Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 🙂

Dzięki Iza 🙂

My zaczęliśmy dzień na wariackich papierach
W 40 minut się ogarnelam, obudziłam Filipa zjadł płatki szybkoe ubieranie i do Kościoła. A w kościele Filip to aniołek - jest mega grzeczny - już drugi raz 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Dziewczyny 🙂

Muszę isc dziś z Filipem do lekarza. Zrobił mu się chyba liszaj... Tylko czemu? Idę po jakąś masc na to paskudztwo.

Co Wy gotujecie na obiad? Ja jestem załamana... Nie mam żadnych pomysłów..

Bocian u mas na kominie siada.. Kurde,mam nadzieję że sobie gniazda nie zrobi :/

Iza ostatnio wypróbowałam bros taką spiralke którą podpalasz i ona się tli. No i u mnie działa. Tylko nie wiem jak Bo czy nie jest za mały żeby obok czegoś takiego przebywać. U mnie o 18 nie mam narmalnie jak wyjść na zewnątrz tak gryzą komary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Dawno mnie nie była, ale jakoś nie miałam weny na pisanie, wczoraj znów mieliśmy gości.. w niedzielę 26.05 lecę do PL i to sama z Miłoszem, mam nadzieję, że będzie się zachowywał przyzwoicie na lotnisku i w samolocie. Musze kupić jakąś nową zabawkę, którą dostanie dopiero w samolocie.. teraz tablet by się przydał żeby bajki jakieś wziąć, a tak to muszę laptopa targać w podręcznym bagażu.. ech.. ale mąż mi obiecał że na urodzinki może kupi tableta.. 🙃

Beti zdrówka dla Filipka, no i gratulujemy postępów nocnikowych, u nas stanęło w miejscu, ja skapitulowałam i Milo biega w pieluchomajtkach, może w PL gdzie jest teraz ciepło łatwiej będzie, bo tu zimno i moment katar mi łapie.

Dorotko dobrze, że mąż porobił wszystkie badania, że pójdzie na oddział i dokładnie go zdiagnozują. Zdrówka dla niego!

Basia super fotki, zazdroszcze Wam takiej pogody.. 🙂 my o krótkim rękawku w IRL jak na razie możemy pomarzyć.. ale cieszę się, że już za 6 dni i ja nacieszę się ciepełkiem i słoneczkiem 🙂

Dziewczyny jak jest u Was z mową u szkrabów, bo u nas tylko pojedyńcze słówka, nie chce nic powtarzac jak go proszę, np powiedz banan... trochę zaczynam się martwić bo stoimy w miejscu z mową od kilku miesięcy... jak to wygląda u Was, zwłaszcza u mam chłopców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo,
Dzięki za życzenia zdrówka dla M 🙂 na razie jest dobrze, nie boli i nastawienie się zmieniło.
Wczoraj byliśmy na basenie, Mała się wywściekała 🙂 tylko brodzik na dnie pokryty jest czymś szorstkim na tyle że jak Mała skakała na kolana ma teraz pościerane kolana, górną część stóp i paluszki. Wiem że są takie silikonowe buciki dla maluchów, muszę popatrzeć za czymś takim.
Agatka, Ty się masz z tymi gośćmi, co chwila ktoś a Ty nie dość że Maluch w domu to i ciąża, jak Ty to ogarniasz?
Iza ja ostatnio wyczytałam że podobno komary odstrasza płyn o płukania jamy ustnej. Niestety nie testowałam jeszcze bo u nas dla odmiany plaga meszek.
Jak owsianka? Ja właśnie wcinam, ale zmodyfikowałam na 800ml wody dałam 500ml mleka.
Na obiad dla M mam dziś słodko-kwaśny a dla Tyny rozmrażam pierś, może zje z ziemniakami i surówką, zobaczymy. Na śniadanie usmażyłam racuszki z jabłkiem, zjadała parę kęsów i dupfa. Ostatnio nawet obiadu mało zjada, nie wiem co jest grane.
Basia liszaj? ale gdzie? na buzi?
Beti no z włosami mam troszkę przesrane TYna zresztą też 🙂 M lubi długie.
Też byś się pokazała bo nie wiem jak wyglądasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Beti Zdrowka dla Fifiego. Co jest ze ciagle coś łapie?!? I szacun za brak pieluchy!! Niki nawet nie wola ze zrobiła.. Dziś była kupka na nocnik bo mama posadzili a potem siku na krzesło..

Dieta owsiankowa dziś ruszyła. Właśnie wcinam II śniadanie.. Zgadnijcie co?! ;-)
Do nas Irl tez zjeżdża 26 maja na dwa tyg ;-) ale będzie wesoło.. Mam nadzieje ze przetrzymam 4 małych dzieci w domu.. Ale bardzo sie cieszę ;-) tyle ich nie widziałam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a zapomniałam w zeszłym tygodniu mieliśmy bilans. Milo waży 15kg, wzrostu ma 93cm 🙂 wszystko generalnie ok 🙂

Dorotka daje radę, wczoraj tylko na słodko do kawy przygotowałam. Rogale z jabłkiem i lukrem i tartę na cieście francuskim z kremem migdałowym, malinami i płatkami migdałów. Podawałam na ciepło z sosem malinowym gałką lodów i malinami. PRzepis wzięłam z neta, jak którą zainteresowana podeślę, prosty, szybki i pyszny deser 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszka o matko! wracajcie wszyscy szybko do zdrowia!!

Agatka... a może byś wrzuciła zdjęcie jak zacznie być widać brzuszek? 😉 ☺️

U nas rano było ciepło, Marysia wymoczyła dupkę w misce na ogrodzie, padła koło 13 i spała do 16, a w międzyczasie taaaaaka burza była, trochę słońca, później znowu burza... a ta spała... teraz pada co chwile...

Dziewczyny straciłam zapał, motywację, chęci... przez to że przed pierwszym badaniem miałam nie ćwiczyć to już nie ćwiczę w ogóle od tamtej pory... 😞 raz miałam zamiar, zrobiłam rozgrzewkę, 2 ćwiczenia z szok treningu i zadzwoniła moja sis i się zagadałam, o mało zupy nie spaliłam i w ogóle NIEOGAR straszny jestem 😞

Jutro R jedzie na 2 dni do Łodzi na szkolenie... może się zewrę w sobie i ruszę tyłek... 22.05 będę mogła porównać wyniki centymetrowe sprzed miesiąca... zobaczymy czy się odbiję od tego dna lenistwa....

Maryśka jest czasami nieznośna, kłóci się, krzyczy, bije... a czasami aniołek mały z niej... 🙂
no i niebawem 2 urodziny... co kupujecie maluchom? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Mam mega doła byłam dziś u ginki okazało się że mam nadżerkę za pół roku cytologia i się okaże co i jak ale do usunięcia i tak będzie a minus taki że mam bardzo wąska pochwe. 😞 na dodatek mam endometrioze boli mnie podbrzusze przy ranie po cc.no masakra mam przez 30dni obserwowac kiedy ból występuje i wtedy do niej przyjśc i zabieg czeka.no i stan zapalny mam w pochwie i od dziś biorę globulki ech 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszko Zdrowka dużo!! Ja tak 30 min przed anty brałam oslonke.
Blee ostatnia owsianka za mną na dziś..

Byliśmy na działce po pracy ;-) skosilismy trawę była po kolana.. I ucieklismy przed deszczem!! Pogoda sie zepsuje od jutra podobno.
Na urodziny m robi Niki płac zabaw. Zjezdzalnie, piaskownice, hustawke, skalki mini i drabinke.

Ja mam jutro gina i cytologie, tez mi sie nadzerka zrobiła z Bo a stan zapalny tez możliwe ze mam. Choć to może od nadzerki.. Nie dość ze przy ciazy i porodzie kobieta sie umeczy to potem jeszcze takie bonusy :-( aż sie boje.. Ciekawe kiedy w koncu Uda mi sie ta spiralę założyć..

Magda Niki ostatnio tez jest okropna, piszczy krzyczy buntuje sie. Nawet pieluche cieżko jej zmienić.. A jak podniose głos to Nie krzycz mamusiu..

Beti a może Filip jest alergikiem?! Ja byłam i tez non stop chorowalam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny...

od 6 godzin siedzę w kompie i czytam. NIe mam siły... Jest duże prawdopodobieństwo że FIlip złapał bolerioze.
Ten niby liszaj doktorce bardziej przypomina właśnie rumień wędrujący z boleriozy. NIe dostaliśmy doustnych antybiotyków tylko wmaści. No i od razu jak wyszłam zadzwoniłam do M i on że powinna od razu dać antybiotyk. A mi kazała obsertwować do czw.
Po rozmowie z Kasią z fb boję się jak cholera. Jej Sandra już 6 czy 7 miesiąc na dwóch antybiotykach leci przez to paskudztwo.
Jutro idziemy na krew - mam nadzieję że uda się pobrać - bo z tym był problem jak cholera ostatnio. NO i mam nadzieje że zrobią tu w Lubaczowie takie badanie 😞 chyba dziś nie zasnę....w sumie to 5 minut dziaj mi zostało.
ide wziąć kąpiel może coś pomoże 😞

Mysza zdrówka - jak wszyscy chorzy to chyba jakiś armagedon! Zdrówka!! :*

Monia - głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze dziewczyny no nie krzyczcie i złe nie bądźcie że pisze ale coś mi kazało się tu odezwać! I to nie że nie chciałam do tej pory ale hmm ja jak mój Paweł zaczął pływać zwyczajnie zaczęłam sie oddalać...jeszcze podczytywałam,tłumaczyłam sobie że mam Was na fejsie ale to nie to samo no a potem nie chciałam tak wskakiwac ni stąd ni zowąd...
Ogólnie u nas podobnie jak i u Was...raz lepiej raz gorzej. Jedynie że praktycznie sama siedzę z Wojtusiem 😞 W sumie w ciągu roku męża miałam 2 i pół miesiąca 😞 Ciężko...chciałabym tak dużo ale tez nie mogę i nie chce choćby zabierać Wojtusiowi jeszcze mamę (mówię o pracy)
Zdałam prawo jazdy.Z tego sie ciesze, co prawda jeszcze nie odebrałam dokumentu i... nie wiem czy sie sama odważe, na pewno tak szybko Wojtka nie wezmę. Paweł wraca dopiero w połowie lipca...
Ehh nie cofam sie już tu do tyłu bo to nie możliwe nawet z czasem...Jedynie co to przeczytałam że Monia ma nadżerkę. Monia, nie martw sie ja miałam taką że lekarka mi powiedziała pół roku i moga byc juz komórki rakowe trzeba azotem wymrozić! Ja mam tyłozgięcie macicy więć mam bardzo bolesne miesiączki. Zabieg bolał jak na okres, dąło sie wytrzymać. Potem jedynie trzeba nosic pieluchy jak po porodzie bo cieknie taka woda...Ale ogólnie normalnie funkcjonujesz. I warto! Mam z głowy.Wiec nie martw sie, usuniesz i zapomnisz że miałaś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...