Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
http://allegro.pl/firanka-firanki-makarony-kolko-gratis-i3035759477.html
Chcę taką firanke kupic tylko mam dylemat jaki kolor wybrac lamówki i makaronu zastanawiam się nad seledynem,koniakowym lub niebieskim.
W tym pokoju mam 1ściane w tapecie w zwierzątka dla malego i tam są kolory pomarańczowe tło,malinowy,żółty,rudy,jasny niebieski taki sam jak w ofercie makaronu w te kolory są zwierzątka.


Monia ja mam makaron taki, fioletowy, z tych kolorów to chyba ten wrzos, też bardzo ładnie wygląda. Do tego mam firankę ecru ze srebrną delikatną nitką, jakiś wzorek na firance tworzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
M przywiózł paracetamol i dostała czopek na sile...
Wcześniej nosilam ja na rękach (Bo na szczęście spał) ona płakała i sie darla.. W koncu zaczęła wymiotowac oj chyba bliższe prawdy jest rzygac... Cały pokój obrzygala.. Mnie siebie dywany podłogę.. Krztusila sie tym.. Ja sama, Bo za ścianą,..
Potem siedzialysmy w oknie i ogladalysmy pieski i kotki które nie śpią nocą.
I tata wrócił z apteki i pogotowia. Daliśmy na sile czopek, przebralismy. Oj cieżko było...
Za to Bo spał od 21 do 5:30!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza tylko pamiętaj, że jak chcesz temp zbijać w kąpieli, to najpierw nalej normalną wodę i dolewaj zimnej stopniowo, żeby szoku nie było... Czasami jak działamy w "desperacji" to umykaja takie rzeczy... Biedna malutka 😞
Ja mam okłady chłodzące IBUM ICE, używałam jak Mała miała ponad 39 st, kawałek odcięłam i na czoło... na pewno działało kojąco i mniej drastycznie niż okłady np. z pieluszki, chociaż ja na nóżki kładłam tetre namoczoną ale też nie w zimnej a letniej wodzie...

U nas atak zimy, sypie już 2 dzień 😞 nie lubię już śniegu, tęsknię za słońcem...
wpadłam w szał porzadków, prania i się tak zakopałam, że nie wiem w co ręce włozyć... idę dalej działać bo wieczór mnie zastanie w takim armagedonie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza te plastry Buterfly to te ibum własnie.
na wysokie goraczki tylko czopki. no chyba ze biegunka jest. bo doustnie to podaje zadko,jak juz gorączka jest troche ujarzmiona. dłuzej czeka sie na efekt.paracetamol babka nam kazałą po 4ech godzinach po imbuprofenie podawac, jak łączyłam.a wy jakie mieliscie zalecenia?jakis wirus musiał ją dopasc.ciekawe jak teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
czerwcowka napisał(a):
U nas jest 40 stopni i nurofen nic nie dał!!!!
Co jej dać?!


okłady zimne, no i czopek może teraz jak masz.


Na przemian dawaj co 4godziny Nurofen z paracetamolem w czopkach ja tak robiłam np.8rano Nurofen 12 czopki 16 nurofen20czopki itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu to u nas to samo.. Raz zwymioyowala ale to było 40 stopni więc miała prawo
Dziś znów m wziął ja w nocy do siebie bo poplakiwala
Poszedł do pracy a tu znów 38 stopni
Narazie poszła spać mam nadzieje zs juz nie skoczy a po pracy m pójdzie do sąsiadki zeby ja jutro obejrzala chyba ze sie poprawi..

Bo nie przybiera na wadze.. Dziecko w 4-5 mcu zycia powinno podwoić wagę urodzeniowa
Juz tydzień bić nie przybrał a nawet spadł minimalnie
Czy może miec na to wpływ wprowadzenie mm lub zupki z glutenem?!
Jest ogromny (7630) ale duży sie urodził..
Myśle ze nie najada sie moim mlekiem juz.. Ale jak mi dam kolejna butelkę to odmówi cyca, juz jest cieżko bo mu sie spodobała butla.. A jak dostanie jeszcze jedna to będzie koniec
M mnie namawia zeby juz odstawić ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!

Ja tak ekspresem!!

Gosiu, mam zmywarkę ale ja tego płynu używam też jako "mydła do rąk" wiec schodzi dużo a poza tym mam niestety masę rzeczy, których nie mogę myć w zmywarce, bo są ręcznie dekorowane 😞

Wczoraj byłam u neurologa, kręgoslup w badaniu - ruina!!!
Mam przykleić sobie plaster KAPIPLAST [Iza coś też dla Ciebie!!!], po zakończonym karmieniu prześwietlenie i rehabilitacja!

Dziś idę do gastrologa!

Iza, a nie za wcześnie na gluten? Raczej się go podaje po 6 miesiącu...No ale ja jeszcze nie w temacie!!!

U Nas histerie bo wychodzą zęby 3rójki! Dwie dolne już są a górne się pchają...

Nie wiem co dalej miałam napisać, ale i tak muszę spadać 😞(((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Ivi a te plastry to na receptę?


Nie nie, bez recepty.
A ja czytałam, że przy karmieniu piersią po 6 miesiącu. A Bo przeca dostaje tylko jedną butlę więc teoretycznie jest karmiony piersią.
Ale tak jak mówię, ja się jeszcze nie orientowałam... i mam czarną dziurę jak to było z Lenką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozumiem.
Może coś pomoże chwilowa przerwa...

Ja teraz podaję Sab do karmienia [ale nie każdego]
Espumisan 3 razy po 5 kropli
Dicoflor 5 kropli na dobę

Ostatnio wyczaiłam, że Alanek bardzo reaguje na kawę. Ma wówczas problem z zaśnięciem i złości się jak licho...
Nie mam pojęcia ile Alanek waży, nie mam wagi w domu.
Kolejne ważenie przy szczepieniu, które jest w marcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...