Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
My juz po kapielce i ostatnim jedzonku, wczesnie dzis, ale jakos tak wyszlo. Wypije herbatke i lece spac, bo przeciez teraz to Adrian decyduje kiedy sie kladziemy spac i kiedy wstajemy. hihi. Ciezko jednak samej, bo maly wyje i musze go zostawic zeby przygotowac butelke albo kapiel, a tak to jedno z nas przygotowywalo a drugie pocieszalo Adrianka 😁. Nie moge patrzec jak on jest taki zaplakany, no ale pewnie nic mu nie bedzie. Jeszcze tylko 9 dni bez taty... mam nadzieje ze szybko minie, najwazniejsze to sie nie zalamac. Na szczescie Adi dzis grzeczny, nawet nie mial (odpukac) zadnych boli brzuszka, aczkolwiek kupki brak 😞.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 my już też po kąpieli i jedzonku 🙂 a teraz chwila dla rodziców przed tv 🙂 idę zaraz do wanny się zrelaksować 🙂 oho słyszę jak mały kwęka... mam nadzieję, że zaśnie 🙂
monia fajny ten atlas kupek 🙂
Marlena mi też się podoba właśnie ta mata, byłam dzisiaj nawet ją kupić, ale nie mieli na sklepie, więc zamówiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agatka, wiem ze bedzie mial 3 szczepionki, jedna na miesiac, a pozniej juz rzadziej ale tez trzeba bedzie szczepic. Jutro przestudiuje jak to wyglada i dam Ci znac, mi sie wydawalo ze sa 3 w 1, ale nie jestem pewna, musze sprawdzic.
Te maty w ogole sa ciezko dostepne (w sklepach), przewaznie wyprzedane.

Adrian twardo cwiczy jak go poloze sobie na klatke piersiowa na brzuszek, wtedy sie wygina zeby na mnie spojrzec, czasem sie nawet usmiecha mimo ze steka, bo to jest meczace. Staram sie klasc go na brzuszek po kapieli, zeby pocwiczyl i przy okazji zeby go wymasowac oliwka, ale z tym roznie bywa, jesli mu jest zimno to zaraz wyje i nawet gdyby mial sie udusic to za nic w swiecie nie chce podniesc glowki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamuski 🙂 u mnie dalej coraz mniej pokarmu, z dnia na dzień ściągam coraz mniej, ale pogodziłam się już ztym, bo bawarki, herbatki, itd, ściąganie laktatorem regularnie, nie pomogą jeżeli dziecko nie chce ssać piersi i ją odrzuca, więc te resztki ściągam dalej lakatatorem i jej daję, próbowałam na siłę ją trochę przystawiać, ale ona się denerwuje, ja sie denerwuję,ona płacze i ja razem z nią, i po co to, nie będę stresować dziecka, ważne żeby rosła i się rozwijała a to jest dla mnie najważniejsze, my jutro idziemy na pierwsze szczepienie, kupilismy tą 5 w 1 i na pneumokoki szczepimy, a pozniej na meningokoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka, u nas szczepionki wygladaja tak:
2 miesieczne dziecko: 1 szczepionka: Błonica, Krztusiec, Tężec, Choroba Heinego-Medina, Haemophilus influenzae + 1 szczepionka na Pneumokoki

Pozniej w 3,4 i 11 miesiacu znow seria tych samych szczepionek (nie wiem dlaczego). Pozniej juz sa inne szczepionki w wieku 14 miesiecy, 3,5 roku i 9 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski! 🙂
Marlena to u Was też są te skojarzone.. u nas wygląda to identycznie. Ale tak się boję tych skojarzonych po tych artykułach co czytałam..

Ania zazdroszczę Ci tego okresu 😁 ja tak jak Marlena mam receptę na pigułki, no ale muszę zaczekać na okres... który jakoś nie chce się pojawić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wstyd się przyznać ale ja jeszcze nie ten teges... Jestem tak zmęczona wieczorami ze oddam. Wczoraj zasnelam w ubraniu :-( mała gaworzyla do 22 i przycisnelismy ja i do 23 zasnela. Wcześniej cyrki przy cycku... Opadam z sił i wracam do ścisłej diety... Bo dość mam tego suszenia przez cały dzień, przez to się wybudza i już nie zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam pozwólcie że się wtrące do waszego tematu ja również jeszcze nie teges bo nie mam również ochoty ani siły.Nie wiem czemu tak jest?
Co do okresu to ja chyba miałam 1,5tyg temu ale czy to był okres hmm tego to niewiem bo po porodzie krwawiłam tylko 3tyg potem coś brązowego lecialo i było coraz mniej aż tu nagle krew siępojawiła i 5 dni trzymało ale nic nie bolał mnie brzuch a zawsze miałam mega ból jak miałam okres i zastanawiam się czy się oczyszczałam nadal czy to był okres???
Musze poczekac i zobacze pod koniec sierpnia lub początek września 😮

Dziewczyny czy do chrztu trzeba miec zawsze becik??Bo 11września mam chrzciny i się zastanawiam czy muszę miec czy mogę miec małego normalnie w ubranku na rękach wiem głupie pytanie ale mam dylemat hmmm 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas tez jak narazie bez seksu, a najgorsze ze moj pojechal taki wyposzczony do Polski. hehe.
My czekamy az zaczne brac tabletki, bo ja swojego nie namowie na gumki niestety. Wieczorami tez padam bo taki caly dzien z maluszkiem jest meczacy.

Agata, ja tez sie troche boje tych szczepionek, ale nic dlatego nie czytam, zeby nie oszalec i nie zaczac sobie czegos wmawiac, jak to ze mna bywa. Zreszta patrze na to z tej strony ze juz tyle maluszkow jest zaszczepionych a ryzyko jest we wszystkim na co spojrzymy...w jedzeniu, nawet w powietrzu. A po co pozniej sie obwiniac jak sie dziecka nie zaszczepi, a ono zlapie jakies cholerstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buu, moja Lenka ma jakieś uczulenie 😞 Wyskoczyło wokół oczu i na zewnętrznych stronach ud 😞
Wczoraj jak głupia najadłam się nektarynek, kupiłam sobie biszkopty i do tego dołożyłam bawarke 😞 Ciekawe co z tego zaszkodziło małej 😞 Oby tylko zeszło!
Pozdrawiamy Was mamusie i dzidzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...