Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jejku Beti dzięki za pomysł z tym cukrem pudrem i tymi łyżeczkami, może to zadziała? ale jak dla mnie to smak tego jest mocno przereklamowany i smakuje to jak najzwyklejszy olej! bleeee

Dorotka a nie myślałaś że to może być coś krążeniem? Chociaż nie wiem czy tak małe dzieci mogą mieć takie problemy? NA zimę się juz chyba nie zapowiada... u nas np 8 stopni, zero śniegu! Spróbuj ubierać stopki na cebulkę, rajstopki, skarpetki i buciki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój syn też ostatnio wyznaje nam miłość, mi i M! całuje nas, rysuje mi serduszka! W ogóle załapał rysowanie, cały czas mógłby rysować, i tak rozkuje mi, "rysuj ciekawski George!", "rysuj nowa pralka" (tato mój kupił sobie nową pralkę i on był przy tym jak ją przywieźli i montowali i tak przeżywa, czasem pół dnia mi gada - dziadek kupił nową pralkę!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka rozumiem Twoje obawy, w ccc nie są jakieś drogie te buty, to może rzeczywiście zaryzykuj jeszcze z kupnem nowych... chociaż z mojego doświadczenia buciki w ccc nie przepuszczają powietrza i nóżka sie poci... ale z drugiej strony teraz mam jakieś cuda niby oddychające a nóżka też sie poci... oby już była wiosna!
poszukaj coś na temat jakiś masaży rozgrzewających, może coś jest takiego dla dzieci, na poprawę krążenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do tego imienia, następna opcja jest Milenka... no nie wiem zobaczymy... dopadły mnie duchy przeszłości, jak byłam malutka to wnuczka zaprzyjaźnionego z rodzicami lekarza miała na imię Tina, przywoził ją do nas czasem żeby się z nami pobawiła... skąd mi się to imię włączyło, nie mam pojęcia? gdzieś w grudniu mnie ten pomysł dopadł, i siedzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po wizycie, wiec tak, Mała się obróciła! Od razu jak lekarz na mnie popatrzył to nie miał wątpliwości. Moje dziecko waży juz 1 kg, mam już te skurcze braxtona - hicksa, dalej mam wciągać żelazo... cesarka na tydzień przed terminem.... zmieniło się tyle, że moje dziecko na poprzedniej wizycie miało być kruszynką i drobnym dzieckiem, a dziś lekarz zmienił teorię mówiąc że to chyba będzie duży dzidziuś.... no zobaczymy. na wadze 55,5!



a tu ja, 26 tydz i 1 dzień i w środku 1 kg Maleństwo 🙂

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/634/27db03c099b81971med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie!

Gosiu, wyglądasz kwitnąco!!!
I dopiero teraz jakoś, zauważyłam że Borysek to cała TY!!! 🙂)))
Ja gdybym miała drugą córkę, dałabym jej na imię Eliza 🙂
Cieszę się, że malutka się obróciła, na pewno troszkę się uspokoiłaś!! 🙂
Ahh ależ ten czas szybko leci! Już 27tydzień czyli zaczynasz III trymestr ciąży! Super!

Dorotko, ja kupiłam na zimę buty Demar.
To Polska firma, która produkuje obuwie zimowe dla Bartka.
A buty kosztują grosze w porównaniu z innymi, są ciepłe, antypoślizgowe, banalnie się je wkłada nawet małemu dziecku no i są nieprzemakalne..
Za dwie pary dałam [z wysyłką] 110zł.
Poza tym one nie uciskają w żaden sposób nóżki, a może to u Was jest problemem?
Bo skórzane buciki są wiadomo, sztywniejsze i w ogóle...Jeśli Tynka ma wysokie podbicie to może ją uciska a może na szerokość [nie cholewka tylko w stopie] są zbyt szczupłe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Gosiu wiem przecież;-) tylko podpowiadam;-)
Wygladasz super!! Chudzinka!!!
Moja kolezanka jest w 31 tyg ;-) a bratowa (chyba przyszła) ta 18 latka rodzi tez w kwietniu jak kolezanka.
Ty przy nich Wygladasz supcio ;-)
Malgos z waga dziecka jest loteria. Usg nie wazy dziecka tylko ma wzór. Bierze długość kości i coś tam dodaje mnoży itp. Jesli córeczka zmieniła pozycje to oczywiste ze jest inna waga. Moj Borysek ważył niewiele ponad 3kg tuż przed porodem tez. A urodziłam 4200 ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/sniegowce-demar-owcza-welna-38989-r-26-27-i3930875933.html - Lenka ma te brązowe ze zdjęcia głównego....
a Alanek ma niebieskie ze zdjęcia głównego - http://allegro.pl/sniegowce-kozaczki-demar-owcza-welna-38927-r28-29-i3930850370.html .
Kalosze są w świetnej cenie - http://allegro.pl/piankowe-kalosze-z-ocieplaczem-demar-39405-r-24-25-i3931702825.html .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamunie 🙂
Dzięki za miłe słowa, chociaż ja i tak czuję się o wiele szerszą i cieższą niż jestem.... ale to jest chyba taki czas kiedy mogę sobie bezkarnie ponarzekać 😉

Iwonka moja jedyna chrześnica to Eliza właśnie...

No nie wiem, Borys i Milena też nie jest źle, Borys i Tina... do nazwiska też w sumie oba imiona pasują. co tam mamy jeszcze na liście, Kamila, Natasza, Tamara, Marta, (Borys miał być np Martynką ale jak się okazało że będzie chłopiec to sobei to imię wypożyczyła M siostra która była wtedy w ciąży....)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...