Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej!!

Martynko przykro sie robi (wściekłość ogarnia) jak tak ktoś nas zostawia na lodzie w ostatniej chwili... Moja teściowa choć mieszka piętro wyżej nic mi juz nie pomaga. Brała Borysa na spacery jesienią ale teraz jest brzydka pogoda to jak to tak? Więc nawet 15-30 min dziennie nie bierze go np na górę do zabawy bo po co? Przecież mieszka z nami to wnuki maja babcie blisko.. Ale wczoraj u swojej teściowej (prababcia dzieci) tak pięknie opowiadała o spacerach z Borysem.. Nie wytrzymalam i ucielam. Nie ma żadnych spacerów. Teściowa była z nim dwa razy od dwóch mcy na spacerze. I przywiozła spiace dziecko na obiad czyli wozek zamiast wypuścić dziecko.. Tak owszem powiedziałam ze dzieci wychodzą ale ze mną i to pod dom na ogródek bo inaczej sie nie da. Boryś nie umie spacerować jeszcze a przy Niki nie dam rady sie nim zajac poza ogrodzeniem. Wielka pomocna babcia i teściowa...

Szkoda tylko ze znalazłas prace i dupa.
Ale tak to jest ze radzić sobie musimy same.
Z Borysem to my juz we dwoje psychicznie wysiadamy. Odstawilam hydroksyzyne i noce są znów do dupy. Z łusek wydarlam wysciolke i spi w skarpetkach plus łuski. Jest twardo ale nogi czyste. Pojawiają sie siniaki tylko.

Myszko jak mama?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z mamą temat długi, walczymy, tydzień temu było bardzo źle, teraz w miarę, właśnie dzwoniła do mnie i dziś lepiej.Nie chcę nawet pisać o tym bo jadę na prochach uspokajających od miesiąca, tak się wszystko składa , jak się wali to wszystko na raz..eh..
Zrobiłam błąd bo wygarnęłam teściowej wszystko,przez telefon, efekt taki , że P miał do mnie żal ale i tak mam jej jeszcze sporo do powiedzenia. Odczekam 2 tyg i poszukam pracy, dogadaliśmy się z P co do sposobu jak się podzielimy opieką bez jej pomocy i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane Mamusie życzę Wam Wszystkiego Najlepszego!! Oby ten 2014 rok był dla Was Wszystkich dużo lepszy szczesliwszy i spokojniejszy niż ten 13!!
Przede wszystkim Zdrowia dla Was i Maluchów. Przespanych nocy!! Spełnienia marzeń i sukcesów!!
Oczywiście udanej zabawy jeśli macie to szczęście wyjść z domu ;-)
Całuje Was mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laski 🙂

ja tam nie poczyniłam żadnych postanowień... będzie co ma być...

za to mój rosnący brzuch doprowadza mnie do rozpaczy, mam jakiś stan depresyjny przez to.... wiem że to dla dzidziusia itd... ale mimo to nienawidzę go.

acha, muszę Wam się pochwalić, mojemu Borysowi odkleił się napletek, sam. Nie wiem jakim cudem, mamy to z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Gosiu nie wiem co Ci powiedzieć..Masz prawo tak się czuć, pewnie za chwilkę to uczucie zniknie i zastąpi je inne : radość 🙂
Siedzę na d...e i za chwilę wybuchnę, ostatnio jestem nie do zniesienia, wszyscy mnie wkurzają ,mówię co myślę a czasem powinnam przemilczeć dla dobra ogółu, kurcze, męczę się sama ze sobą 😁 znacie to uczucie ? 😁 pewnie nie 😁 bo to takie dziwne 😁 hah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to nasze forum chyba umiera, szkoda.... dziewczyny pouciekalyn fb...

Martyna ja taka bylam nje do zniesienia jak kiedys mialam ok res ze nie pracowalam,wszyscy dookolaczyms sie zajmowali a ja mialam przestoj jakis... wszystko wrocilo do normy jak znalazlam zajecie dla siebie, ale trwalo to ok pol roku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja Was poklaskałam jak za starych dobrych czasów 🙂

Nie wiem czy też tak miałyście, że przez kilka a może i kilkanaście dni mogłyście czytać forum ale nie było opcji pisania?
Hmmm bo ja tak miałam, wiążę to ze zmianą serwera ale już sama nie wiem....
Samo minęło 🤨

Co do forum, to fakt...
Ja rzadko teraz piszę, przyznaję się...
Ale wcale nie uważam, że FB jest lepsze....czasem czuję się....a z resztą, mniejsza o większość 🙂

Zawsze Was czytam dziewczynki i ciągle o Was myślę!
A Beti coś ucichła..........
Ja mam dziś dość...choć o dziwo spanie mnie nie zmogło w żadnym momencie dnia! Może zasługa ciśnienia? Kawy? hmmm
Zazwyczaj kryzys miałam około 12-14 a dziś nic 😁
Albo wiem!!! mąż mnie podkurzał więc pewnie ciśnienie mi skoczyło na pełne obroty i dlatego byłam "aktywna" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota552 napisał(a):
Dzięki Beti 🙂
Dziewczyny nie pozwólmy aby Fb rozwalił naszą wieloletnią znajomość.
Znamy się tyle czasu.... ja traktuję Was jak koleżanki z którymi można pogadać, pożalić się, zapytać w razie potrzeby piszę Wam czasami więcej niż mówię znajomym czy siostrze w realu.


Dorotka, aż się popłakałam...bo mam podobne odczucia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Ja juz w domku z Niki. Podróż ok tylko szalała prawie 4h gadala non stop ;-)
Beti ja juz nawet nie jeżdżę na święta do domu. Mój stary tez odleciał.

U nas po staremu Bo po nocach szaleje dziś wzięliśmy go do łóżka ok północy i wiercil sie bardzo długo. Potem od 5 to samo. A jak spał to Niki była dwa razy.
Generalnie zmęczenie i brak chęci do czegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Dorota552 napisał(a):
Dzięki Beti 🙂
Dziewczyny nie pozwólmy aby Fb rozwalił naszą wieloletnią znajomość.
Znamy się tyle czasu.... ja traktuję Was jak koleżanki z którymi można pogadać, pożalić się, zapytać w razie potrzeby piszę Wam czasami więcej niż mówię znajomym czy siostrze w realu.


Dorotka, aż się popłakałam...bo mam podobne odczucia....


Dziewczyny ja mam tak samo 😉

a mi najzwyczajniej w świecie ta super tajna grupa na fb nie odpowiada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...