Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Z jabłkami i budyniem http://kuchareczka.blox.pl/2009/07/Ciasto-z-budyniem-i-jablkami-mojej-babci.html z tego przepisu 😁 ok idę 🙂


fajnie wygląda, może też coś takiego upiekę? ale to może w weekend.
Jutro tłusty czwartek, w zeszłym roku pamiętam, w ciąży - zjadłam 8 pączków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry nie mam czasu pisac bo mały mi nie daje 😞
Ostatnio coś z nim nie teges nie wiem czy to zęby czy to skok 😞
Pozniej was nadrobię jak dam radę jak m wróci z pracy co się nim zajmie bo ja wymiękam ostatnio.
Wczoraj mały mi sie przewrócił siedział i coś siegał i na bok poleciał uderzył glówką w podłogę i tak płakał a ja z nim myślałam że coś siemu stalo a on się wystraszył pewnie i go zabolało jedyny plus że na dywanie był.
Normalnie do wieczora go obserwowałam ale nic mu nie było na szczęście.
Macie pozdrowienia od Igi pracuje i się uczy dalej a z małą ma nianie.Ogólnie nie narzeka mała jest grzeczna.
to tyle musze uciekac bo mały już piszczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka z rana !
Znów dałyście czadu !!!
Na razie zobaczyłam tylko tapetę Basi dla Fifiego. Mi się bardzo podoba.
Myślę, że dla chłopca super. Ja bym raczej z Kubusiem nie zrobiła chłopcu ścian bo gust maluszka co do ulubionego bohatera może się szybko zmieniać więc wolałabym zrobić coś na dłuższy czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAgda normalnie siadla bym z tobą przy tej kawie i tym Pysznym ciachu!!!
Po diecie upieke;-)

Dalyscie czadu ufff
Ładne zdjęcia, piękne domy, ja znowu lubię drewniane ;-)

Niki znowu sie darla pomimo nurofenu, ale pobudek tylko 3 i spała do 7:09 ;-)
To chyba zęby + skok bo ten płacz z zamkniętymi oczami, ze smokiem w buzi to już przechodzilysmy
Tulenie na rękach jak dzidziusia ok 5 min i już śpi

Zaraz podejrze terminy skoków

Dietetyczne śniadanie i kawka za mna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w zeszłym roku zjadłam aż ćwierć pączka ;-)
A potem nie dałam rady i kolejne ćwierć ;-) czyli polowe!!
Dieta cukrzycowa Ojej a w tym roku znowu dieta
Ale od grudnia już 8 kg
Teraz już tak delikatnie chudne i zbliżam sie do zakończenia diety
Jeszcze dwa kg i koniec ;-)

Niki już wstala i bawi sie w lozeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na chwile obecna niestety nie mamy sie gdzie podziać
M ma tutaj prace, ja w wawie
W wawie mieszkanie na kredyt więc opłaty miesięcznie ok 2 tys a tam nie mieszkamy!!!
Chcemy wreszcie wynająć od marca bo jedna pensja idzie na wawe a zaraz zostaniemy tylko z jedna pensja i dopóki ja nie znajdę tutaj pracy to lipa
Gdyby nie wydatki na wawe to tutaj spoko można wyżyć z jednej pensji
Ale kredytu na nowe mieszkanie już z jednej pensji nie dostaniemy
Więc dopiero jak ja pójdę do pracy a z tym może być cieżko
Do tego trzeba sprzedać mieszkanie w wawie a teraz tylko możemy na tym stracić więc sie nie opłaca ;-(

I czarna dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek...zapowiada się cudny dzień bo tłusty 🤪
Mąż o mnie pomyślał i zostawił przed pracą dwa pączki, oczywiście wciągnę...
Noce się u nas uspokoiły, a teraz mam radochę bo patrze na te moje szkraby i wiecie co chyba pierwszy raz tak świadomie ze sobą się bawią 🙃 piszczą normalnie ze śmiechu 😁
Chciałam wyjść z synkiem na sanki a tu przyszła sąsiadka żeby jej sanek pożyczyć i dupa no ale co pożyczę , człowiek nie jest taki... 😁 szkoda mi ich tej dziewczynki,nieciekawie z nimi ma
Lecę na kawkę,i zrobic jakieś papu, bo dopiero wstaliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh imadło tekst mnie powalił 😁
Gosia chyba jestem jakaś zacofana bo nie widziałam jeszcze takiego domu ... Fajny, lubię takie 'inności "
Nasz domek w lesie niestety nadaje się tylko do zamieszkania w lecie ale mam nadzieję ,że przyjdzie czas ( i pieniądze:woohoo 🙂 i kiedyś go zrobimy jak należy bo teraz ciśnie,my się w klitce w centrum Łodzi i nerwy mi tu czasem puszczają przez cudownych sąsiadów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Ach zazdroszcze wam tych paczkow!!! tutaj nie ma 😞, moglam zamowic w polskim sklepie ale zapomnialam 🤢.
Bylam z Adrianem u lekarza, w srodku wszystko czyste, mowila ze duzo lepiej niz w zeszlym tygodniu. Nie potrafila nic stwierdzic co do goraczki, powiedziala ze reszte musimy zostawic naturze, bo dziecka nie powinno sie tak faszerowac. Krotko mowiac, tak jak myslalam zero konkretow.
Adi wczoraj zasypial i przez sen marudzil, pozniej w nocy pobudka, wzielam go do siebie i tez przez sen marudzenie, zle spal. Poza tym znow zostawil 30cc jedzenia. Zebow nadal ani sladu wiec wykluczam ta opcje.
Skok wypada u nas dopiero za 1,5 tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny pozniej was nadrobie.chciałam tylko przestrzec przed kupnem uzywanych rzeczy albo ja mam pecha albo nie wiem co. nigdy wiecej. babka miała sto procent opini pozytywnych a takie cos. kupiłam taka kostke edukacyjna . rozumiecie to ze sciany nie było jedenj dziury po niej widac kuleczki moga sie rozsypac z wewnatrz i to najlepsze ze był stan bardzo dobry napisany. myslałą babka ze nie skapuje ze tu powinno cos byc.ale przy czyszczeniu bo dodam ze stan higieniczny kiepskawy ale wyszorowałam i sparzyłam i octaniseptem spryskałam i susze a tu patrze takie hece.normalnie załuje kolejnych aukcji.bo kupiłam jeszcze kilka rzeczy. i nigdy wiecej używanych. lepiej mniej zabawek ale nowe.trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejoł Mamusie!

Ja właśnie wypełniam druki do ZUSU - będę zatrudniać teściową jako nianię 😜

Magłorzatta śliczny ten dom!! Mi się bardzo podoba!

Ale po wczorajszym moim posiedzeniu do 24 nie mam dziś na nic siły 😞

Miłego dnia! I nie objadać się za bardzo pączkami, bo ja nie mogę - dieta - ale jednego zjem ! 😜 Tradycja to tradycja! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti82 napisał(a):
dziewczyny pozniej was nadrobie.chciałam tylko przestrzec przed kupnem uzywanych rzeczy albo ja mam pecha albo nie wiem co. nigdy wiecej. babka miała sto procent opini pozytywnych a takie cos. kupiłam taka kostke edukacyjna . rozumiecie to ze sciany nie było jedenj dziury po niej widac kuleczki moga sie rozsypac z wewnatrz i to najlepsze ze był stan bardzo dobry napisany. myslałą babka ze nie skapuje ze tu powinno cos byc.ale przy czyszczeniu bo dodam ze stan higieniczny kiepskawy ale wyszorowałam i sparzyłam i octaniseptem spryskałam i susze a tu patrze takie hece.normalnie załuje kolejnych aukcji.bo kupiłam jeszcze kilka rzeczy. i nigdy wiecej używanych. lepiej mniej zabawek ale nowe.trudno.


Kurde - beti szkoda! Ludzie niektórzy to ŚWINIE normalnie! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...