Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka !
Dziękujemy za życzonka Szymka ucałowałam od wszystkich e-ciotek 🙂
U nas też przebija się lewa jedynka dolna na dniach powinna wyjśc 🙂
Noce bez zmian z pobudkami 😞
Magda Trzymaj się dużo zdrówka dla Marysi oby szybko wyzdrowiała.
Kurcze nadrobiłam was ale która co pisała to już nie wiem 😞
Gośka gratulacje dla Borysia z okazji kolejnego zębola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia musisz wejsc w poczte na forum i tam masz zaproszenia przysłane pewnie do zaakceptowania od dziewczyn i wtedy będziesz nas miec w znajomych i będziesz widziec nasze avatary mam nadzieje że mnie zrozumialaś 🙂
Aha a jak wejdziesz na czyjś profil to pisze w lewym roku dodaj znajomego no i to klikasz jak ty komuś chcesz wysłac zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

My jesteśmy w domu.Byliśmy u neurologa - dostaliśmy skierowanie do kardiologa, na usg głowy, na badania krwi różaniste no i eeg. Kardiolog zaliczony - wszystko w porządku! Od razu zrobił usg główki przy okazji i też w porządku 😁 Noi serduszko przez usg też pooglądał 🙂
Krew FIlip miał gęstą i nie chciała lecieć, Pani się wkuła za pierszym razem, anie ni hu hu nie wyleciało... No i 6marca jeszcze raz kuty będzie, tylko mam go porządnie napoić 🙂 No i eeg też 6 marca robimy, a 9 pewnie wizyta z wszystkimi wynikami u neurologa.
NO i to wszystko 😁

CHciałam napisać z tel, ale serwer cosik nawalał.... 😮

Ogólnie moje Dzieciątko b. grzeczne było, śmiał się, prawie nie płakał (tylko jak krew chcieli pobrać) no i taki strasznie obserwator z niego 🙂

BUZIA DLA SZYMONKA :*:*

Dużoooo zdrówka dla Ptysi!! i familiji całej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia29 napisał(a):
Basia chciałam Ci wyslac zaproszenie na Fb ale nie wiem jak wyswietla się twój profil ale nie ma opcji dodaj znajomego 😞


Mi? Ale mnie MOnia masz już w znajomych Barbara Kuryj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde ja bez Was jak bez ręki, ale nie starcza mi czasu na nic. Ostatnio się zastanawiałam jednego dnia czy byłam dziś na kiblu czy nie.
Padam na ryj, w pracy siedzę po 10h bo moja siostra przyjechała na ferie i może siedzieć z małą jak Maciek idzie do pracy.
Czytałam po łebkach, że u Was jacyś lekarze, badania, kurcze mam nadzieję, że wszystko ok.
Gratulujemy ząbków i urodzinek 8-miesiecznych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia kurujcie sie kobity razem z Marysią. pewnei to choróbsko przez to ząbkowanie..
Gosia to Ci sie wyjasniły pobudki nocne, no i jeszcze drugi zabek do pary i moze sie uspokoi na troche w nocy 🙂
byłam dzis na rehabilitacji, pytałam co Filip robi czy to pełzanie czy czołganie.odpowiedziano mi:homologia 😮 niedopytywałam wiecej bo dla mnie to nie wiem o co chodzi i chyba o to chodziło.
Basia super ze serducho i usg głowki ok.
ja juz jedna pobudke z wrzaskiem zaliczyłm. nawet nie sprawdzałam zabków ostatnio bo wiem ze jak wyjda to mały ładnie pospi.to wtedy sprawdze hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Nequita - oby !!! Dużo zdrówka dla Ciebie i Mary !!! 😘 😘

Gratki dla Szymusia z okazji 8 miesięcy i dla Borysia z okazji górej jedyneczki !!!

Czerwcówki nie widać, pewnie ma sesję zdjęciową 😉 hihi (czekamy, czekamy).

Basia - no to super, że macie tyle badań, wszystko się wyjaśnie i napewno wyjdzie, że wszystko jest już w porządku !!! Głowa do góry !

Marlena - dla Ciebie też dużo zdrówka i oby Adi nie złapał, odpoczywaj jak najwięce a nie jeszcze obiady gotujesz !!!

Czy któraś z WAS stosowała tę metodę nauki zasypiania z tej książki od Myszy ? Tak czytam właśnie i myślę o tym czy podjąć wyzwanie ... kurde...wiem, że łatwe to nie będzie ... ale może warto .... ? Może ktoś już ma to za sobą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ta metoda to się powtarza już w 3 książce, tylko, że w tej jest ona lepiej opisana.
Chodzi o to żeby nauczyć dziecko samodzielnie zasypiać , bez "wspomagaczy" typu bujanie noszenie, wpychanie smoczka, usypianie przy butelce, przy cycu.
Polega na zostawieniu dziecka w łóżeczku i wracaniu do niego gdy płacze (nie biorąc na ręce) i zwiększaniu czasu po jakim wchodzisz do płaczącego dziecka. Nie chodzi tu o bycie głuchym na płacz bo ta metoda nie ma być okrutna ale na nauczeniui dziecka, że nie wskura nic płaczem. Napewno o niej słyszałaś już Magda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nawet Martyna nie slyszała o metodzie z książki od Martyny bo jej jeszcze nie przeczytała.... 🤪 heh
ale z tego co piszesz Doris może to mieć sens, bo ja od razu wykluczam jakieś metody typu nie słyszę , że płaczesz...
Jutro poczytam a teraz lecę do moich bąków bo jeszcze nie śpią 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra, jestem na bieżąco, ale nie wiem, czy o nikim nie zapomnę!
Wszystkiego dobrego dla solenizantów/tek z dziś i wczoraj. Tak padłam, że nie mialam nawet czasu wejść na Mamusie i poczytać Was...
Magda, wracaj do zdrowia!
Gosia, super, że Wam się udało z tym żłobkiem! Cieszysz się, że wracasz do pracy czy nie?
Basia, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze już z Filipkiem i zaczniesz spać spokojnie!
Co do pełzania,to Paweł zapierdziela jak oszalały, ale dalej sam nie chce siedzieć za bardzo. I na pewno w najbliższym czasie nie będzie chodził- wielkie "brawo" dla Wojtusia przy okazji! Ślicznie stoi!
My jeszcze walczymy z nocami. Nie ma już pobudek co godzinę, jak ostatnio sie zdarzyło, ale te 4 to są... Ponieważ znowu Paweł nie najada się moim mlekiem(takie mam wrażenie), w nocy dostanie raz mm i zobaczymy, czy będzie spał. Jak tak, tzn,że on po prostu głodny jest i nawet jak dam mu cyca to nie dojada i dlatego budzi się po jakims czasie.
Byliśmy dziś na spacerku...pierwszy raz od baaaaardzo dawna.Aż wstyd się przyznać! Weszłam z pracy, zostawiłam tylko kluczyki od auta i od razu na spacer..oj, troszeczkę jestem zmęczona. Ale żeby sobie wszystko wynagrodzić to dzisiaj w czasie pracy poszłyśmy z moją kierowniczką po śniadanie, a zahaczyłyśmy o...butik.. I wyszłam z przepiękną czerwoną sukienką, przepasanączarną wstążką, a na środku jest kwiat...do tego przez całe plecy ciągnie sie piękny czarno-złoty zamek. Oj, cudo! tylko nie wiem, gdzie ja w tym wyjdę, bo żadna okazja się nie szykuje...dopiero moje urodziny w maju.. 😮 Ale miło jest wziąć rozmiar 38 i nie bać się, że będzie za mały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Dobra, jestem na bieżąco, ale nie wiem, czy o nikim nie zapomnę!
Wszystkiego dobrego dla solenizantów/tek z dziś i wczoraj. Tak padłam, że nie mialam nawet czasu wejść na Mamusie i poczytać Was...
Magda, wracaj do zdrowia!
Gosia, super, że Wam się udało z tym żłobkiem! Cieszysz się, że wracasz do pracy czy nie?
Basia, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze już z Filipkiem i zaczniesz spać spokojnie!
Co do pełzania,to Paweł zapierdziela jak oszalały, ale dalej sam nie chce siedzieć za bardzo. I na pewno w najbliższym czasie nie będzie chodził- wielkie "brawo" dla Wojtusia przy okazji! Ślicznie stoi!
My jeszcze walczymy z nocami. Nie ma już pobudek co godzinę, jak ostatnio sie zdarzyło, ale te 4 to są... Ponieważ znowu Paweł nie najada się moim mlekiem(takie mam wrażenie), w nocy dostanie raz mm i zobaczymy, czy będzie spał. Jak tak, tzn,że on po prostu głodny jest i nawet jak dam mu cyca to nie dojada i dlatego budzi się po jakims czasie.
Byliśmy dziś na spacerku...pierwszy raz od baaaaardzo dawna.Aż wstyd się przyznać! Weszłam z pracy, zostawiłam tylko kluczyki od auta i od razu na spacer..oj, troszeczkę jestem zmęczona. Ale żeby sobie wszystko wynagrodzić to dzisiaj w czasie pracy poszłyśmy z moją kierowniczką po śniadanie, a zahaczyłyśmy o...butik.. I wyszłam z przepiękną czerwoną sukienką, przepasanączarną wstążką, a na środku jest kwiat...do tego przez całe plecy ciągnie sie piękny czarno-złoty zamek. Oj, cudo! tylko nie wiem, gdzie ja w tym wyjdę, bo żadna okazja się nie szykuje...dopiero moje urodziny w maju.. 😮 Ale miło jest wziąć rozmiar 38 i nie bać się, że będzie za mały 😁


Ania pozazdrościc mogę Ci tylko takiego rozmiaru bo ja mocną 40 mam teraz jak nie 42 😞 😞przez ten brzuch i uda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...