Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agatka, daj spokoj z tymi lekarzami, ja od razu Wojtkowi mowilam ze moge sie umowic do lekarza ale on mi nic nie powie czego juz nie wiem. 29go idziemy niby do pediatry, do tej pory nie bede zmieniala mleka, chyba ze sytuacja sie pogorszy.
Nie ma tutaj nigdzie polskiego lekarza, niestety.
Tutaj tez na wszystko przepisuja paracetamol.... porazka, szkoda slow.
Moja mama jeszcze jak zyla to chwalila kosmetyki Johnsons Baby, moze sie zepsuly, albo Miloszek taki wrazliwy.

U nas znow akcja kupka.... juz 28 godzin nic.

Adrianek z swoim przyjacielem 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/1020574.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4673/1020574.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Przyja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
dziewczyny wychodzicie z dzieciaczkami jak jest zimno? tzn 10- 15 stopni? bo nam pediatra powiedziałą by wychodzic tylko cieplej ubrac i wychodzimy, zamowiłam dzis rekawiczki bo w te noworodkowe sie nie miesci 🙂 a ostatnio było zimno załozyłam ta pokrywkę na wózek ona jest fajnie wyprofilowana i chroni dzidzie tez przed wiatrem.no i na łapki musiałąm załozyc takie ciepłe wieksze skarpeki 🙂 bo mu zmarzły jak wyciagał spod kocyka.i odpukac narazie nie choruje a juz pare spacerków takich przeszlismy.


beti, w Irlandii większość dni jest bez słoneczka, wietrzna i chłodna a także deszczowa... także ja nie mam wyboru i mimo takiej pogody wychodzę z synkiem. Jakbym miała wychodzić tylko w te ciepłe dni, to mój smyk bardzo rzadko by wychodził na spacerek. Czasami spacerujemy jak delikatnie mży, zabieramy pokrywę przeciwdeszczową, Ubieramy się ciepło, smarujemy buźkę kremem ochronnym i spacerujemy 🙂 innego wyjścia nie mamy 🙂 póki co malutki zdrowy jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny macie może bujaczek-leżaczek? Ja kupiłam ostatnio i po prostu rewelacja! Huśtawka też fajna, ale ten bujaczek super sprawa, mogę zabrać małego wszędzie ze sobą jak marudzi. Wczoraj postawiłam go na stole a ja działałam w kuchni obiadek, mały nie płakał bo obserwował co mama robi 🙂 a dodatkowo bujaczek ma funkcję wibracji, poza tym grzechotkę i misie nad głową, którymi może się bawić 🙂
Jak marudzi, wkładam go do bujaczka i cisza..... po prostu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agatka u nas w hustawce tez jest wibracja. Ja gdybym nie dostala hustawki to wlasnie chcialam kupic bujaczek 🙂 ale teraz sobie odpuszcze. Miloszek ma takie same spioszki jak Adrianek....H&M gora!! hehe.
Mnie zastanawia jedna rzecz. Jak poloze Adika do hustawki, albo gdziekolwiek to placze bo niby ma skurcze brzuszka... jak go wezme na rece, to spi 😮. Przeciez na rekach tez powinien miec skurcze... no i teraz nie wiem czy on sciemnia czy co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti fajny ten Twój bujaczek ,może mały jeszcze troszkę czasu potrzebuje. Faktycznie te zabaweczki są masywniejsze.
Marlena żebyś wiedziała, mój mały zasypia w tym bujaczku, zawsze go potem przenoszę do wózka 🙂
Co do H&M bardzo lubię tą markę 🙂
Jeśli chodzi o Adrianka może po prostu chce na rączki i już, czasami dzieciaczki potrafią być małymi szantażystami 🙂 mój też tak ma czasami 😁 a może i beti ma rację, że faktycznie taka pozycja zmniejsza ból u dziecka, chociaż mojemu nie pomagał żaden sposób trzymania na rączkach, darł się cały czas, uspokoił się po jakimś czasie od podania herbatki koperkowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82, no ale kolka a bole brzuszka to co innego. Jak go brzuszek boli to tak nie wrzeszczy tylko placze i steka a kolka, to matko boska przenajswietsza nikomu nie zycze i moge go wtedy nawet na lampie posadzic i nic nie pomaga... kolka to masakra, naszczescie wczoraj byl spokojny. Zmienilam mu smoczek z 2 na 1 znow, ale nie wiem czy przy tym zostane, bo to mleko comfort jest bardziej geste i nie chce mu leciec przez jedna dziurke i zas placz, a w dodatku zmeczy sie ssaniem i zostawia mi czasem po 40ml. No a z 2 to 6-10min max i wszystko zje, a powinien jesc 15-20 min wiec za szybko je i od tego pewnie tez brzuszek boli. Krotko mowiac i tak zle i tak niedobrze.
beti82, ladny ten lezaczek, taaaaki kolorowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata, Adrian dzis byl marudny i wierzgal nogami, bo wiadomo kupke juz by chcial zrobic a tu nic, no i go boli. z godzine temu dalam mu herbatke to dopiero teraz twardo usnal. Za godzine ma karmienie ale jak sie sam nie obudzi to nie mam zamiaru go budzic.
Ja juz omijam H&M szerokim lukiem, bo jeszcze nie wyszlam nigdy z pustymi rekoma 😁.
W dodatku znalazlam strone mexxa i oszalalam, pozamawialam pelno ciuszkow bo na przecenie sa naprawde tanie no i teraz mam za swoje, bo Adrianek wyrosl z wiekszosci a jeszcze nie zalozyl ani razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...