Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny, u nas wczoraj strona nie dzialala, ledwo was dzis nadrobilam.
Spoznione ale szczere zyczenia ode mnie i Adriana dla Pawelka.
U nas znow problem z kupa, 2gi dzien nic. Syrop przestal dzialac albo ze wzgledu na wage Adrian potrzebuje wieksza dawke.
Dzis sprobujemy z 4 karmieniami po 200ml tak zeby maly szedl ok. 20 spac, bo 22 to stanowczo dla niego za pozno.
Po szczepionce juz nie ma zadnych sladow, ciesze sie ze mamy to za soba. Gosia powodzenia!
No i ogolnie u nas wszystko ok, tylko pogoda sie zepsula i Adrian placze bo sie meczy z kupka, strasznie mu to ciazy.

Aaaaa.... mialam koszmar ze jestem w ciazy i to z dziewczynka, bylam kompletnie zalamana ze trzeba ciuszki i w ogole wszystko od nowa kupowac i przejeta jak ja bede prowadzic w wozku i malutka i Adriana. Jejku naprawde koszmar 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):


Aaaaa.... mialam koszmar ze jestem w ciazy i to z dziewczynka, bylam kompletnie zalamana ze trzeba ciuszki i w ogole wszystko od nowa kupowac i przejeta jak ja bede prowadzic w wozku i malutka i Adriana. Jejku naprawde koszmar 😮


Hihihi uwierz mi ze jakbys byla w ciazy to bys sie cieszyla 🙂

Kciuki za Boryska, nasz szczepienie czeka 14.10 mam nadzieje ze obedzie sie tak samo jak ostatnio, bez marudzenia i bez goraczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Marysią u lekarza... i dostała antybiotyk 😮 ku**a, 2 dni temu była zdrowa w mniemaniu innej lekarki, a dzisiaj gardło czerwone, ucho czerwone, katar, kaszel... masakra... 😞 ale nie gorączkuje na szczęście...

Nika kurde 4 miechy... gratulację dla Nathaniela 🙂 hihi najstarszego z chłopców na forum 🙂

Marlena mi też się ostatnio śniło, że jestem w ciąży 🙂 nie chcieliśmy znać płci, a na każdym usg było widać małego siusiaka i jajka 🤪 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie! 🙂
Marlena ja też mam problemy z rano żeby wejśc na forum... nie wiem o co kamam 🙂

Nika buziale dla Nathanielka 😘 😘 😘

Gosia my też dzisiaj mamy szczepienie, tyle, że popołudniu 🙂 mam nadzieję, że pójdzie gładko 🙂

aaa od wczoraj moje dziecko przekręca się z brzuszka na plecy 🤪 🤪 🤪

Dużo zdrówka życzymy wszystkim pochorownym i przeziębionym dzieciaczkom!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcowka jak będziesz to napisz jakiej kaszki zrobiłaś małej i w jakiej proporcji?? i czy nie było problemu z kupką??
bo ja już sił nie mam, mój synek dzisiaj w nocy 3 razy się budził... strasznie szybko głodny się robi w ostatnim czasie... więc postanowiłam, że nie będę czekać do 4 miesiąca z tą kaszką, tylko spróbujemy mu podać w weekend najpierw rano żeby zobaczyć reakcje...

Marlena, może powinnaś pójść za radą Czerwcowki? Nikolka też miała "kupkowe" problemy, a jak rozszerzyła dietę małej wszystko się zmieniło, pozytywnie oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka ja to nawet nie mysle o nastepnym dziecku. Zrobie wszystko zeby juz nigdy nie zajsc w ciaze. Tzn. ciaza i porod to nic, ale pozniej to masakra. Ja wciaz mam wrazenie ze sie nie nadaje na matke i wyrzuty sumienia ciagle ze pewnie wszystko robie zle itp.

Dominika buziaki dla Nathanielka z okazji 4 miesiecy, aleee fajnie juz moze sobie ciumkac owocki i warzywka no i zabki niedlugo beda.

Moj Adrian wyjatkowo sie meczy od 2 dni, kurcze nie wiem czemu ten syrop nie dziala, moze jest za mocno napchany. Najgorsze jest to ze on jest strasznym nerwuskiem (po tacie) i jak probuje zrobic kupke to zaraz sie denerwuje i zaczyna beczec.

Tak sie zaplakal ze az padl, a mielismy wyjsc na spacer.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/1020807.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1963/1020807.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy! Zupka na gazie :-) mała śpi a ja ściągam mleko i pije herbatke.
Od trzech dni Nikola budzi się po 6 rano i płacze próbując zrobić kupke. Dam troszkę cyca ponosze
Potule, trwa to ok 40 minut i śpi jeszcze ok godz.
Troszkę to
Męczące inciekawa jestem czy ktoś jeszcze ma taki problem??
Nikolka jeszcze się nie przekreca tylko nozkami się próg ha leżąc na pleckach i tak się przemieszcza wiec i tak muszę jej pilnować..
Dziś obejrzą ja specjaliści to będę wiedziała co i jak.
I dzwoniła tesciowka ze się zwolni wcześniej z pracy i nas zawiezie :-) yupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka u nas Adi o 6 dostaje jesc i biore go do lozka, podusi troszke kupke, az padnie i spimy dalej do 9-10 wtedy znow sie budzi i probuje cos z siebie wycisnac 😮. Masakra, glownym zajeciem dziecka przez caly dzien jest cisniecie kupki.
Jejku tak mi go szkoda i wkurzam sie ze nie moge mu pomoc.

Wczoraj wyskrobalam troszke soczku z jablka, tak jak Nequitia i podalam z 3 lyzeczki, nawet sie nie krzywil, tylko pracowal jezyczkiem i robil miny jakby sie zastanawial o co chodzi. No ale ze po jablku sie przewaznie odbija, to mu sie po jakims czasie tak odbilo ze wszystko wylecialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka, no ja karmie sztucznym, wiec u mnie Adrian w nocy nic nie dostaje i dopiero o 6 rano pierwszy posilek.
Dzis bedzie jeszcze inaczej bo wychodzi mu ostatni posilek na 19.30, czyli 2,5 godziny wczesniej. Zobaczymy jak to zniesie i czy wytrzyma do 6 rano.
Zle zrobilam ze od dzis zaczelam mu dawac te 200ml, bo jestem dzis i jutro umowiona na 18.45 i w zwiazku z tym musze mu zrobic kapiel juz o 18.00 a on po kapieli to od razu chce jesc, no ale bedzie musial jeszcze 1,5 godz poczekac. Nie wiem czy sie uda.

czerwcowka jak biore Adriana do lozka to on tez mi posyla smiechy i chce sie bawic, ale ja przewaznie poglaskam go troche po glowce, przytule i jak dalej wierzga i szaleje to sie do niego odwracam tylem i spie, on zobaczy ze nie zwracam na niego uwagi i zaraz tez zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka pewnie jakbym dala Adrianowi w nocy to tez by zjadl, ale oduczylam go, bo chce zeby przesypial noce. On sie budzi bo w nocy sie rozkopie a pozniej mu zimno, biore go do siebie, smoka do buzi, potrzymam go troche za raczke i zasypia. On wie ze jak jest ciemno w pokoju to trzeba spac. Dlatego tez po pierwszym karmieniu idziemy dalej spac, zaluzje zamkniete i jest ciemno.
Nikolka je 150ml, wiec moze dlatego ma wieksze zapotrzebowanie. A ogolnie ile karmien Ci wychodzi na dobe? Adrianowi wychodzi 800ml na dobe. Karmie co 4 godziny, a teraz bede co 4,5-5, bo bedzie dostawal tylko 4 razy dziennie po 200ml. Chyba ze bedzie niedojadal to powroce do dawki 150ml wody i 5 lyzeczek, bo to w sumie dobrze dziala, z tym ze ostatnie karmienie o 22 a on mi juz ok 20 pada i strasznie marudny sie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...