Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
heh myślałam że mam problemy z żołądkiem, bo mnie zamulało i generalnie tak żóładek mnie pobolewał.. a teraz tak myślę, że może to ciąża.. bo wcześniej mnie tak nie pobolewał, a już tak staram się zdrowo jadać.. z Miłoszkiem miałam zero mdłości, widać taki urok tej ciąży.

Byłam u lekarki, ale tu taka wizyta gówno warta, lekarz ogólny, zważyła mnie, ważę 57kg na starcie ciekawe ile przybiorę 🙂 zmierzyła ciśnienie, kazała nasiusiać papierkiem sprawdziła czy białka nie ma i jeszcze sprawdziła na swoim teście czy na pewno mój test się nie myli 😁 😁 😁 ale wyszły grube dwie krechy... choć mocz był mega rozcieńczony. 5/6 tydzień, wstępna data z okresu 14.11., na wizycie w szpitalu zrobią mi usg, i wizytę tą mam mieć pomiędzy 12-20 tyg ciąży, dostanę list 🙃 śmiechu warte to wszystko.
wcześniej z Miłoszkiem jeździłam do polskiej kliniki do Dublina, ale teraz nie mogę sobie na to pozwolić, bo mam Miłosza, as taka podróż to ok 3h.. no nic jakoś przetrwam te 40tyg pod tą dziwną irlandzką opieką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agatka Gratuulacje !!!!!!!!!
Co do tych plam ja odstawiłam jogurty wszelkie soki owocowe i cytrusy i kakao od dziś po niedzieli do dermatologa się wybiore.
No i smaruje te plamy maścią pośladkową i się zmniejszyły 🙂My je mamy z boku łydek i pod łydkami nad piętą i na kolankach i jedną 2mm na ramieniu i to wszystko jak na razie.
Oilatum pogarszało myje go mydłem bambino nie ma tych plam czerwonych jak po oilatum.

Magda wszystko będzie dobrze 🙂Musi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to Wam na plamki, uczulenia polecam krochmal z mąki ziemniaczanej! i nadmanganian potasu... w słoiczku najlepiej rozpuścić z 4-5 tabletki i dodawać do kąpieli po troszkę roztworu, tak żeby lekko wodę zabarwić na różowo, ale leciutko. Kilka dni takich kąpieli i powinno zejść... takie moje zdanie 🙂

Dzień doberek, dziś dzień zaczęłyśmy wcześnie... a nawet za wcześnie jak dla mnie 😜

Ogólnie już jesteśmy po śniadanku a ja kończę kawkę, dziś R ma wolne więc stwierdziłam że po odpoczywam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Ja dołączam do grona. Bo nie dość ze jak zwykle w nocy rządzil to jeszcze wstał 5:59..
Ze zmęczenia tym wszystkim zaczynamy z m warczec na siebie :-(
Nie powiem bo dziś wstał wcześniej i 1,5h zmywalam butelki, garnki itp ogarnial dom żebym ja miała mniej do roboty ale co z tego jak byle g wystarczy do awantury..

Po prostu nie radzę juz sobie z tym dzieckiem. Ma juz 5,5mca a nawet spać w nocy nie potrafi.
Nie wiem czy mu coś dolega czy tak po prostu ma..

Nie ma sie co mazac, kawę szykuje od razu pól dzbana i na fajkę idę.

A to moja corcia przed chwila..

http://instagr.am/p/XHIu5tmtN-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂

Magda spróbuję nadmanganian, choć wątpię czy pomoże, bo to nie jest jakaś pokrzywka tylko takie plamy typowe jak przy atopowym zapaleniu skóry. Ale na pewno spróbujemy, dzięki 🙂 może akurat, a jak z tym krochmalem ile się dodaje tej mąki?

Iza zdrówka! 🙂 Nikolka mała śmieszka 🙂 samodzielna dziewczynka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny działam od dzisiaj, przyszło moje narzędzie pracy 🙂

nie wiem czy Wam pisałam, ale zamierzam założyć taką mini działalnośc tutaj, będę robić dekoracje do dziecięcych pokoi, typu imiona na ścianę, miarki wzrostu i inne dekory. Farby akrylowe kupiłam, płyty mam a dziś najważniejsze przyszło. Już nawet jedną żyrafę ala miarkę wzrostu naszkicowałam na płycie 🙂 dziś będę wycinać no i malować 🙂 pochwalę się efektem 🙂 ogólnie to mam pełno rysunków na kartkach.. w ostatnim czasie malowałam wszystko co mi przyszło do głowy i co mogłoby być fajną dekoracją do pokoju dziecięcego 🙂
Co jak co zawsze lubiłam takie manualne robótki, a malowanie.. zawsze mi to jakoś fajnie wychodziło, w LO rysowałam w klasie na życzenie nauczyciela komiks Garfielda 🙂 więc myślę że źle nie powinno być, ciekawe czy będzie dobrze się sprzedawać.. pomysłów mam tysiące na różne obrazki itd.. 🙂po południu odpalam piłę i działam 🙂 muszę zrobić sporo rzeczy żeby mieć co reklamować 🙂 na razie stronkę firmy założę na FB... ale to za chwilę, najpierw muszę zrobić dużo rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka, zakładaj na fb stronkę koniecznie!!! ja ci reklamę spróbuję nakręcić, mogę cię popolecać, dać namiar na blogi, dużo stron mam polubionych o tematyce dziecięcej gdzie się udzielam trochę więc będę działała w Twoim imieniu 🙂 ... wszystko to REKLAMA! a ona jest dźwignią handlu 🙂 no i POWODZENIA! ja też uwielbiam takie tematy artystyczne 🙂

a mąki ja daję na oko, zagotuj rondelek wody, wsyp np. 5 łyżeczek mąki do zimnej wody i do gotującej wody wlej.... jak będzie za gęste to dolej wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko trzymam kciuki!!!!!
Ja niestety nie mam czasu na robienie chociażby tej biżuterii nad którą się tak podniecałam... ehhh

Dziś byliśmy na szczepieniu.
Biedaczek mój kochany 😞
Waży 6kg i ma 68cm wzrostu 😮
Wczoraj o mały włos a spadłabym ze schodów bo tyle narobiłam zakupów, że prawie mnie przeciążyło 🤨
Jak wychodzę na zakupy to jak buszmen!!!


Dziewczynki, bardzo Was proszę jeśli chciałybyście coś zamówić z www.amway.pl to proszę dajcie mi znać do jutra!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza zdrówka dla Was!!!

Słodka Niki! Ona ma takie piękne oczka! ahhhh

Moja Lenka opanowała do perfekcji zakładanie moich butów łącznie z zasunięciem ich, swoje zimowe też włoży i sobie zasunie, jedynie kalosze jak sobie zakłada to często lewy na prawą i prawy na lewą nogę. Ale ogólnie jestem w szoku bo nawet sandały sama założy czy rajtuzy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, noce u Nas troszkę kupowate.. w sensie Alanek najczęściej 3/4 nocy ciśnie kupsko, które robi dopiero nad ranem 😮
Ale nie wiem jak Ty, ja muszę spać z Alankiem 😞 Tak mnie wyszkolił, że jak zabiorę cyca do którego się przytula i odwrócę się to mnie kopie i szarpie ręką za piżamę dopóki się nie odwrócę do Niego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki!

A my za to mamy antybiotyk :-( Filip wczoraj od wczoraj coś kaszle. Idzie weekend myślę to trzeba do lekarza jechać bo w weekend tylko szpital w razie w. No i z krtani ten kaszel... Oby szybko przeszło!!

Brawo Agatka za pomysł! Super sprawa :-)

A... I ja też chora jestem :-( plus taki że śpię sama w innym pokoju i się wysypiam :-)

Kupiłam Filipowi koszyczek do święconki dla Filipa mały a dla mnie duży :-) I dla Filipa kilka jajek czekoladowych i dziś z caritasu baranka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza Bo słodziak na całego! A Nikola to wiadomo starsza siostra - musi mamę troszkę odciążyć :-)

Dziś z gabinecie była zabawka - wieża z okrągłych kolcków do układania. Filip wyspal i układa i mówi: małe duże małe duże.. A doktorka tak mówi; dwa latka dopiero w czerwcu będą a Ty już tak rozróżniasz :-) jak bym jej pokazała jak Filip pokazuje która noga i ręka prawa a która lewa to pewnie by z krzesła spadła :-P
No i nauczyłam go się przedstawiać. Ja mówię Filipku jak się nazywasz Filip a on kończy kujij ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj na rowerach znowu i chyba zapisze się na coś drugi raz w tygodniu :-)

Jak tak się pomecze a później nabiera mnie ochota na coś słodkiego to jak sobie przypomnę ćwiczenia to już nie chce mi się jeść ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my już po śniadanku 🙂

Ja piję kawę a Marysia się bawi, dziś rano dostała od nas zestaw do herbaty 🙂 i serwuje wszystkim lalką 🙂

Muszę zrobić re-fresh w zabawkach koniecznie bo biedne dziecko się nudzi :P dziś będę polowała na coś ciekawego 🤪

miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...