Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej!!

Mamy Złoto!!! Kamil;-)) juhu!!!

Ja tez myśle o masazach od kilku tyg. Kuzyn m jest jednym z najbardziej znanych i rozchwytywanych tu rehab masazystow. Jest jeszcze bliżej sasiadka tez rehab co masuje. Nie wiem czy pamiętacie po Niki przychodziła do mnie codziennie przez dwa tyg i masowala. Teraz juz nawet usiąść normalnie nie mogę. W nocy m mnie wygania do salonu spac - idź wyspisz sie w koncu. Ja rano wstaje (dzieci w nocy on miał na głowie) a ja wstaje połamana i zła. Juz taka jestem spieta ze wyspac sie nie umiem. Zwijam sie w klebek i mięśnie mam w tej samej pozycji rano.
Mam nadzieje ze masaże pomogą.
O zwyrodnieniach tez słyszałam juz od masazysty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
ha a ja myslałąm że Olaf to nowe imie bo dopiero teraz słysze ze dzieciaczki tak nazywają 🙂 pewnie tak jak z Fryderykami stare imiona naszych rodzicow czy dziadków w naszym pokoleniu nie popularne wracają u małych dzieci.
Dorotko zabierz sie za serce koniecznie! zwłąszcza ze masazysta powinien wiedziec jesli na cos cierpisz odnosnie układu krązenia.
Ivi jaka to byłą szczotka do włosów co polecałąs? ta moze?
http://allegro.pl/tangle-teezer-orginalna-szczotka-do-wlosow-z-uk-i3957543185.html
bo mysle o prezencie dla kolezanki i siostry na urodziny.


Dokładnie taka ale jak dla mnie cena niestety podejrzana....moim zdaniem tak 50zł to dobra cena i wiadomo, że nie jest podrobiona...
Ja bardzo polecam Tangelka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
kolejna sprawa czy któras juz zrobiła rozeznanie po bankowych kontach oszczednosciowych dla dziecka. tzn. mysle o koncie gdzie mozna wpłacac na razie drobne sumy miesiecznie ale bezpiecznym nie jakies inwestycje obligacje na ktorych sie nie znam, własciwie to nie musi byc specjalne dla dziecka konto tylko normalne oszczednosciowe a dziecku sie przekaze jak bedzie dorosły.wiem ze w czesci takich kont trzeba sie zobowiazac do miesiecznych wpłat maja jakies minimalne, wolałabym by takich nie było zobowiazan. czy najlepiej miec konto takie w banku w ktorym sie ma inne konta czy wszystko jedno? gdzie najlepsze maja procenty 🙂 moze wiecie i sie wiedzą ze mną podzielicie hehe bede miała mniej latania.


My mamy założone w ING, teraz mają bardzo dobry produkt do oszczędzania.
Jak wróci mąż to dam Ci linka.
Tomek interesuje się bankowością itp plus ma bardzo dobrego znajomego, który jest agentem ubezpieczeniowo-inwestycyjnym i to Nam polecił.
Mój Tomek właśnie skończył wpłacanie [5lat] na Aegon...pieniądze pracują, a ten kolega podpowiada jak je lokować aby nie tracić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂

Beti ja korzystam z konta oszczędnościowego w Banku Nordea, normalnie byłoby do polecenia, tylko że jakiś czas temu nasz bank został sprzedany/przejęty/czy coś... i już nie ma tej usługi z której ja nadal korzystam... My dostaliśmy konto oszczędnościowe że tak powiem w pakiecie z kredytem i kontem 🙂, jest świetne, mamy coś takiego jak nagrody półroczne, odsetki rosną cały czas, nieważne czy wpłacam, czy nie, nie mam czegoś takiego że muszę cokolwiek wpłacać co miesiąc. mam nieźle to oprocentowane, (ale z tego co wiem, teraz na rynku nie znajdzie się chyba takiej opcji).
Ja kredyt brałam z 7 lat temu, więc to były inne zasady, tak samo pewnie z tymi kontami...
Ja kompletnie nie mam głowy do takich rzeczy, my kredyt załatwialiśmy przez expandera (nic nie kosztuje korzystanie z ich usług) a resztę, tak jak wspomniałam powyżej, dostaliśmy w pakiecie.
Lokaty chyba teraz są mało opłacalne, zresztą widać nawet po ilości reklam w tv, których jest mniej niż jeszcze całkiem nie tak dawno temu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti musisz poszperać..... może wygodniej byłoby Ci podejść do takiej firmy właśnie jak expander, mówisz co chcesz a oni znajdą dla Ciebie usługę, powiadomią Cię o tym gdzie i co, a Ty już potem sama zdecydujesz czy chcesz czy nie... Nic się za to nie płaci, więc warto spróbować.
U mnie jest coś takiego że jedna wypłata w miesiącu nie jest obciążona żadnymi kosztami, przy wypłacie nie tracę odsetek, mam dostęp do tego logując się na konto w necie, widnieje jako drugi rachunek, nie ma żadnych ograniczeń czasowych, kwotowych, konieczności regularnych wpłat minimalnych lub utrzymywania minimalnego salda rachunku, ale tak jak Ci napisałam, to jest oferta sprzed 7 lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti to taki doradca finansowy, masz to w Kielcach, jest jeszcze taka druga znana firma, ale nie pamiętam jak się nazywa, coś z finansami w nazwie, open finanace? musisz poszperać...
to jest bardzo fajne, oni sprawdzają wszystkie oferty w bankach i wybiorą dla Ciebie najlepszą, wszystko załatwiają, potem dzwonią do Ciebie z informacją do którego banku masz iść na podpisanie ewentualnej umowy.

BEti to się jutro pokaż koniecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czy Waszym dzieciom leci krew z nosa? u nas to się bardzo rzadko zdarza, przeważnie wtedy jak Bo tam przegrzebie za bardzo, ale bez jakiegoś krwotoku.... a dziś był tel ze żłobka, Bo miał ostry krwotok 3 razy, panie nie mogły sobie juz poradzić, no i wystraszyły się też...nie wiem co o tym myśleć, ani nie jest chory, ani osłabiony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O kurdę Beto współczuje Ci!
Beti to jest tak jak z dentystą, idź do Pani i zgłoś reklamację, (fryzura nei spełnia Twoich oczekiwań, miał być inny efekt, a jest jajko, itd) do niej albo do właściciela salonu, powinni Ci zaproponować ugodę czyli poprawę bez dodatkowych kosztów, jeśli jednak nie, to wtedy informujesz ich iż zgłaszasz sprawę do miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów - sprawdź sobie w Kielcach kto tam działa - i jeśli tu nie zmiękną, to autentycznie do niego idź, on powinien Ci bezpłatnie pomóc w sporze. Jak już on nie pomoże to zostaje sąd...
Myślę że babka zaproponuje Ci poprawę jak zgłosisz reklamację, przynajmniej powinna.

Aha, zrób sobie zdjęcia teraz żeby w razie co był dowód dla rzecznika potem, gdyby Ci się to zmyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...