Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U mnie dzień kobiet zaczął się do d**** . Jakoś nie mogę się ostatnio dogadać z P, ciągle tylko się sprzeczamy, nie wiem czy to zmęczenie materiału czy jakiś kryzys...nie wiem ...ale nawet nie chce mi się nic naprawiać ani starać się by to wszystko miało ręce i nogi. Najchętniej to bym się wyrwała gdzieś na wieczór , żeby od tego wszystkiego odpocząć...ale mogę sobie jedynie pomarzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój mąż wczoraj chciał mi kupić jakiś prezent... zapytał jaki rozmiar, a ja się poryczałam i zakazałam kupowania czegokolwiek!!! 😞


Z mówieniem dzieci nie ma reguły. Jedne zaczynają szybciej inne wolniej ale z czasem wszystko się wyrówna i jeszcze Nam wszystkim spuchną uszy od słuchania : A dlaczego? A po co? A czemu? 😁
Mojej jednej koleżanki córka nie mówi NIC a drugiej synek mówi tylko MAMA i TATA a są w tym samym wieku co Nasze dzieci.
Natomiast niedawno była u mnie koleżanka z córeczką, która w wieku Naszych dzieci recytowała wierszyki i śpiewała piosenki 🙂 A teraz nie ma nawet 2 lat a mówi "Stół z powyłamywanymi nogami! Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego!" i inne tego typu łamijęzykówki 🙂
A za jakiś czas wszystkie dogadają się w tym samym języku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszko, to może i ja spróbuję mleka sojowego... Nigdy nie piłam ale ostatnio miałam ochotę na płatki. A jednak nie chcę za dużo laktozy wprowadzać bo wtedy to już w ogóle brzuszek miałby armagedon!!!

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką [ ma dwie córcie i teraz jest znów w ciąży 🙂 ] i jej starsza córka zaczęła robić kupy sama dopiero po 6 miesiącu!!
Wcześniej jak to moja koleżanka ujęła "było wygrzebywanie kup z pupy 😞"
Podziwiam ją, że w ogóle zdecydowała się na drugie dziecko!!
A teraz M ma 8 lat, A ma 20 miesięcy i teraz zaczęła trzecią ciążę 🙂 Oby tym razem był chłopak dla wyrównania sil w domu 😁 Bo mąż już ma niezły cipkoland 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
U mnie dzień kobiet zaczął się do d**** . Jakoś nie mogę się ostatnio dogadać z P, ciągle tylko się sprzeczamy, nie wiem czy to zmęczenie materiału czy jakiś kryzys...nie wiem ...ale nawet nie chce mi się nic naprawiać ani starać się by to wszystko miało ręce i nogi. Najchętniej to bym się wyrwała gdzieś na wieczór , żeby od tego wszystkiego odpocząć...ale mogę sobie jedynie pomarzyć.


A może piszesz się na 2 tygodniowy MEETING, który planuję zrobić w ramach odwetu na moim mężu? 😁


U mnie w otoczeniu co chwilę teraz słyszę o rozstaniach, rozwodach... Jakaś epidemia!!!
W tamtym tygodniu kiedy miałam atak bólu żołądka o którym pisałam, dowiedziałam się o tym, że kuzyn mojego męża odszedł od żony bo poznał inną kobietę :/ Oni mają wspólnie synka 7mio letniego a tamta Pani ma 7mio letnią córkę!!!!!!!!!!!!!
Obrzydzają mnie kobiety, które z premedytacją rozwalają czyjś związek....
Wybaczcie, że to piszę, ale to jedna z moich zasad, którymi kierowałam się od zawsze... Nigdy nie być tą trzecią!!!!
A wiecie jaki pierdolnięty powód "rozstania" i niechęci przytoczył kuzyn męża?
Bo A nigdy nie miała do mnie pretensji nawet jak wyszedłem z domu w piątek i wróciłem w niedzielę wieczorem! Nie miała polotu, zachowywała się jak stara baba, której nic się nie chce!
No dosłownie szok!
Teraz to ja już nie wiem jak się kobieta powinna zachowywać? Pewnie rozkładać nogi przed mężem demonstrując odjechaną fryzurkę intymną żeby nie było nudno w łóżku, organizować spływy kajakowe w grudniu żeby nie było nudno, chodzić w szpilkach po domu i kurwa awanturować się jak mąż spóźni się 30min z pracy aby nie było nudno 😮

A w tą niedzielę byli znajomi z którymi byliśmy na sylwestra 2010/2011 i oznajmili, że brat koleżanki, który był ze swoją żoną 11lat parą a obecnie są 1,5roku po ślubie składa pozew o rozwód...
Coś się damie przestało podobać, wróciła po świętach od rodziców dopiero w LUTYM!!! Brat koleżanki poprosił by żona została aż On wróci z pracy. Kiedy wrócił zastał w domu.... kubek, łyżeczkę i talerzyk!! Całą resztę wyniosła z domu 😁 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dziewuszki!!!

Spełnienia marzeń i radosnego Dnia Kobiet!!! :-*

Ivi ja się pisze na meeting ;-)!!!

Ale się z Was usmialam z rana :-) ja jadę do dermatologa i M. Filip jedzie z nami na zakupy :-) wczoraj dostałam zasłużoną premię w pracy więc można poszaleć ;-)

A dieta? Ogólnie ok. Dwa razy na początku podjadłam słodycze ale już chyba największy głód słodyczowy mam. Za sobą :-) nie waże się to nie wiem jak tam z wagą ;-) za to z ćwiczeniami kiepsko. Nie mam jakoś albo siły. Albo O w pracy. I wtedy nie mam jeszcze bardziej siły. W środę idę na spinning, wczoraj coś tam pojeździłam na rowerku. Zobaczymy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój synek po obfitej kolacji spał aż 3h.. Generalnie noc bez nocy. Pokarm z mojego cyca służy mu juz chyba tylko do picia. Słyszę ze ciągnie porządnie a za chwile głodny.. Z drugiej strony kolacje zjadł jak stary chłop a i tak 3h spał!!!
M mówi ze bierze urlop jak mój sie skończy (27-03) i bierze sie za niego w nocy. Będzie do niego wstawal i dawał butle..

Dziś nic nie sprzątam, nie gotuje, mam wyje*ane ;-) na drugie danie jajecznica ;-) i rogaliki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia trzymam kciuki za wytrwałość 🙂

Ja też z chęcią się piszę na meeting 🙂 mój mąż mówi że przesadzam opowiadając mu o tym jak się zachpwuje Milo, więc jakby tak został z nim nawet kilka dni 24/h to by się przekonał 🙂 i też by cierpliwość stracił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Wszystkiego naj dla Was i dla małych kobietek 😘

oj widzę, że z okazji dnia kobiet szykujecie plany ucieczkowe 🤪

ja już jestem na prochach przeciwbólowych, masakra jakaś, coś z ciśnieniem chyba bo głowa mi pęka...

miłego dnia, będę pewnie zaglądała co chwila do Was, bo pogoda do tyłka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepis ok, więc od razu się dzielę może któraś z Was sobie zrobi 🙂
Zwykła sucha babka ale bardzo smaczna, dałam duuuużo wiórek i nie dałam aromatu w przepisie jest 200 st. C a ja piekłam w 180 st, myślę , że 200 to za dużo 🙂
http://www.przepis-kulinarny.pl/szybkie-ciasto-z-wiorkami-kokosowymi-id1529.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
ja zrobiłam rogaliki z nutellą. Wyszły pyszne.
Ale nie obyło by się bez eksperymentów i stwierdzam że ciasto nadaje się również do sakiewek i rolady. Roladę robiłam z 1/4 części ciasta tak tylko na spróbowanie i z marmoladą. Mniamnuśne 🙂
Wczoraj oglądałam program i chodzą mi po głowie CZEKOLADOWE BROWNIE

Składniki:

250 g gorzkiej czekolady
280 g masła
250 g cukru pudru
75 g mąki
3 jaja
pół szklanki wody
75 g orzechów włoskich rozdrobnionych


Przygotowanie:

Czekoladę połam na małe kawałki, masło pokrój w kostkę. Wodę zagotuj w małym rondelku z cukrem i ziarenkami wanilii, dodaj czekoladę, potem masło, następnie ściągnij garnek z ognia. W misce wymieszaj mąkę i jaja, pomału dodawaj syrop czekoladowy, wsyp orzechy, wymieszaj. Przełóż do foremki wyłożonej papierem do pieczenia. Piecz 20 minut w temperaturze 180 stopni.
Ona w programie robiła w silikonowych foremkach na babeczki.
Ciekawe jak smakują, może ktoś robił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...