Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti Twój Filipek super facet.
A Borysio podrywacz mały. Super fotki.
Basia gratuluje mgr!! 😘
A my wczoraj... godz 0:00 oczy otwarte nagle, leży i się śmieje obok mnie. No to ja plecami do niej i próbuję zasną. Po pół godziny odwracam się do niej, i coś mnie tknęło zajrzeć pod kołdrę. A tam cholera czarno. Kilo gówna wylało się z pampersa na swieżo ubraną pościel, a ona tapla się gołymi nóżkami w tej kupie. Masakra. Rolkę papieru wykorzystałam żeby wszystko zebrać a ubranie rozciełam nożycami.
Kurcze też ma takiego placka po trzecim szczepieniu... chyba sięgnę po kapustę niżej wspomnianą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie jestem na etapie szukania niani.
Jutro spotykam się z trzema kobietami. Jakoś szkoda mi jej do żłobka dawać. Tym bardziej zimą, rano wyprowadzać ją na dwór żeby dowieść do żłobka.
Bałam się niania krzyknie mi mega stawkę. Oczywiście znalazły się takie co życzą sobie 20zł.h czyli za m-ac jakieś 2800 . 😮 😮 😮
Ale znalazłam kilka Pań w różnym wieku, 32, 38 48, 52 którym odpowiada stawka 10zł/h.
Poza tym w czasie kiedy niania będzie z małą ( 7-14) mój M. będzie spał w mieszkaniu po nocnych trasach. Po 14 on z nią będzie a od 16 ja. Planuje wrócić do pracy na 7/8 etatu i odejmować sobie jescze godzinę na karmienie. Więc po 6h pracy mam plan utrzymać pokarm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aj Beti tam u nas w sensie Starachowice, Kielce, faktycznie nianie oczekują niższych stawek.
Kurcze mózg mi się przegrzewa jak liczę to wszystko jak my damy radę. Rata za mieszkanie, czynsz, opłaty itp no i min. 1400 dla niani. 😞 😞
Lipa troszkę no ale cóż... wolę sama sobie odmówić kilku rzeczy ale żeby mała nie była nigdzie ciągana z rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzatta mnie też tak każdy mówił ze min. 2000 muszę szykować.
Skorzystałam z niania.pl. Super portal. Zarejestrowałam się za 39zł i mam mnóstwo propozycji.
Najlepiej kobitkę która jest na emeryturze i chce dorobić lub taką, której facet zarabia grubą kasę i ona chce sobie zająć czas wolny bo dzieciaki już duże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nic dziewczyny, mykam spać chyba powoli. Mała śpi ale pewnie jak pójdę do niej to się obudzi. Hm ale już wkrótce będzie mieć swój pokój. Nie mogę się doczekać. Spełnilo się moje marzenie.. własne m. No i tak. Dzieciak jest, mieszkanie jest teraz zostało tylko zapieprzać na to wszystko. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...