Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Jejku, czy Wam też nadal hormony dają się we znaki? te wypadające włosy? bo oprócz tego że włosy mi lecą, moja twarz wygląda jak powierzchnia księżyca... 😞 czuję się jak nastolatka znowu haha choć nigdy nie miałam takiej brzydkiej cery 😞


ojej, myślałam, że tylko u mnie takie problemy, ufff 😉
ja miałam przed ciążą średnią cerę, w ciąży mi się polepszyło, po porodzie było SUPer a teraz znów się ZESR...ŁO !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka widzę, że u Was pobudki podobnie jak u nas. Wcześniej była tylko jedna o 4, ale po zmianie czsu wszystko się spie...doliło i mała budzi się kilka razy, TO CHYBA WINA TYCH ZĘBÓW !
MASAKRA ! Ostatnio mała poszła spać o 19:30, pospała godzinę, obudziła się i noszenie na rękach, cyc - 3 krotnie nic nie dały, musieliśmy się z nią "bujać" do 23:00 i dopiero usnęła do 06;00 z 3 pobudkami !!! A ja wyglądałam jak zombie !

kASIENKA - nic nie zrobisz, musisz dawać te posiłki tak jak to ustaliłaś, mus to mus !
Żal mi dzieciątek - wszystko przez tych skur...synów, którzy wymyślili 22 tyg. macierzyńskiego a karmienie piersią zalecane do 6 m-ca ! Macierzyński powinien trwać min do 8 m-ca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Dziewczyny nie wiem co dolega mojemu dziecku 😞 😞 😞 😞 😞
Latam po lekarzach ma gorączkę ale nie wysoką nie przekraczającą 38 stopni lekarka twierdzi że to trzydniówka i zleciła też badanie moczu dziś po 12 idę odebrac.
A nie pokoi mnie to iż kazała przez 3 dni dawac nurofen nawet jak gorączki nie ma i tak robie gorączki nie ma dziś 3 dzien powinna mu się pojawic wysypka i czekam czy to ta trzydniówka.Najbardziej zaniepokoiło mnie to iż wczoraj mały zrobil się chłodny wieczorem i zaczął zalewac się potem lało się z niego z tyłu glówki i całe plecy i nóżki miał mokre ale chlodny był trwało to 2godz i mineło co to bylo nie wiem.Dziś jest ok jak narazie rano gaworzył aż krzyczał.
Wiecie coś na temat pocenia się ???
acha czy wasze maluchy też dużo śpią w dzień ale krotko po 30min lub godzinke????



Monia - gorączka to jest wtedy gdy temperatura wynosi powyżej 38,5, jak ma poniżej to jest O.K
Julka ma jedną drzemkę w ciągu dnia, która ZAWSZE TRWA 50 MINUT !
Co do pocenia to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Dzień dobry! 🙂

u nas noc gorsza niż zwykle, mały często z płaczem się budził.... ah te zęby 😠


wiem co czujesz, choć dzisiejsza noc była jedną z lepszych ostatnio bo finalnie pospała do 08:00 (SZOK), ale to dzięki temu jestem wyspana, że poszłam spać prawie razem z JULKĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAJ ANDZIA I MIKANKA !

zapomniałam Wam napisać co mi się ostatnio stało:
otóż podczas jednego spaceru walnęły nam 2 opony w wózku (tylne) 😮
a dzień później jedna przednia !
masakra -musiały pójść do ... wulkanizatora ! 😜
a były wcześniej podpompowywane - znalazłam w necie opinie, że w tych wózkach dają słabe opony i wentyle strzelają ! no i każda oponka chyba coś koło 10 zł m. płacił ! a powinnam to reklamować tylko już sobie wyobrażam ile to by trwało, więc chyba sobie daruję...

nco myślicie o tym krzesłku, tylko nie wiem, który kolor mi sie podoba najlepiej:
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-max-wyposaz-podnozek-i1925108758.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia pocenie sie na zimno moze byc wynikiem spadku nagłego temperatury.wieczorem pewnie troche mu sie podniosła a lek ją obniżył.
Doris a płacze Ci jak sie obudzi cały czas, bo moj troche marudzi a nie płącze i jak tak sie obudiz po godzinie albo nie chce od razu spac mimo porzadnego najedzenia to daje go na matę, bo jesc to on mógłby cały czas a raczej ciumkac cyca na uspokojenie. na macie sie zmeczy jak jzu tak patrzy w jeden punkt, trze oczki lub marudzi, biore go na cyca i spi.
opcja na dni kiedy nie chce jesc-jest głodny ale po wypiciu kilku łyków odrzuca piers- karmienei na brzuchu, albo kołysnie na uspokojenie i podanie znowu piersi, a wczoraj było kołysanie i jedzenie naraz, tzn wystawiłam mu cyca i kołysałam.bo inaczej by nie zjadł na noc.cyce sie troche chyba wydłuzyły hihih że tak da sie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze współczuje Wam jak dzieciaki się męczą z bólu wychodzących zębów.
Małgorzatta, mam wrażenie że poirytowałaś się moim zapytanie... 😉 Fakt szczepiłam na rota ale jak mam coś odchaczone to zapominam jakie były zalecenia itp.
Swoją drogą ja dziś średnio łączę fakty... pierwszy okres od ponad półtora roku. Czuje się fatalnie, wszystko mnie boli, chce mi się żygać.
Czerwcówka u nas własnie mała nie będzie przyzwyczajona do butli, ale wybrana niania ma tę świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no włąsnie nie wiem kiedy te cytrusy zaczac myslalam od 5ego mieisac jesc bo widze ze w słoikach dla niemowlat jest pelno soku z cytryny i roznych takich, nie daje mu takich narazie, a juz od 6 miesiaca to normalnie cytrusy dla dzieci w tych słoikach.wiec tak by przyzwyczaic najpierw przez cyca myslałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...