Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basiu to przykre co piszesz, jak tak mogli w ogóle powiedzieć ze gowniara etc
Ja bym im dopiero wygarnela! Hu** za przeproszeniem
Neurolog koniecznie najlepiej jak masz zaufanego z fajnym podejściem do dzieci
Tymczasem pilnuj Filipka jak oka w głowie
Gratuluje nocnikowych postępów ;-)

Lenka to w ogóle wymiata, po prostu dla mnie fenomen !
A co to za garnuszek co tak gra i tańczy?!?

Ja ciagle zdycham ale już jest lepiej
Nawet włosy umylam i zrobiłam zupke Niki ale dalej czuje sie okropnie
No i druga noc bez pobudki ani jednej, dzięki temu chociaż w nocy odpoczelam
Czuje sie jakby ktoś mnie wyrzygal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka,
ja znów wpadłam do rodziców na neta bo zasilacza nie mam jeszcze.
Nadrobiłam "po łebkach" ...
Basia - współczuję przeżyć, dzielna jesteś, oby ta sytuacja się NIGDY się nie powtórzyła !
Agata - śliczne zdjecie w avatarku !
Nequita - gratulacje z powodu raczkowania !
Ivi- Lenka wymiata ! Szok !
Czerwcówka - gratki dla Niki ! aaa ! i kuruj się ! Ja wczoraj też piwkowałam, wykorzystuję, że Julka zaakceptowała mm. ☺️
Może jutro już będę na stałe 😆
Do potem
Miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o matko!!!! ale Lenka daje czadu!!!!!!!!
Moj Adi niedosc ze o wiele mniejszy jest to jeszcze dopiero na raczkach sie podciaga i tak pelza a Lenka jeszcze chwilka i bedzie chodzic !
Super Ivi !!!!

Odwrotnie jest obraz.... to Adi dzis rano jak nasladuje tatusia 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=zsnu-s978Ak&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agatka to widze ze tez mialas mala akcje. Pewnie fajnie bylo i sie chlopak zapomnial, moze potrzebowal troche sie rozluznic, wazne ze wiesz gdzie byl 🙂. Milczenie nic nie rozwiaze, powiedz mu ze to ci sie nie podobalo i zeby na przyszlosc tez sie z Toba liczyl. No a pozniej umow sie z kolezankami i wyskocz gdzies na cala noc sie pobawic, nalezy Ci sie a co 😉.

U nas tez wczoraj byli znajomi z 16-miesiecznym synkiem, juz sie troche uspokoil, grzeczny taki, Adrianka glaskal i calowal, jak bede miala fotki to pokaze 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej... byłam z Mary na spacerze... pełno śniegu jest rozciapanego bo pada i jakoś nie miło... zrobiłam 12 muffinek, teraz piecze się placek drożdżowy, jak się upiecze to wstawiam kolejne 12 muffinek hehe ciekawe czy dobre będą 🤪

Andzia trzeba tak szybko, szybko żeby ciągle się paliło i dużo diamencików się robiło haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda no to się rozkręciłaś kulinarnie 🙂 jeszcze trochę i cukiernię otworzysz 😉

MArlena powiedziałam mu że mi się to nie podobało i zarzuciłam focha, nie zamierzam z nim rozmawiać.
Co do wyjścia już się ustawiłam z koleżankami, idziemy w tany na DZIEŃ KOBIET! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i też poszaleję, tyle, że ja pewnie cały czas będę myślała o synku i nie sądzę że dam radę tyle czasu być poza domem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...