Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ok kogo się dało pozapraszałam do znajomych 🙂
Dzisiaj ma mój R urodziny... ale nie szalejemy 😉 wieczorem idziemy ze znajomymi lepić bałwana albo iglo 🤪 jakieś piwko wypijemy pewno, wezmę aparat to Wam się będę chwaliła co nam wyszło hehe Sama jestem ciekawa 🙂

My dzisiaj godzinę na spacerze byliśmy, Mała dotleniona 🙂 teraz powinna spać, a się turla w łóżeczku i rybki z projektora ogląda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania wydaje mi się , że dzieci odkrywają , że coś tam mają...Moja mała ciągle pcha tam paluchy jak jej zmieniam pieluche a po co ???? 😮
Powiedzcie mi proszę jak to robicie , że karmicie piersią i piwko pijecie ? Odciągacie później ten pokarm co po tym piwku zostaje i wylewacie, czy jak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czytałam. ALe faktycznie ostatnio Paweł poza tym, że chwyta sie za siusiaka, co uważałam za naturalne, to zaczął tak zaciskać przy tym nóżki..aż czasem robi się czerwony i cały czas tymi nóżkami rusza dotykając się w miejscu siusiaka (jak np. jest ubrany). Zazwyczaj bardzo łatwo go w tym momencie uśpić, bo chyba się tym męczy w jakiś sposób.Ja na to zwrócilam uwagę jakiś czas temu, a moja mama dzisiaj mi to sama powiedziała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Mysza ja po prostu odczekuję... najlepiej całą noc jak wypiję dwa piwa... a jak Mary głodna się budzi to butla z mm do buzi i już 😁

A rano dajesz to mleko które w nocy się zebrało ? Nie odciągasz go ...dobrze zrozumiałam...?
Ach dwa piwa to zabrzmiało tak pięknie 🤪 chyba sobie weekend zrobię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nic nie odciągam, alkohol wyparowuje z organizmu... czytałam dosyć sporo już o tym... nawet jak zostanie trochę gdzieś to raczej nie wpływa to na Małą...

Ania a nic się z siusiakiem nie dzieje? nie jest zaczerwieniony? albo coś? może warto by zrobić badanie moczu? bo z opisu twojego to mi się na myśl pcha tylko to, że go może coś swędzi? piecze? albo po prostu przeszkadza 🙂 Iza ma rację, że dzieciaki odkrywają narządy... może Pawełek ma bardziej czułe to miejsce i sprawia mu frajdę "czucie" że ma coś między nóżkami... ale nic w tym złego nie widzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze się Wam pochwalę, jak tydz temu zapaliłam pierwszego szluga, hehhe.... wyszłam na balkon, mróz jak cholera, no ale jakoś poszło, nawet spaliłam więcej niż pół... weszłam do pokoju, Marcin sie patrzy czy już mi niedobrze, no ale spoko... dopiero za chwilę, splułam sie jak głupia, myłam zęby z 10 razy, pół nocy było mi niedobrze heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pózniej was nadrobię bpo mam 40stron 🤪

I tak wszystkiego najlepszego dla 8-miesięczniaków 🙂
Ja dziś byłam z małym u lekarza odnośnie zaparc i tych plam na nóżkach niby nic grożnego to nie jest mam zapisaną maśc do zrobienia w aptece i kąpac w oilatum narazie i kolejna zmiana mleka na bebilon pepti 😮
Muszę zmykac mały coś popłakuje chyba na zęby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...