwiedzic 🙂

ale przyznaje ze mialam bardzo ciezko zostawic Zuzie na pol dnia 😞 😞 😞

Z mezem i siostrzenica na promie 🙂

Moja mamusia z siostrzenica juz na fiordzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Zaleglosci troche mam ale nadrobie...eh...u Nas ciezki dzien wczoraj.Caly dzien na rekach,marudzenie a chwilami krzyk nie do zniesienia 😞pojechalismy do rpzychodni,pediatry nie byylo,pielegniarki kazaly do rodzinnego isc a on co???Nie przyjal NAS bo on dzieci nie leczy 😞i jeszcze z morda na mnie...eh...po rozmowie z pieleghniarkami i Pania w aptece okazalo sie ze Oskar zaczal zabkowanie 😞jestem w szoku i ciezko mi w to uwierzyc bo on m dopiero 8 tygodni...
Dzis wybieram sie do pediatry...
Co do plessniawek my jestesmy po...Maly tez mial bialy jezyk i niby od mleka a jak sie okazalo to plesniawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Hej
Zaleglosci troche mam ale nadrobie...eh...u Nas ciezki dzien wczoraj.Caly dzien na rekach,marudzenie a chwilami krzyk nie do zniesienia 😞pojechalismy do rpzychodni,pediatry nie byylo,pielegniarki kazaly do rodzinnego isc a on co???Nie przyjal NAS bo on dzieci nie leczy 😞i jeszcze z morda na mnie...eh...po rozmowie z pieleghniarkami i Pania w aptece okazalo sie ze Oskar zaczal zabkowanie 😞jestem w szoku i ciezko mi w to uwierzyc bo on m dopiero 8 tygodni...
Dzis wybieram sie do pediatry...
Co do plessniawek my jestesmy po...Maly tez mial bialy jezyk i niby od mleka a jak sie okazalo to plesniawy...

jak to zabkowac??
Hania slini sie od pewnego czasu i pcha bardzo raczki do buzi, ale z tego co wiem to kolejny etap.
a po czym wywnioskowaliscie ze zabkuje?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Hej
Zaleglosci troche mam ale nadrobie...eh...u Nas ciezki dzien wczoraj.Caly dzien na rekach,marudzenie a chwilami krzyk nie do zniesienia 😞pojechalismy do rpzychodni,pediatry nie byylo,pielegniarki kazaly do rodzinnego isc a on co???Nie przyjal NAS bo on dzieci nie leczy 😞i jeszcze z morda na mnie...eh...po rozmowie z pieleghniarkami i Pania w aptece okazalo sie ze Oskar zaczal zabkowanie 😞jestem w szoku i ciezko mi w to uwierzyc bo on m dopiero 8 tygodni...
Dzis wybieram sie do pediatry...
Co do plessniawek my jestesmy po...Maly tez mial bialy jezyk i niby od mleka a jak sie okazalo to plesniawy...

jak to zabkowac??
Hania slini sie od pewnego czasu i pcha bardzo raczki do buzi, ale z tego co wiem to kolejny etap.


a po czym wywnioskowaliscie ze zabkuje?? 😮


Aniu mój Oskar już też jakiś czas się slini i piąstki pcha,wczoraj doszło marudzenie i płacz więc pojechalismy no i pioelegniarki powiedzialy ze prawdopodobnie zabkowanie,dla mnie to dziwne i ciezko mi w to uwierzyc wiec dzis pojedziemy do pediatry sie upewnic bo mysle ze na zabki mamy czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Ojoj my przygotowujemy się do chrzcin.
Łojoj 🙂 🙂
Ale dziś paskudnie w Wawie. Cały czas pada 😠

Mój też pcha rączki i się ślini ale Anielka też tak robiła a ząbki dipero zaczęły wycghodzić w 9mies.
Moja lekarka też mówi, że to normalne 🙂 🙂

Fijolek a Ty sobie zaraz odpoczniesz 🙂 🙂!!! I dooooooooobrze! Niech ta suwalszczyzna Wam służy!

A my jedziemy w gory na 9 d ni 🙂 😜 Nie moge sie doczekać! Pójdziemy zdobywać szczyty 🙂 Ale dopero w 2 tygodniu sierpnia. wcześniej nad morze na weekend skoczymy pewnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas też okropnie szaro,buro i ponuro i ciągle pada 😠
Marinko to już nie mieszkasz w Mławie?To jutro już chrzest?My planujemy na 6 sierpnia z powodu planów chrzesnej.
A co do tego niby "ząbkowania" top mi sie wydaje ze to inny powod,nie mam dzieci i nie znam sie za bardzo ale mysle ze to nie to.Na 12;30 mam do pediatry wiec zobaczymy...eh...macierzystwo jest trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
U Nas też okropnie szaro,buro i ponuro i ciągle pada 😠
Marinko to już nie mieszkasz w Mławie?To jutro już chrzest?My planujemy na 6 sierpnia z powodu planów chrzesnej.
A co do tego niby "ząbkowania" top mi sie wydaje ze to inny powod,nie mam dzieci i nie znam sie za bardzo ale mysle ze to nie to.Na 12;30 mam do pediatry wiec zobaczymy...eh...macierzystwo jest trudne.


Kasia-Manki my też planujemy chrzciny na 6 sierpnia 🙂 I też stwierdzam że macierzyństwo jest trudne- moja też wczoraj cały dzień na rękach i ciągły płacz ale to taki że szyby w oknach pękają. Mój M zamykał okna żeby ludzie na nas nie nasłali pomocy społecznej że coś dziecku robimy 🙂 Już sama nie wiem czemu ona tak robi- chyba za wcześnie na wymuszanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Kasia tymi zdjęciami przywołałaś moje odwieczne marzenie o wyjeździe do Norwegi...ile razy już byłam na fiordach palcem po mapie :| echhh....

Ja byla wczoraj drugi raz ( a po pierwszym powiedzialam ze juz nie pojde 3h wspinaczki po kamieniach dam fotke) 🙂 a wczoraj stwierdzila ze wole rodzic niz isc 3 raz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...